reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam się sobotnio

hej kobietki
Poczytałam Was trochę od wczorajszego dnia :tak: mam nadzieję, ze wrcą czasy, ze będe zagladała częściej ;-) myslę, ze w końcu sie unormuję, bo powoli łapie instrukcje obsługi :-D
Dziekuje wszystkim za gratki... :-)

Erba fakt, ze niektóre horoskopy podają datę 23.11... nic mnie to nie obchodzi:-D ja przyjmuje, ze od 22 jest Strzelec :tak::-D choć w sumie i tak nie ma to wiekszego znaczenia ;-)
Mysza używam właśnie maści o której pisałaś... rzeczywiscie jset poprawa... nie ściagam pokarmu i podaje piersi na zmianę - jedna juz sie zagoiła... i na szczescie mam już pokarm wiec jak małą sie przyssa to przynajmniej sie najadaZobacz załącznik 303988Zobacz załącznik 303973

śliczna ta Twoja księżniczka , jeszcze raz wszystkiego naj naj dla Was

Batonik nawet tak nie mysl ze Blaneczka mogłaby byc jedynaczką , wiesz taki ból sie szybkkkoooo zapomina co prawda jest wiekszy strach ale co tam :)

A my dziś troszkę sobie lofrowaliśmy , corcie zawiozlam do kina a ja do kolezanek :)
Miłego wieczorku
 
Batonik nawet tak nie mysl ze Blaneczka mogłaby byc jedynaczką , wiesz taki ból sie szybkkkoooo zapomina co prawda jest wiekszy strach ale co tam :)



... nie no to był żarcik ;-) ... zawsze chcieliśmy mieć trójeczkę dzieci :-p a już na pewno dwoje :tak: ... pożyjemy zobaczymy, najważniejsze żeby Blanka urodziła się cała i zdrowa ... potem będziemy dalej planowali :tak:


... a my dziś posegregowaliśmy ciuszki dla małej i nic tylko prać :tak: ... oprócz tego posprzątałam już w 70% dużą szafę bo spędzała mi sen z powiek :baffled: dzięki temu pozbyłam się dużej ilości rzeczy, których już nie będziemy nosili :tak: od razu zrobiło się luźniej ;-)


Pozdrawiamy
 
Witam Kochane!!!


A ja byłam u ginka i troche sie wkurzylam bo chcialam badania na ureoplazmę zrobic i na ta chlymadię a on jakąś taką minę zrobil i dał skierowanie ale żadnego wymazy nie pobierał no to zadzwonilam do labolatorium i zapytałam czy oni robia taki wymaz i niby tak, ale jak:baffled::baffled::baffled:
No a tak w ogóle to miałam pęcherzyk naturalnietj. bez wspomagaczy i pyta mnie czy robimy IUI no i wczoraj miałam tym razem było juz po owu wiec może większe szanse:crazy::crazy::crazy::crazy: Jestem skołowana, bo nie mam nadal konkretnej diagnozy skąd ta bezpłodność (jakkolwiek to nazwać)??? Bakteria borelii podobno nie wpływa na samo zajście w ciąże???:baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y: zaczynam czuc :wściekła/y::wściekła/y: do gatunku lekarskiego!!!

Pozdrawiam kciukaski trzymam za nasze Cieżaróweczki i staraczki oczywiście owocnych cykli Kobietki!!!

Robin a co to jest ueroplazma?
Trzymam kciuki za fasoleczkę!

hej kobietki
Poczytałam Was trochę od wczorajszego dnia :tak: mam nadzieję, ze wrcą czasy, ze będe zagladała częściej ;-) myslę, ze w końcu sie unormuję, bo powoli łapie instrukcje obsługi :-D
Dziekuje wszystkim za gratki... :-)

Olkale malutka jest śliczniusia, taka kruszyneczka z niej.

Wiecie co nie bardzo rozumiem testy owu. Przed wczoraj zrobiłam wieczorem i były dwie wyraźne krechy, wczoraj zrobiłam wieczorem i też dwie krechy, dziś to samo, z tym że jedna ociupine bledsza. No to kiedy są te 24 - 36 godzin o których piszą w instrukcji?
 
... no coś Ty, aż tak bardzo chyba nie zatęsknię od razu ... :baffled: ... kto wie może będzie to taki przyjemny poród, że Blanka będzie jedynaczką :-D
Niemow hop wiele kobiet mimo ciezkiego porodu decyduje sie na kolejne dziecko bol jest tylko kilka godzin a potem mamy nasza kruszynke
Robin a co to jest ueroplazma?
Trzymam kciuki za fasoleczkę!



Olkale malutka jest śliczniusia, taka kruszyneczka z niej.

Wiecie co nie bardzo rozumiem testy owu. Przed wczoraj zrobiłam wieczorem i były dwie wyraźne krechy, wczoraj zrobiłam wieczorem i też dwie krechy, dziś to samo, z tym że jedna ociupine bledsza. No to kiedy są te 24 - 36 godzin o których piszą w instrukcji?
ja bym przytuasowala codziennie przez 3-4 dni od pojawienia sie tlustych krech
witam sie niedzielnie i zycze udanego dnia
 
Wiecie co nie bardzo rozumiem testy owu. Przed wczoraj zrobiłam wieczorem i były dwie wyraźne krechy, wczoraj zrobiłam wieczorem i też dwie krechy, dziś to samo, z tym że jedna ociupine bledsza. No to kiedy są te 24 - 36 godzin o których piszą w instrukcji?


Hej Kochane witamy niedzielnie ;-)

Asiucha-L wszyscy mają wątpliwości co do tych testów owu :sorry2: powinnaś mniej więcej wiedzieć kiedy masz owu i wspomóc się testami a oprócz tego bobosexy przed i po ze 3 dni :tak: ja bynajmniej tak robiłam i wcale nie słuchałam opinii, że co dwa dni :no: że niby lepiej :sorry2:


Pozdrawiam
 
Witam dziewczynki!
Właśnie mam owulacje i siedzę w pracy :-:)-:)-:)-(

to jak wrócisz do domu to dorwij mężusia ;-)

Wiecie co nie bardzo rozumiem testy owu. Przed wczoraj zrobiłam wieczorem i były dwie wyraźne krechy, wczoraj zrobiłam wieczorem i też dwie krechy, dziś to samo, z tym że jedna ociupine bledsza. No to kiedy są te 24 - 36 godzin o których piszą w instrukcji?

to masz płodne :tak: nie owu ;-) owu się zbliża :tak: nie da się bez monitoringu u gina określić dnia owu :tak: więc walcz i fasolkuj ;-) my w płodne co 2 dni szliśmy, bo codziennie to dla nas nie ta sama przyjemność była :sorry2: wiesz jak tylko na teście owu wychodzi druga krecha to już można działać :tak: a jak długo? aż druga krecha zniknie -to jeszcze 2-3 dni :tak::-)




Takie śliczności znalazłam na necie :-D
 

Załączniki

  • mini.jpg
    mini.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
I ja się wpadłam przywitać w niedzielę

Asiula kidys ogladałam wywiad z ginem ze te testy owu to nic dobrego , a więc olej testy i boboseksy na całego !!!!!!!! A my trzymamy &&&&&&&&&& i przesyłamy `~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :)

A ja dziś mam lezaca nigdzie nie ide nieeechce mi sie choć lekki mrozik i sloneczko u nas

Miłej niedzieli !
Scully fajne to zdjątko :)
 
reklama
Do góry