reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja też wpadam na zwiady wieczorne :-D

No Myszka w koncu się pokazałaś helołłłłłł:-)

Batonik a moze u Blani to tylko chwilówka
 
reklama
Ja też wpadam na zwiady wieczorne :-D

No Myszka w koncu się pokazałaś helołłłłłł:-)

Batonik a moze u Blani to tylko chwilówka



... no mam nadzieje i dlatego się jeszcze cycujemy ;-):tak: a z drugiej strony umiejętność picia z butelki to duża wygoda jeśli chcesz się czasem gdzieś wyrwać ;-)
 
mam nadzieję, bo troszkę mi wczoraj było przykro i łezka w oku się kręciła :( a z drugiej strony pół roku cycka to i tak nie mało więc ... sama już nie wiem mam mieszane uczucia ....

wiesz w razie czego to dlugo i super ze tyle czasu , takze spokojnie
Moze mala wyczuwa Twoj stres ? Ja mysle ze bedzie ok :)
 
Ja również witam wieczornie ;-)

... brak weny, pozdrawiam wszystkie baboki :-p'

Palissa ... gratuluję synusia ;-):tak: kurcze ja też Erbuś niedawno byłam w 30tc i położyli mnie do szpitala :-( a za 6 tyg przyszła na świat moja Kruszynka :-)


... u nas ogólnie wsio Ok, poza tym że Blanka delikatnie pogniewała się na mamusi cycki a polubiła butlę i bebilon pepti :szok: co sprawiło że od wczoraj jestem w mega szoku :szok: do tej pory nie udawało jej się nawet pociągnąć dobrze a od wczoraj potrafi wciągnąć 120ml mleka i to tego świństwa :szok: nie wiem o co kaman :-( smutno mi było wczoraj jak nie wiem :zawstydzona/y::-( czy to możliwe żeby tak z dnia na dzień nie chciała jeść cyca ???


Pozderki
hej moze blanci za slabo leci z cycusia wyczula ze z butli szybciej idzie ale moze to chilowe niewiadomo ....

hj kobietki jutro chrzciny antonia kurcze to drugie a mam stresa jakby to byly 1 chrzciny :-) trzymajcie kciuki zeby wsio poszlo ok jutro jeszcze od rana gotowanie rosolu i potrawki i peczenie kurczakow uffff... i maz tort zrobi :-) mniam juz sie niemoge doczekac
 
Zabka chrzci...powodzenia:-) Na pewno wszsytko sie uda:tak:
Batonik my też tylko cycujemy:tak::tak::tak: I ja na razie przestać nie mam zamiaru..mi to nei ciaży i Laurze też wiec powodów do zakończenia karmienia nie widzę;-) Na wieczór tylko daję jej butlę ale tylko po opróżnieniu obu wymion;-)
Moja też miałą takie dwa dni, że za cycusiem niezbyt tęskniła a butla jej podpasowałą. Wtedy ograniczyłam właśnie karmienie do tylko tej wieczornej kaszki a tak to cyc i małej przeszło:tak: Każde pominięcie karmienia zmniejsza u ciebie produkcję:tak:
Pajka przyjdzie czas na drugiego, jak bedizecie na to gotowi:tak:
Lopop zakupki...hmmmm też bym poszalała po sklepach:-)
Laski a ja sie żegnam na dwa tyg. jedziemy do Wawy na turnus rehabilitacyjny:tak:
paaaaa
 
reklama
witam niedzielnie
u mnie zawitała @ hmmm :wściekła/y: boląca strasznie

zabka trzymałam więc było sii:)
kerna &&&& obyś szybko do nas zawitała
kingo pamiętamy zaglądaj częściej:)

erbuś jak córka na wakacjach -kiedy wyjeżdżacie???
 
Ostatnia edycja:
Do góry