reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hej laski

Przyszłam się pochwalić,że podjęłam decyzję o poddaniu się inseminacji już w tym cyklu, więc może na gwiazdkę będę miała prezent dla rodzinki;)

Olkale, dr. szten, na którego kiedyś podawałaś namiary, naprawdę jest przesympatyczny.:)
Gratuluję dzidzi

Batonik, dobrez pamiętam,że szukałaś w Toruniu pregnylu? Jeśli tak to możesz mi powiedzieć co gdzie i za ile?

Pozdrawiam:)
 
;-)Witam i ja poniedziałkowo :tak:

.. u nas dziś też śnieg sypie jak szalony:sorry: byłam w szpitalu po wypis i niestety w zaleceniach jest że mam się stawić na oddział 13 grudnia:-( a myślałam, że może tego uniknę :zawstydzona/y: no więc nie pozostało nic innego jak zakasać rękawy i przez dwa tygodnie przygotować wszystko bo potem to nic nie wiadomo :baffled: czy wyjdę z Blanką czy jeszcze w dwupaku :sorry:


... dziś przyjechała moja mamita i pomogła segregować ciuszki do prania ;-):tak: pierwsza pralka za nami :-) teraz rozwieszam te cudeńka :-D jutro może się zmobilizuje i postrzelam fotki Blanki pokoiku i reszty po remoncie ;-):tak:

... R idzie od środy na urlop na razie na tydzień :tak: to będziemy mieli po pierwsze troszkę czasu dla siebie a po drugie czas na spokojne przygotowanie się na przyjście Blanki ;-)


... ale bym zjadła placki ziemniaczane :-p:-p:-p:-p ze śmietaną i z cukrem :-p:-p:-p:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Pozdrówka ... idę zmierzyć cukier :sorry: po obiedzie
ja dzis skonczylam prasowac ostatnie ciuszki i mam juz wszystko gotowe nawet torba do szpitala juz spakowana i kupilam dzis kolderke i pieluchy i mam juz cala wyprawke i juz jestem spokojniejsza :-)
 
ja dzis skonczylam prasowac ostatnie ciuszki i mam juz wszystko gotowe nawet torba do szpitala juz spakowana i kupilam dzis kolderke i pieluchy i mam juz cala wyprawke i juz jestem spokojniejsza :-)


... no nieźle Żabko ;-) ... ja dopiero dziś pierwszą pralkę wrzuciłam, musiałam poprosić mamę o pomoc bo miałam strach że coś pofarbuję :baffled: a jeszcze troszkę tego będzie :sorry: mi brakuje jeszcze tylko kompletu pościeli, ale już zamówiony tylko czekać aż przyjdzie :tak: potem jeszcze wyprać :tak: mam na to dwa tygodnie ;-) no i jeszcze musimy odwiedzić aptekę
 
... no nieźle Żabko ;-) ... ja dopiero dziś pierwszą pralkę wrzuciłam, musiałam poprosić mamę o pomoc bo miałam strach że coś pofarbuję :baffled: a jeszcze troszkę tego będzie :sorry: mi brakuje jeszcze tylko kompletu pościeli, ale już zamówiony tylko czekać aż przyjdzie :tak: potem jeszcze wyprać :tak: mam na to dwa tygodnie ;-) no i jeszcze musimy odwiedzić aptekę
No wam tez juz duzo niezostalo ja juz mam wszystko co potrzebne wiec juz jestem spokojna jedyne co jeszcze chce kupic to juz mniej wazne jak wleci kaska na wyplate a chce elektrycznw nianie i zapasowy rozek na zmiene ale to juz potem na spokojnie
Witam sie wtorkowo mroznie juz od rana pale w piecu i leze w luzku dzis mam dzien leniuchowania :-) nawet obiadu dzis nierobie tylko podgrzeje rosol od wczoraj nawet mi sie podoba takie lenistwo :-D pozdrwiam was wszystkie zycze milego dnia celnych strzalow i pozytywnych testow :-)
 
:-) ja również witam wtorkowo - popołudniowo ;-)


... brrrr zima za oknem ... dobrze że w domku cieplutko :tak:;-) ... od rana się krzątam, a to to zrobię, a to tamto i tak czas ucieka jak szalony :szok: ...


Pozdrawiam ... jesteśmy z doskoku na posterunku ;-)


... a gdzie reszta ... :confused::confused::confused:
 
Bry wtorkowo andrzejkowo :)

Zabcia no no to teraz tylko czekać na Antosia :)

Nanusia mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&&&

Sevensonka mikołajek przygotowany :) a jak u Ciebie juz lepiej ?????
Ale straszny ten artykuł omg a miałam sie nie stresować

Ja dziś byłam na lofrach :) w pracy złożyłam wniosek na premię Swiąteczna :) juppiiii bedzie siankkkooooo i połaziłam za prezentami gwiazdkowymi co prawda jak narazie rekonesans

Buziolki babolki :)


Batonik przyciągnełysmy sie telepatycznie :)
 
Batonik przyciągnełysmy sie telepatycznie :)



... Hej Erbuś

chyba zadziałała telepatia faktycznie ;-) pomyśl życzenie :-D

my idziemy do R chrześniaka w sobotę bo to Mikołaj, ale jak na razie weny na prezent brak :sorry2:

w ogóle jakoś przeraża mnie fakt łażenia po sklepach za prezentami :zawstydzona/y::-( może nie będzie mi dane :-p może Blanka się wykluje wcześniej i będę miała wymówkę :-D:-D
 
... Hej Erbuś

chyba zadziałała telepatia faktycznie ;-) pomyśl życzenie :-D

my idziemy do R chrześniaka w sobotę bo to Mikołaj, ale jak na razie weny na prezent brak :sorry2:

w ogóle jakoś przeraża mnie fakt łażenia po sklepach za prezentami :zawstydzona/y::-( może nie będzie mi dane :-p może Blanka się wykluje wcześniej i będę miała wymówkę :-D:-D

:-) mowisz ze Blaneczka przyjdzie pod choinkę ;-) Fajnie , wiem z doświadczenia :-) mloda z 19 grudnia takze na swieta w domku byłyśmy . Kumpele w pracy ze mnie się smiały ze ja taka swiateczna:-D jestem bo i synus ma przyjsc na swiat przed swietami :tak: Batonik teraz w piatek mam to polowkowe Usg powiedz co tam jeszcze sprawdzaja oprocz serduszka , a moze inaczej o co mam zapytać ?
 
reklama
:-) mowisz ze Blaneczka przyjdzie pod choinkę ;-) Fajnie , wiem z doświadczenia :-) mloda z 19 grudnia takze na swieta w domku byłyśmy . Kumpele w pracy ze mnie się smiały ze ja taka swiateczna:-D jestem bo i synus ma przyjsc na swiat przed swietami :tak: Batonik teraz w piatek mam to polowkowe Usg powiedz co tam jeszcze sprawdzaja oprocz serduszka , a moze inaczej o co mam zapytać ?


... no jeśli ma przyjść wcześniej to najlepiej przed świętami ;-) co byśmy na Wigilię już w domku były :-D a jeśli nie ma przychodzić wcześniej to niech siedzi do 2011 ;-):-)


... na połówkowym ogólnie sprawdzają czy wykształciły się wszystkie narządy z tego co pamiętam tzn. nerki,pęcherz, mózg etc i dokładnie serduszko :tak:oprócz tego położenie płodu, łożysko,ilość wód i coś w tym stylu :sorry2: ogólnie to normalne usg z naciskiem na sprawdzenie wszystkich narządów :tak:
 
Do góry