reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Bry wtorkowo andrzejkowo :)

Zabcia no no to teraz tylko czekać na Antosia :)

Nanusia mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&

Sevensonka mikołajek przygotowany :) a jak u Ciebie juz lepiej ?????
Ale straszny ten artykuł omg a miałam sie nie stresować

Ja dziś byłam na lofrach :) w pracy złożyłam wniosek na premię Swiąteczna :) juppiiii bedzie siankkkooooo i połaziłam za prezentami gwiazdkowymi co prawda jak narazie rekonesans

Buziolki babolki :)


Batonik przyciągnełysmy sie telepatycznie :)
No czekam mam nadzieje ze poczekam przynajmniej do stycznia wogole brzuch mam duuzo mniejszy niz z corka i ciagle mi sie wydaje ze antos jest jeszcze za malutki na wyjscie
:-) mowisz ze Blaneczka przyjdzie pod choinkę ;-) Fajnie , wiem z doświadczenia :-) mloda z 19 grudnia takze na swieta w domku byłyśmy . Kumpele w pracy ze mnie się smiały ze ja taka swiateczna:-D jestem bo i synus ma przyjsc na swiat przed swietami :tak: Batonik teraz w piatek mam to polowkowe Usg powiedz co tam jeszcze sprawdzaja oprocz serduszka , a moze inaczej o co mam zapytać ?
ja jestem z 16 grudniowcy to super ludzie mam tez kumpla z grudnia i do dzis raktuje go jak brata super gosc z niego za to jego brat juz jest kawalkiem drania...
... z tymi latkami to pojechałaś ;-):-D rozbawiłaś mnie do łez :-D nie spodziewaj się,że kobieta w ciąży będzie pamiętać wszystko jak nastolatka :sorry2: ja niestety też często się zawieszam :zawstydzona/y: ale wcale się tym nie przejmuję :blink: ja idę w czwartek do gina i na usg i na ktg :tak: ciekawe ile moja Kluseczka waży :cool2: bo jak dziś szłam z R do sklepu i było mi już troszkę ciężko, że musiałam zrobić odpoczynek w połowie drogi to wydawało mi się że waży z 5kg :-D:-D
tak tak kchana coraz ciezej ja znienawidzilam zakladanie butow skarpet gaci i spodni. ... hihihihihi
Mam nadzieję,że się wszytsko uda:)
trzymam kciuki
witam babeczki :)

super się cieszę, ze zapadła decyzja... mam nadzieje,ze bedzie miał do Ciebie równie dobra rękę jak do mnie :)

Mała śpi... marzę o tym by zawsze taka kochaniutka była jak teraz... od 2 dni prawie wogóle nie pałkała... no moze trosze jak się denerwuje, ze cycka nie moze włozyć do buzi, albo za długo przebieram ją... no ale za 2 -3 tyg okarze sie czy nie bede przechodziła przez kolki jak Svensonka. Wierzę, ze czujesz sie wycieńczona, mi ogólnie też brakuje snu, ale myślałam, ze bedzie gorzej... małą karmie ok 11 wieczorem, pobudka ok 2-3 (nieraz karmienie trwa 3h) no i nad ranem 5-6... pośpimy sobie do 9-10... więc nie jest najgorzej... zobaczymy jak będzie z kolkami...

U nas zimu\y nie ma... trochę popadało śnieżku ale nie ma takich jazd jak widze TV, szook... pod koniec tygodnia zamierzam zacząć werandowanie i w przyszłym tyg na jakieś króciótkie spacerki, puki mąż jeszczew domu... super jest jak jest ze mna. Wziął 2 tyg opieki plus urlop okolicznosciowy, w sumie spedzimy w trójkę 3 pierwsze tygodnie... aż miło się patrzy jak widzę jak się mała zajmuje, zabawia ja, przytula itd... to jest bezcenne...

no z wyłaczenie tego, ze pół żartem pól serio pokazuje, z.e ona jest na pierwszym miejscu, np. jeje danje pierwszej buziaki ;)

aha zapomniała bym napisać, ze zdałam kolokwium z fizjo i terorię treningu na 3,5 więc jestem na czysto :) ze szkołą... dzięki za trzymanie kciuków
paietaj te chwile i rob duzo zdjec bo te chwile sa piekne ale nieztety ulotne niesa wieczne ja najbardziej pamietam jak maz w zpitalu dostal mala pirwszy raz do rak do kca zycia niezaomne jego miny i mam zdjecie ze zpitala z tego dnia moje ulubione teraz tez zrobie jak dostanie malego zawsze jak vsobie przypomne ten widok to geba mi sie cieszy i mam lzy w oczach :-)
 
reklama
:-) witam środowo :-)

... brr ziomowo :baffled: u nas -13 :szok: to już nie dla mnie taka pogoda :no: dobrze że R od dziś ma urlop i nie będę musiała wyłazić nigdzie ;-) nawet nosa nie chce mi się wyściubić ... wkurzam się bo na oknach skrapla się mocno woda i aż stała dziś na parapecie ... tak chyba być nie może :crazy: trzeba do spółdzielni atakować ... też tak macie :confused::confused:


Pozdrawiam
 
Batonik, u mnie na termometrez -15C. Woda na oknach się skrapla bo okna są zaszczelne. Ja przecieram i trochę rozszcelniam okna, czyli trochę klamkę na skos umieszczam i juz jest znacznie lepiej.
 
Batonik, u mnie na termometrez -15C. Woda na oknach się skrapla bo okna są zaszczelne. Ja przecieram i trochę rozszcelniam okna, czyli trochę klamkę na skos umieszczam i juz jest znacznie lepiej.


Hej

... no też próbowałam klamkę na skos, ale wtedy troszkę zimno wieje :baffled: ... bez sensu te okna ... najgorsze jest to, że z balkonowego okna woda stała rano na panelach i myślałam że zawału dostanę :szok: bo się wystraszyłam że się wypaczą :happy: a ja taka nawiedzona jestem tym bardziej że dopiero co nowo położone :zawstydzona/y: a mocno masz grzejniki rozkręcone bo może powinnam niej albo więcej ... sama nie wiem :baffled:
 
W dzień mam zakręcone grzejniki. Dopiero pod wieczór robi się zimno u mnie, więc wtedy odkręcam.Uchyl te klamki hoc na chwilę i już będzie lepiej.
 
W dzień mam zakręcone grzejniki. Dopiero pod wieczór robi się zimno u mnie, więc wtedy odkręcam.Uchyl te klamki hoc na chwilę i już będzie lepiej.


tak jest ;-)


... właśnie je rozszczelniłam i poczekam na efekty :tak: ale grzejników nie zakręciłam póki co :baffled: mam na 2 :blink:


... a co u Ciebie kiedy masz IUI
 
reklama
Witamy się i my :-)

Olkale cudna ta Twoja księżniczka!!! Gratuluje raz jeszcze!
Co do kolek to nie czekaj aż się pojawią tylko działaj już teraz... mogę Ci polecić Sab Simplex (do kupienia w niemczech lub czechach) albo Bobotic - ten sam składnik co w kropelkach SS.
Mam nadzieje że Natalka nie bedzie przechodziła przez te męczące pierdki. My stosujemy SS od 3 tygodnia i Szymuś sie nie meczy a jak pierdzi to jak stary chłop, ale bez prężenia etc...

Svensonka a jakie krople podajesz ? Może mała potrzebuje lekarstwa na brzuszek... Idź z nią do pediatry niech coś przepisze. Szkoda dziecka i ciebie żebyście się tak męczyły.

U nas wszystko ok. Szymuś grzeczniutki - dalej prowadzi tryb zycia "je i śpi",czasami tylko wymaga większej uwagi, ale to na zasadzie żeby do niego mówić, bo leży sobie spokojnie w łóżeczku nawet jak nie śpi. Choć i tak generalnie gadam do niego non stop... :-)

Brzuchatki proszę ode mnie pogłaskać brzuszki
Za staraczki trzymam mocno kciuki &&&

Pozdrawiamy!
 
Do góry