reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ledwo zyje laseczki malej 3 zab idzie marudna i zakrecona jak sloik ogorkow.Oskar szkole skonczyl w ta sirode i swira z nimi w domu chce dostac bo ciagle deszcz pada i w domu siedzimy jest jeszcze moj chrzesniak od miesiaca 5 lat ma i ciagle sie kluca. Waze dalej 58kg i skora mi wszedzie zwisa pewnie tluszczyk tam siedzi pije kawy latte nagminnie chyba z nudow.matko jak ja do stycznia wytrzymam zanudze sie na smierc wszyscy wokol pracuja ucza sie a ja w domu..... Czy ktoras z wam ma ten link co sie zdjecia wstawia bo maz mi wyprol caly kompoter i nic nie mam. Jejku dobrze ze chociaz internet mam moj swiat okno na zycie
aaaaaaa no i przylatuje do pl w nastepna sobote na cale 4 tyg jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ktos z krakowa chce sie spotkac bardzo chetnie na kawusie i polskiego serniczka hahhaah

fakt... dawno cię nie było :sorry2: córcia jak na drożdżach rośnie :-D ja niestety do Krakowa daleko mam :-(

witaj Svensonka :)
ja chętnie ale też mam bardzooo daleko do Krakowa ale wirtualną możemy wypić
erbuś dzisiaj znowu powtórka rowerowa mam kondycję teraz będę musiała codziennie tyle pedałować żebym nie wyszła z wprawy:)

też bym pośmigała na rowerku :sorry2:

witam dziewczynki
co tam u Was słychować??

współczuję :-( a co tam u was ogólnie? :-p 2 mężczyzn w domu to trzeba o nich dbać ;-)


... Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie ...

moje "małe-wielkie" sześciomiesięczne SZCZĘŚCIE I DUMA :-)
POZDRAWIAMY :-p

Gratuluję :-p ślicznotka :-D

Witam i ja,
Podczytuję Was, ale jakoś nie mam weny na pisanie;). U nas ok, rośniemy, mały ma juz ponad 600gram i wszytsko jest ok. Ja mam problem z plamieniem, ze względu na popękaną od zaparć szyjkę, ale to nie zagraża maluszkowi.
Obserwuję jak Wasze maluszki rosną i już nie mogę doczekać się gdy utulę w sowich ramionach moje małe szczęście.
Pozdrawiam

Gratuluję i rośnijcie sobie zdrowo ;-)

Scully pytałaś kiedy smigam na pierwsza wizytkę , jutro
Pozdrowionka i miłej niedzieli

dzisiaj? i jak po wizycie? :confused: ja to mam stresa :szok: i też się nie będę śpieszyć na wizytę ;-) niech się wszystko zagoi :tak:



Ja na chwilkę.
W sobotę wylądowałam na pogotowiu :cool: I normalnie nie mogę do tej pory uwierzyć -mam anemię :szok: Byłam taka padnięta, że rzadziej ściągałam pokarm i znów trzeba Gabi mieszanką dokarmiać :-(
Bidulka wyczuła, że coś z mamą nie tak, bo jak wróciłam to darła się na cały blok... A jak ją myk na łapki wziełam to cisza... :sorry2:
Rodzina mnie męczy i faszeruje jedzonkiem :cool2: normalnie utuczą mnie jak świnkę :-D ale tak się źle czułam, że jem wszystko i się słucham - by tylko było OK :tak:
Eh... trochę mi słabo i idę leżeć :cool:
 
reklama
no dzisiaj bieganie po sklepach az sie boje ile wydamy:baffled: no ale trudno jeszcze tylko sobota mnie przeraza ta cala robota z dziecmi na glowie cos czuje ze posiedze do nocy hihihihi

milego dnia kobietki i caluski od antosia dla cioteczek bo wlasnie siedzi na kolanach:-D
buziaczki:):)
fakt... dawno cię nie było :sorry2: córcia jak na drożdżach rośnie :-D ja niestety do Krakowa daleko mam :-(



też bym pośmigała na rowerku :sorry2:



współczuję :-( a co tam u was ogólnie? :-p 2 mężczyzn w domu to trzeba o nich dbać ;-)




Gratuluję :-p ślicznotka :-D



Gratuluję i rośnijcie sobie zdrowo ;-)



dzisiaj? i jak po wizycie? :confused: ja to mam stresa :szok: i też się nie będę śpieszyć na wizytę ;-) niech się wszystko zagoi :tak:



Ja na chwilkę.
W sobotę wylądowałam na pogotowiu :cool: I normalnie nie mogę do tej pory uwierzyć -mam anemię :szok: Byłam taka padnięta, że rzadziej ściągałam pokarm i znów trzeba Gabi mieszanką dokarmiać :-(
Bidulka wyczuła, że coś z mamą nie tak, bo jak wróciłam to darła się na cały blok... A jak ją myk na łapki wziełam to cisza... :sorry2:
Rodzina mnie męczy i faszeruje jedzonkiem :cool2: normalnie utuczą mnie jak świnkę :-D ale tak się źle czułam, że jem wszystko i się słucham - by tylko było OK :tak:
Eh... trochę mi słabo i idę leżeć :cool:
oj współczuję kochana tak słuchaj i jedz niech nad tobą skaczą :):)
nie utuczą wierz mi jak się karmi to właściwie sie chudnie więc zjadaj ile możesz
 
:biggrin2:Witam wieczornie

Zabciu rowiez buziole dla Antonioo :-)

Scully dbaj o siebie jak karmisz to wciagaj smialo jedzonko nie przytyjesz;-):tak:

Lopciu jeszcze 2 dni i labbaaa :blink:

A wiec ( wiem ze nie zaczyna sie zdania od a wiec ale ja lubie :happy2:) Jestem po wizycie wsio ok wszystko cale nic nie wypada ;-), ale mam sie oszczedzac nie dzwigac , a co do spojenia i do kosci ogonowej to do pol roku moze bolec :szok::-(. Pani doktor zapisalam mi zastrzyk ;-) jak karmie , a potem moze wkladka mirena ale normalnie droga jest :shocked2:800 i 400 zl zamontowanie :szok: troszku sie boje bo slyszalam ze zalozenie boli , a ona zapewniala mnie ze nie i sama nie wiem , ale to temat na pozniej .
No to zdalam relacje, a i Scully nie boj sie nic nie bolało :-) a tez mialam stresa :eek:
Narka
 
:biggrin2:Witam wieczornie

Zabciu rowiez buziole dla Antonioo :-)

Scully dbaj o siebie jak karmisz to wciagaj smialo jedzonko nie przytyjesz;-):tak:

Lopciu jeszcze 2 dni i labbaaa :blink:

A wiec ( wiem ze nie zaczyna sie zdania od a wiec ale ja lubie :happy2:) Jestem po wizycie wsio ok wszystko cale nic nie wypada ;-), ale mam sie oszczedzac nie dzwigac , a co do spojenia i do kosci ogonowej to do pol roku moze bolec :szok::-(. Pani doktor zapisalam mi zastrzyk ;-) jak karmie , a potem moze wkladka mirena ale normalnie droga jest :shocked2:800 i 400 zl zamontowanie :szok: troszku sie boje bo slyszalam ze zalozenie boli , a ona zapewniala mnie ze nie i sama nie wiem , ale to temat na pozniej .
No to zdalam relacje, a i Scully nie boj sie nic nie bolało :-) a tez mialam stresa :eek:
Narka
no u mnie już niedługo laba

a u Ciebie kochana szaleństwa bezpieczne :):) cieszę się że już po wizytce przynajmniej z głowy:)
 
Hej :_
Pokasowały mi się cytaty:wściekła/y:
Svensonka witaaaj:-) Jaka Twoja niunia śliczna i duuuuużaaa:szok::szok::szok::szok::-D blondyneczka po mamusi! Bardzo do Ciebie podobna:tak:
Pajka ;-):-) Przykro mi że tak sięstało..Ja też miałam takie myśli, że odbiorę mojemu jedynemu, ukochanemu to co jego..moja mała naklejeczka;-) ale neistety okazało się, że naklejeczka kiedyś isę odkleja sama i idzie bawić sięobok, nie daje isę przytulić i pocałować...ale za to LAura zawsze chętna na pieszczoty:-D:-D:-D
Dzisaij zmęcozna jestem ale bardziej psychicznie. Wykańczaja mnie rehabilitantki małej...:sorry2: nadaje jedna na drugą że sorki, rzygać się chce. Za tydzień jedizemy do Wawy na turnus na dwa tyg. chyba tam zwariuję.
Aha Svensonka szkoda że Kraków...mam kawałek:dry:
Zabka i wymysliłaś ostatecznie jakie ciacho robisz?? MAsz roboty:tak: najlepeij kup gotowca z dobrego źródła:-D
Zajadał właśnie rzodkieweczkę z własnego ogródka:-)
Nie pamiętam więcej nic więc zmykam spać

erba ja tam za gabinetem nie tęsknie:-D i co miesieczne grzebanko:eek: brrrrr to nie dla mnie:eek:
 
Hellllloooooo

Erba Ty szpiegu hi hi hi :-D a no siedzę w krzakach i podczytuje bo weny u mnie brak :sorry2: mała coś marudna od dwóch dni chyba na zębolki :dry: no i R choruje chociaż póki co nie wiadomo com u jest :-( od 2 tyg boli Go głowa i ma temp nawet 39 stopni nic Go nie boli ani żadnych innych objawów dostał tera jednak antyk na 3 dni jak nie będzie poprawy to wtedy zobaczymy a teraz ma 37,8 :-( więc wiecie weny brak, Blania cały dzień nie chce się ode mnie odkleić (w sumie to lubię kiedy jestem jej potrzebna i niezastąpiona ;-)) nawet zasnęła w naszym łóżku i musiała leżeć kolo niej i trzymać za łapkę :sorry: mam nadzieję że to zębolki a nie fanaberia bo jak tak będzie to nawet się nie wysikam :-D

Eruś fajnie że wizytka udana ;-) ja też muszę pomyśleć o jakiejś antykoncepcji bo mam receptę na tabsy ale jakoś nie mam przekonania:sorry2:

Scully ja po porodzie też długo nie mogłam wykaraskać się z anemii :sorry: to niby taka wtórna po porodzie :-( ale samo minęło z czasem oczywiście jadłam żelazo etc

Lopciu już niedługo będziesz więcej dla nas ;-):tak:

Kerna ja tam za wizytkami na samolocie też nie tęsknię ale za to za moim ginkiem bardzo hi hi h i


zobaczcie jak rosną szybko dzieciaczki ;-)
aż wierzyć się nie chce że to moja mała Kluseczka
Obraz 009.jpgObraz 1115.jpgObraz 062.jpg


Buziolki :-p
pencil.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Batonik aaa no to współczuję syt. Takie wysokie gorączki daje zwykle wirusówka a antyk na wirusy coś nei bardzo. tak dają w ciemno Ci lekarze:no:
A co do fanaberii..hmmm:-D Ja nauczyłam sięsikać z małym na rękach:-D dopóki nei zrozumiałąm że to lekka przesada jakby:confused::sorry2::eek::szok::-D
Ale słodziuchna Twoja Kluseczka:tak: Moja ma 9 m-cy i pół waga 7200 i rozmiar 68:eek: a urodziła sie4200.
Aa miałam isć spać ale jakoś dojść do sypialni nie moge. A tam w wyrku czeka na mnie mój bąbel:-D Tzn Misiek, bo stary wraca we środe:-D ale zamiennika mam :tak:
 
Do góry