reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
:)

OLKALE śliczna ta Twoja księżniczka!!!!!!!!
Żabka moja córcia też jest z 16 grudnia:) teraz to już moment zleci i bedziesz tulić Antosia:)I masz rację że te chwile trzeba uwieczniać ,bo za szybko leci ten czas a tak zostaną chociaż zdjęcia i można wtedy powspominać .
BATONIK przygotowane wszystko dla Blaneczki?A jak samopoczucie?

No i zima przyszła :( Nie lubię jak jest tak zimno bRRRRRRR U mnie właśnie zaczynają się dni płodne i czas na przytulanko :) :) :) Jutro wizyta u gina ciekawe czy się dostanę bo kolejki są straszne :(pozdrawiam:)
 
hej
erba było czadersko mój synuś tylko mówił mamo tato czad:):):):)
wypad się udał tylko @ mnie nawiedziała w sobotę i była miedzy nami jak jakaś przyzwoitka:)
svensonka wiem że kernie urodziła się córcia z paraliżem ramienia tylko nie wiem jak ma nazwisko ale pasuje mi wszystko że to jednak kerna bo synuś też wcześniak

eh ta @ :-(
naszej kerny :confused: coś strasznego :-(

Dziekuje za e maila przeczytalam
Moja coreczka daje tak w kosc wieczorami ze nie mamy juz sily do niej maz ledo patrzy na oczy dzis dala juz calkowicie czadu od 9 wieczor darla sie so 3 rano myslalam ze wyjde z siebie ma gazy w brzuchu i jak pierdzi ta jak brzuch boli i sie drze
mam dwie pary kropli ktore nie pomagaja ja pije herbaty ziolowe i tez nic masakra jakas
teraz ja polozylam to spi po 15 min i sie budzi nie mam sily na nic dom jak pobojowisko co 3 obiad robi synek znerwicowany w szkole bo sie nie wysypia dobrze ze maz w domu z ta noga bo nie widzialabym go w pracy 8 godzin i noce nieprzespane a jak wroci w styczniu to moze jej przejdzie wkoncu

mam nadzieję, że się przydało -choć troszkę :tak: żeby dzidzia już powoli na ziółka reagowała to będzie super :tak:

no z wyłaczenie tego, ze pół żartem pól serio pokazuje, z.e ona jest na pierwszym miejscu, np. jeje daje pierwszej buziaki ;)

aha zapomniała bym napisać, ze zdałam kolokwium z fizjo i terorię treningu na 3,5 więc jestem na czysto :) ze szkołą... dzięki za trzymanie kciuków

a to niedobry :rofl2: mamusi najpier buzi!! :tak:
gratuluję, że egz za tobą ;-)

wkurzam się bo na oknach skrapla się mocno woda i aż stała dziś na parapecie ... tak chyba być nie może :crazy: trzeba do spółdzielni atakować ... też tak macie :confused::confused:

jeśli masz rolety to masz winowajcę :tak: w zimie pod roletami przy włączonym kaloryferze czy też nie, niestety okna -plastiki parują :tak:musisz rozszczelniać okna, wietrzyć mieszkanie i grzać ładnie, bo ci się grzyb zrobi :tak: a tego cholerstwa ciężko się pozbyć :tak: moja mama tak miała z 3 lata, aż w końcu w zimie nie zasłania okien roletami tylko firanką, wietrzy, grzeje i problem zniknął :tak: ja jestem przezorna i mam tylko firanki i jest OK ;-)



W poniedziałek rano, zanim wstałam z łóżka miałam wraźenie, że bąbelek się ruszył, ale nie jestem pewna :-p nasłuchowałam czy będzie jeszcze raz pukać i... ciszaaaa... ;-) nic poczekamy, zobaczymy czy to było "to" :-p
 
:-) witam środowo :-)

... brr ziomowo :baffled: u nas -13 :szok: to już nie dla mnie taka pogoda :no: dobrze że R od dziś ma urlop i nie będę musiała wyłazić nigdzie ;-) nawet nosa nie chce mi się wyściubić ... wkurzam się bo na oknach skrapla się mocno woda i aż stała dziś na parapecie ... tak chyba być nie może :crazy: trzeba do spółdzielni atakować ... też tak macie :confused::confused:


Pozdrawiam
kup pochlaniacz wilgoci i postaw na parapet u mnie [podzialalo i jest ok tylko ostatnio wklad sie skonczyl i juz mialam znow cale okna zaparowane i spocone wiec musze kupic nowy wklad

batonik pochwal sie brzuszkiem jaki juz masz???ja wklejam wam swoje zdjecie staraczki prosze glaskac i sie szybciutko zarazac ;-)


Uploaded with ImageShack.us
 
hej
erba było czadersko mój synuś tylko mówił mamo tato czad:):):):)
wypad się udał tylko @ mnie nawiedziała w sobotę i była miedzy nami jak jakaś przyzwoitka:)
wredota jedna :wściekła/y::no: :(
svensonka wiem że kernie urodziła się córcia z paraliżem ramienia tylko nie wiem jak ma nazwisko ale pasuje mi wszystko że to jednak kerna bo synuś też wcześniak

No to super ze wyjazd sie udał i ze zadowoleni jesteście apowiedz jak to kwotowo wygląda bo ja jak kiedys zagladalam na stronkę to nie było za tanio ile za osobe na cały dzionek ???
I jak tu nie miec swojego lekarza , bo potem trafisz na takie pateractwo i :( chociaż to tez nie powiedziane .Wiecie powiem Wam ze ja juz mam galara :zawstydzona/y::szok::-(
witam babeczki :)

super się cieszę, ze zapadła decyzja... mam nadzieje,ze bedzie miał do Ciebie równie dobra rękę jak do mnie :)

Mała śpi... marzę o tym by zawsze taka kochaniutka była jak teraz... od 2 dni prawie wogóle nie pałkała... no moze trosze jak się denerwuje, ze cycka nie moze włozyć do buzi, albo za długo przebieram ją... no ale za 2 -3 tyg okarze sie czy nie bede przechodziła przez kolki jak Svensonka. Wierzę, ze czujesz sie wycieńczona, mi ogólnie też brakuje snu, ale myślałam, ze bedzie gorzej... małą karmie ok 11 wieczorem, pobudka ok 2-3 (nieraz karmienie trwa 3h) no i nad ranem 5-6... pośpimy sobie do 9-10... więc nie jest najgorzej... zobaczymy jak będzie z kolkami...

U nas zimu\y nie ma... trochę popadało śnieżku ale nie ma takich jazd jak widze TV, szook... pod koniec tygodnia zamierzam zacząć werandowanie i w przyszłym tyg na jakieś króciótkie spacerki, puki mąż jeszczew domu... super jest jak jest ze mna. Wziął 2 tyg opieki plus urlop okolicznosciowy, w sumie spedzimy w trójkę 3 pierwsze tygodnie... aż miło się patrzy jak widzę jak się mała zajmuje, zabawia ja, przytula itd... to jest bezcenne...
no z wyłaczenie tego, ze pół żartem pól serio pokazuje, z.e ona jest na pierwszym miejscu, np. jeje daje pierwszej buziaki ;)

aha zapomniała bym napisać, ze zdałam kolokwium z fizjo i terorię treningu na 3,5 więc jestem na czysto :) ze szkołą... dzięki za trzymanie kciuków

No taki widok bezcenny ach ja pamietam ja m dzwonił z porodowki i plakał i wszystkim mowił ze ma córcie ach az mi sie łezka pokulała .
Gratki za egzamin


No czekam mam nadzieje ze poczekam przynajmniej do stycznia wogole brzuch mam duuzo mniejszy niz z corka i ciagle mi sie wydaje ze antos jest jeszcze za malutki na wyjscie

ja jestem z 16 grudniowcy to super ludzie mam tez kumpla z grudnia i do dzis raktuje go jak brata super gosc z niego za to jego brat juz jest kawalkiem drania...

tak tak kchana coraz ciezej ja znienawidzilam zakladanie butow skarpet gaci i spodni. ... hihihihihi

trzymam kciuki

paietaj te chwile i rob duzo zdjec bo te chwile sa piekne ale nieztety ulotne niesa wieczne ja najbardziej pamietam jak maz w zpitalu dostal mala pirwszy raz do rak do kca zycia niezaomne jego miny i mam zdjecie ze zpitala z tego dnia moje ulubione teraz tez zrobie jak dostanie malego zawsze jak vsobie przypomne ten widok to geba mi sie cieszy i mam lzy w oczach :-)

:-) witam środowo :-)

... brr ziomowo :baffled: u nas -13 :szok: to już nie dla mnie taka pogoda :no: dobrze że R od dziś ma urlop i nie będę musiała wyłazić nigdzie ;-) nawet nosa nie chce mi się wyściubić ... wkurzam się bo na oknach skrapla się mocno woda i aż stała dziś na parapecie ... tak chyba być nie może :crazy: trzeba do spółdzielni atakować ... też tak macie :confused::confused:


Pozdrawiam
Bry bry u nas tez strasznie zimnooooo :szok: teraz -12 i do tego strasznie weje
A z oknami tez tak mam , i niestety trzeba je rozszczelniac tk jak pisała Scullyyy i wietrzyc urok okien plastikowych

Witamy się i my :-)

Olkale cudna ta Twoja księżniczka!!! Gratuluje raz jeszcze!
Co do kolek to nie czekaj aż się pojawią tylko działaj już teraz... mogę Ci polecić Sab Simplex (do kupienia w niemczech lub czechach) albo Bobotic - ten sam składnik co w kropelkach SS.
Mam nadzieje że Natalka nie bedzie przechodziła przez te męczące pierdki. My stosujemy SS od 3 tygodnia i Szymuś sie nie meczy a jak pierdzi to jak stary chłop, ale bez prężenia etc...

Svensonka a jakie krople podajesz ? Może mała potrzebuje lekarstwa na brzuszek... Idź z nią do pediatry niech coś przepisze. Szkoda dziecka i ciebie żebyście się tak męczyły.

U nas wszystko ok. Szymuś grzeczniutki - dalej prowadzi tryb zycia "je i śpi",czasami tylko wymaga większej uwagi, ale to na zasadzie żeby do niego mówić, bo leży sobie spokojnie w łóżeczku nawet jak nie śpi. Choć i tak generalnie gadam do niego non stop... :-)

Brzuchatki proszę ode mnie pogłaskać brzuszki
Za staraczki trzymam mocno kciuki &&&

Pozdrawiamy!
Hej Myszko buziaki dla Was i brzuszek wygłaskany ;-)

:)

OLKALE śliczna ta Twoja księżniczka!!!!!!!!
Żabka moja córcia też jest z 16 grudnia:) teraz to już moment zleci i bedziesz tulić Antosia:)I masz rację że te chwile trzeba uwieczniać ,bo za szybko leci ten czas a tak zostaną chociaż zdjęcia i można wtedy powspominać .
BATONIK przygotowane wszystko dla Blaneczki?A jak samopoczucie?

No i zima przyszła :( Nie lubię jak jest tak zimno bRRRRRRR U mnie właśnie zaczynają się dni płodne i czas na przytulanko :) :) :) Jutro wizyta u gina ciekawe czy się dostanę bo kolejki są straszne :(pozdrawiam:)
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocno !
eh ta @ :-(
naszej kerny :confused: coś strasznego :-(



mam nadzieję, że się przydało -choć troszkę :tak: żeby dzidzia już powoli na ziółka reagowała to będzie super :tak:



a to niedobry :rofl2: mamusi najpier buzi!! :tak:
gratuluję, że egz za tobą ;-)



jeśli masz rolety to masz winowajcę :tak: w zimie pod roletami przy włączonym kaloryferze czy też nie, niestety okna -plastiki parują :tak:musisz rozszczelniać okna, wietrzyć mieszkanie i grzać ładnie, bo ci się grzyb zrobi :tak: a tego cholerstwa ciężko się pozbyć :tak: moja mama tak miała z 3 lata, aż w końcu w zimie nie zasłania okien roletami tylko firanką, wietrzy, grzeje i problem zniknął :tak: ja jestem przezorna i mam tylko firanki i jest OK ;-)



W poniedziałek rano, zanim wstałam z łóżka miałam wraźenie, że bąbelek się ruszył, ale nie jestem pewna :-p nasłuchowałam czy będzie jeszcze raz pukać i... ciszaaaa... ;-) nic poczekamy, zobaczymy czy to było "to" :-p
No to teraz bedziesz nasłuchiwała czy to to :-) u mnie tez tak bylo na poczatku ze troszku pukal potem cisza takze jeszcze troche jak rozmawialam ze swoja gin to sie przyjmuje sie ze babla sie czuje jak ma pow 200 g :)
kup pochlaniacz wilgoci i postaw na parapet u mnie [podzialalo i jest ok tylko ostatnio wklad sie skonczyl i juz mialam znow cale okna zaparowane i spocone wiec musze kupic nowy wklad

batonik pochwal sie brzuszkiem jaki juz masz???ja wklejam wam swoje zdjecie staraczki prosze glaskac i sie szybciutko zarazac ;-)


Uploaded with ImageShack.us
Jaki masz sliczniutki ten brzusioooo , mnie tez tak do przodu wywala ze tak powiem
buziaki
 
Sculy to sie wsluchoj wieczorem po kolacji jak sie poozysz i najlepiej schrupac cos sodiego wtedy sie dzidzie wiecej kulaja
Erba no ladny ale ciagle mi sie maly wydaje bo z corcia to byl duuuuuuzo wiekszy nawet na orodowce pytali czy blizniaki :-D
 
Sculy to sie wsluchoj wieczorem po kolacji jak sie poozysz i najlepiej schrupac cos sodiego wtedy sie dzidzie wiecej kulaja
Erba no ladny ale ciagle mi sie maly wydaje bo z corcia to byl duuuuuuzo wiekszy nawet na orodowce pytali czy blizniaki :-D

Wiesz ja z mlodą to tez brzuchol wielki miałam omg i tez pytali czy bliżniaki wogole byl taki rozlany i po bokach , cyce jak balony , a teraz w szoku jestem cycole nic sie nie zmieniły ( wielkościowo :)) a brzusio do przodu sie wypina i waga jak narazietez superowo no chyba ze poleciala mocno do przodu , okaze sie w piatek jak bede sie wazyc przed wizytą . Oby tak dalej :)
 
Wiesz ja z mlodą to tez brzuchol wielki miałam omg i tez pytali czy bliżniaki wogole byl taki rozlany i po bokach , cyce jak balony , a teraz w szoku jestem cycole nic sie nie zmieniły ( wielkościowo :)) a brzusio do przodu sie wypina i waga jak narazietez superowo no chyba ze poleciala mocno do przodu , okaze sie w piatek jak bede sie wazyc przed wizytą . Oby tak dalej :)


Hej Babolki ;-)

ja dziś wstawiłam ostatnie dwie pralki ciuszków ;-) teraz zostaną kocyki i pościel i ręczniki i pieluszki ;-) matko nawet nie wiedziałam że aż tyle tego jest :szok::laugh2: ale pewnie okaże się że i tak niewiele :blink:


... z tą wagą to jest jakoś dziwnie :tak: tzn u mnie to pewnie przez dietę wątrobową i cukrową :tak: ja od 8-9tygodni nie przytyłam ani grama :-) za to brzuchol wypycha się do przodu jak szalony :laugh2: no ale na początku przytyłam dość znacznie :zawstydzona/y: potem troszkę schudłam na diecie a teraz stoję w miejscu :-p póki co chyba nieźle mam 15kg na + , ani za mało ani za dużo jak dla mnie ;-)



P.S.

czy któraś z Was robiła wyniki na cytomegalię ??
 
Ostatnia edycja:
Hej Babolki ;-)

ja dziś wstawiłam ostatnie dwie pralki ciuszków ;-) teraz zostaną kocyki i pościel i ręczniki i pieluszki ;-) matko nawet nie wiedziałam że aż tyle tego jest :szok::laugh2: ale pewnie okaże się że i tak niewiele :blink:


... z tą wagą to jest jakoś dziwnie :tak: tzn u mnie to pewnie przez dietę wątrobową i cukrową :tak: ja od 8-9tygodni nie przytyłam ani grama :-) za to brzuchol wypycha się do przodu jak szalony :laugh2: no ale na początku przytyłam dość znacznie :zawstydzona/y: potem troszkę schudłam na diecie a teraz stoję w miejscu :-p póki co chyba nieźle mam 15kg na + , ani za mało ani za dużo jak dla mnie ;-)



P.S.

czy któraś z Was robiła wyniki na cytomegalię ??

hej hej ...
Ale zaszalalas ja tez robiłam dzis pranko duzych ciuszków :) dzis sobie spiasałam wypraweczkę i stwierdzilam ze w grudniu pokupuje juz butelki smoczki kocyki :) jeszcze beda po starej stawce vat :)
Twoja waga jest ok jak to mowia miesci sie w normach ja z corcia przytyłam 16 kg z czego 10 zostawiłam na porodowce :)
 
reklama
hej hej ...
Ale zaszalalas ja tez robiłam dzis pranko duzych ciuszków :) dzis sobie spiasałam wypraweczkę i stwierdzilam ze w grudniu pokupuje juz butelki smoczki kocyki :) jeszcze beda po starej stawce vat :)
Twoja waga jest ok jak to mowia miesci sie w normach ja z corcia przytyłam 16 kg z czego 10 zostawiłam na porodowce :)


... no ten vat to koszmar jakiś ... nam też facet mówił w sklepie żeby się lepiej zdecydować na laktator w grudniu a nie w styczniu ... z 7% na 23% to jakiś absurd :szok: jak tu ma się dobrze dziać i dzieci mają się rodzić skoro i tak wszystko teraz jest kosmicznie drogie a co dopiero będzie po nowym roku :baffled:
 
Do góry