reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

W poniedziałek rano, zanim wstałam z łóżka miałam wraźenie, że bąbelek się ruszył, ale nie jestem pewna :-p nasłuchowałam czy będzie jeszcze raz pukać i... ciszaaaa... ;-) nic poczekamy, zobaczymy czy to było "to" :-p
no mam nadzieję, ze to już to... ja poczułam pierwszego kopniaka przed urlopem 15 lipca, później wyczekiwałam ale były bardzo nieregularne...

:-) witam środowo :-)

... brr ziomowo :baffled: u nas -13 :szok: to już nie dla mnie taka pogoda :no: dobrze że R od dziś ma urlop i nie będę musiała wyłazić nigdzie ;-) nawet nosa nie chce mi się wyściubić ... wkurzam się bo na oknach skrapla się mocno woda i aż stała dziś na parapecie ... tak chyba być nie może :crazy: trzeba do spółdzielni atakować ... też tak macie :confused::confused:
to są uroki plasików... wietrzyć codziennie (chociaż 15 min) i grzać... tylko jak robimy to regularniie nie nie powiększa sie grzyb w rogach pokoju :(

Olkale cudna ta Twoja księżniczka!!! Gratuluje raz jeszcze!
Co do kolek to nie czekaj aż się pojawią tylko działaj już teraz... mogę Ci polecić Sab Simplex (do kupienia w niemczech lub czechach) albo Bobotic - ten sam składnik co w kropelkach SS.
Mam nadzieje że Natalka nie bedzie przechodziła przez te męczące pierdki. My stosujemy SS od 3 tygodnia i Szymuś sie nie meczy a jak pierdzi to jak stary chłop, ale bez prężenia etc...
dzieki Mysza... te kropelki to od 28 dnia zycia więc musimy poczekc .. narazie piję herbatkę z kopru, anyzu rumianku... no trzymam dietke lekkostrawna... jak cos sie zacznie to spróbuję jeszcze mleko wyłączyć...

Żabak sliczny brzucio
Nanusia &&&&
 
reklama
hej babolki zimno starsznie zazdroszczę wam że siedzicie w domciach i nawet noska nie wystawiacie:rofl2:

erba wejście z obiadem 40 euro samo wejście 20 euro więc lepiej się opłaca wejść bez obiadu i zabrać ze sobą bo jedzonko tam takie sobie bez żadnych rewelacji - kuchnia tajska - pierwszy raz jedliśmy pałeczkami tobie odejdzie wiadomo podróż bo masz bliżej niż ja
:happy: ale warto jechać pamiętaj że dzieci do lat 3 nie płacą więc jak mały już będzie na świecie to też możecie z nim jechać:laugh2:

dziewczyny słuchajcie ja też mam plastiki i non stop ciepło ale mi nie parują okna no nie mam wcale rolet
batonik a może ty masz za dużo wilgoci w domciu?:baffled:
 
kup pochlaniacz wilgoci i postaw na parapet u mnie [podzialalo i jest ok tylko ostatnio wklad sie skonczyl i juz mialam znow cale okna zaparowane i spocone wiec musze kupic nowy wklad

batonik pochwal sie brzuszkiem jaki juz masz???ja wklejam wam swoje zdjecie staraczki prosze glaskac i sie szybciutko zarazac ;-)


Uploaded with ImageShack.us
To ja wirtualnie głaszcze i mam nadzieję że się zaraże.
 
Hej Babolki ;-)

ja dziś wstawiłam ostatnie dwie pralki ciuszków ;-) teraz zostaną kocyki i pościel i ręczniki i pieluszki ;-) matko nawet nie wiedziałam że aż tyle tego jest :szok::laugh2: ale pewnie okaże się że i tak niewiele :blink:


... z tą wagą to jest jakoś dziwnie :tak: tzn u mnie to pewnie przez dietę wątrobową i cukrową :tak: ja od 8-9tygodni nie przytyłam ani grama :-) za to brzuchol wypycha się do przodu jak szalony :laugh2: no ale na początku przytyłam dość znacznie :zawstydzona/y: potem troszkę schudłam na diecie a teraz stoję w miejscu :-p póki co chyba nieźle mam 15kg na + , ani za mało ani za dużo jak dla mnie ;-)



P.S.

czy któraś z Was robiła wyniki na cytomegalię ??
Ja nierobilam tego badania ale na styczniowkach jest temat moja cytomegalia bo syczniowka to miala a wage masz ok
To ja wirtualnie głaszcze i mam nadzieję że się zaraże.
No ponoc pomaga ;-) zycze udanej iui
A ja kobietki jak narazie 8,5 kg na plus wiec malo bo z corka 28 kg przytylam i sporo zostalo wiec teraz sie ciesze ze niewiele przytylam
 
Batonik a co się chcesz o tej cytomegalii dowiedzieć ? Ja robiłam na początku ciąży to badanie.

Olkale ja podawałam wcześniej...pediatra powiedziała że spokojnie można bo to się do organizmu nie wchłania, tylko rozbija to powietrze...w każdym razie nie szkodzi w żaden sposób.

Żabko brzusio gigant, a tu jeszcze 6tyg zostało.
 
Witam was.

Wpadłam poczytać co tu się dzieje.
Wiecie co nie rozumiem testów owu, kupiłam takie zwykłe, instrukcję pewnie znacie, pojawią się dwie kreski co znaczy że w ciągu 24 godzin będzie owulacja. Robiłam codziennie wieczorem jeden test przez 4 dni i co wieczór miałam dwie kreski i to takie same, no i skąd mam wiedzieć kiedy miałam owu?
 
Witam was.

Wpadłam poczytać co tu się dzieje.
Wiecie co nie rozumiem testów owu, kupiłam takie zwykłe, instrukcję pewnie znacie, pojawią się dwie kreski co znaczy że w ciągu 24 godzin będzie owulacja. Robiłam codziennie wieczorem jeden test przez 4 dni i co wieczór miałam dwie kreski i to takie same, no i skąd mam wiedzieć kiedy miałam owu?
podobno wysoka prolaktyna też powoduje że non stop są 2 kreski no i ciąża:)
oczywiście jak każda ze staraczek wiesz że możemy bć często w ciąży tylko nie utrzymują się one

a tak a propos Blanka i Natalia mają dzisiaj imieninki:)
olkale i batonik ucałujcie córusie od cioci L:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Kochane witamy niedzielnie ;-)

Asiucha-L wszyscy mają wątpliwości co do tych testów owu :sorry2: powinnaś mniej więcej wiedzieć kiedy masz owu i wspomóc się testami a oprócz tego bobosexy przed i po ze 3 dni :tak: ja bynajmniej tak robiłam i wcale nie słuchałam opinii, że co dwa dni :no: że niby lepiej :sorry2:


Pozdrawiam

Przytulaski były ale już sama nie wiem czy trafiłam, fakt te testy to tak bardziej z ciekowości, sluz był ok, jajniki nie bolały tak jak zwykle coś tam tylko zakuło czasami.


Ale super!

... no ten vat to koszmar jakiś ... nam też facet mówił w sklepie żeby się lepiej zdecydować na laktator w grudniu a nie w styczniu ... z 7% na 23% to jakiś absurd :szok: jak tu ma się dobrze dziać i dzieci mają się rodzić skoro i tak wszystko teraz jest kosmicznie drogie a co dopiero będzie po nowym roku :baffled:

O co chodzi z tym vatem bo ja nie wtajemniczona, wszystko dla dzieci będzie droższe, przecież i tak jest drogie!

podobno wysoka prolaktyna też powoduje że non stop są 2 kreski no i ciąża:)
oczywiście jak każda ze staraczek wiesz że możemy bć często w ciąży tylko nie utrzymują się one

Nie będe się sugerować już żadnymi testami. Miałam kiedyś Clearblue takie elektroniczne i one były ok, tylko raz na cykl wyskakiwałą mi uśmiechnięta buźka.

Lopop ja już dawno nie miałąm problemów z wysoką prolaktyną.


U nas jest tak zimno że szok, siedzę w pracy i już niewiem co zrobić, wiadomo że kaloryfery nie ogrzeją dużego holu, w pomieszczeniu gdzie sobie siedzę wogóle nie ma ogrzewanie a klima jest nastawiona na 22 stopnie i szef krzyczy jak się podkręca a ja mam nogi lodowate, co za kretynizm nie ważne czy jest na zewnątrz plus 10 czy minus 10 to on ta klimę na 22 ustawia.
 
Do góry