reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hellllloooooo

Erba Ty szpiegu hi hi hi :-D a no siedzę w krzakach i podczytuje bo weny u mnie brak :sorry2: mała coś marudna od dwóch dni chyba na zębolki :dry: no i R choruje chociaż póki co nie wiadomo com u jest :-( od 2 tyg boli Go głowa i ma temp nawet 39 stopni nic Go nie boli ani żadnych innych objawów dostał tera jednak antyk na 3 dni jak nie będzie poprawy to wtedy zobaczymy a teraz ma 37,8 :-( więc wiecie weny brak, Blania cały dzień nie chce się ode mnie odkleić (w sumie to lubię kiedy jestem jej potrzebna i niezastąpiona ;-)) nawet zasnęła w naszym łóżku i musiała leżeć kolo niej i trzymać za łapkę :sorry: mam nadzieję że to zębolki a nie fanaberia bo jak tak będzie to nawet się nie wysikam :-D

Eruś fajnie że wizytka udana ;-) ja też muszę pomyśleć o jakiejś antykoncepcji bo mam receptę na tabsy ale jakoś nie mam przekonania:sorry2:

Scully ja po porodzie też długo nie mogłam wykaraskać się z anemii :sorry: to niby taka wtórna po porodzie :-( ale samo minęło z czasem oczywiście jadłam żelazo etc

Lopciu już niedługo będziesz więcej dla nas ;-):tak:

Kerna ja tam za wizytkami na samolocie też nie tęsknię ale za to za moim ginkiem bardzo hi hi h i


zobaczcie jak rosną szybko dzieciaczki ;-)
aż wierzyć się nie chce że to moja mała Kluseczka
Zobacz załącznik 365190Zobacz załącznik 365191Zobacz załącznik 365192


Buziolki :-p
pencil.png

ale duza juz
 
reklama
A wiec ( wiem ze nie zaczyna sie zdania od a wiec ale ja lubie :happy2:) Jestem po wizycie wsio ok wszystko cale nic nie wypada ;-), ale mam sie oszczedzac nie dzwigac , a co do spojenia i do kosci ogonowej to do pol roku moze bolec :szok::-(. Pani doktor zapisalam mi zastrzyk ;-) jak karmie , a potem moze wkladka mirena ale normalnie droga jest :shocked2:800 i 400 zl zamontowanie :szok: troszku sie boje bo slyszalam ze zalozenie boli , a ona zapewniala mnie ze nie i sama nie wiem , ale to temat na pozniej .
No to zdalam relacje, a i Scully nie boj sie nic nie bolało :-) a tez mialam stresa :eek:
Narka

SS doszedł ;-) jutro wyślę mamę na Pocztę :tak:
fajnie, że wsio OK :tak:

Scully ja po porodzie też długo nie mogłam wykaraskać się z anemii :sorry: to niby taka wtórna po porodzie :-( ale samo minęło z czasem oczywiście jadłam żelazo etc

eh... skąd to cholerstwo się człeczka łapie :confused2:
laleczka superowa, fajnie wygląda :-D




Ja dalej zdechła :-( idę jeść (apetytu nie mam) :-(
pozdro
 
Hej lasencje :)

Scully super ze doszło i wsio ok :)
I duzo duzo zdrówka
Pajka raczej sobie wkladki nie założe , zalozyc po porodzie ok ale potem wyciagnąć wrrrr
Pozdrowionka
 
witam się wakacyjnie:)
wczoraj do was nie zdążyłam zajrzeć bo po byliśmy u koleżanki z pracy zobaczyć 6 tygodniowego dzidziusia:) fajny chłopczyk:):)
potem żegnaliśmy koleżankę która odchodzi bo nie ma dla niej wakatu :( smutno będzie bez niej:(

była balanga na całego tańce wódka lała się strumieniami:) w domku z lądowałam o 3 nad ranem:):)
za to dzisiaj padam ze zmęczenia :-D
pozdrawiam
 
Dzień dobry wakacyjnie :-)

Zabciu za duzo nie ma co robic chyba ze takie łasuchy u Ciebie ;-)
A my dziś od rana na dworze wyruszyliśmy przed 9 to przed 13 w domciu , troche odpoczynku i dalej ruszamy szkoda tak pieknego dzionka :tak:
Buziaki misiaki
nierobie duzo na wejcie bedzie rosol, potrawka z kurczaka z ryzem, pieczone palkki z kurczaka salatka makaronowa i salatka krabowa a potem tort bezowy, krowka, ptasie mleczko i mix owocow w galaretce i to wszystko ale wiadomo zanim sie zrobi placki i pokroi wszystko do salatek to troche potrwa
 
hej

Lopciu no to zaszalałaś babko i dobrze :)

Palissa bedzie chłopczyk :) wielkie gratki
Żabciu no wiadomo ze duzo pracy jest nie zazdraszczam
pozdro :)

Tak sobie patrze na suwaczek palissy omg niedawno ja byłam w 30 tc
 
wpadłam na chwilę
u mnie podbrzusze boli myślałam że dzisiaj przyjdzie @ no ale pewnie jutro wpadnie nieproszona
dzisiaj cały dzień buszowałam po Chojnicach i zakupki są super:):) i jeszcze dla M i syncia skapnęło
zmykam do piekarni bo młody chce rowerem sie przejechać:):)
pozdrawiam:)
 
reklama
Ja również witam wieczornie ;-)

... brak weny, pozdrawiam wszystkie baboki :-p'

Palissa ... gratuluję synusia ;-):tak: kurcze ja też Erbuś niedawno byłam w 30tc i położyli mnie do szpitala :-( a za 6 tyg przyszła na świat moja Kruszynka :-)


... u nas ogólnie wsio Ok, poza tym że Blanka delikatnie pogniewała się na mamusi cycki a polubiła butlę i bebilon pepti :szok: co sprawiło że od wczoraj jestem w mega szoku :szok: do tej pory nie udawało jej się nawet pociągnąć dobrze a od wczoraj potrafi wciągnąć 120ml mleka i to tego świństwa :szok: nie wiem o co kaman :-( smutno mi było wczoraj jak nie wiem :zawstydzona/y::-( czy to możliwe żeby tak z dnia na dzień nie chciała jeść cyca ???


Pozderki
 
Do góry