reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam się i ja :)

Myszko dziex :) ale lecą te tygodnie szoookkk normalnie buziaczki dla Szymulki

Scully rownież dziekuję :) Ja tez dzis sopie pospałam bo do 12 co prawda pierwsza pobudka 0 7 i moja dziewczynkę i mezulka trzebabylo wyprawić

Zabko kochana to ta pogoda tez robi swoje i stan napewno tez , trzymaj się i się nie denerwuj

A za nami połowa :-) i za tydzien w piatek wizytka i mojego ksiecia zobaczymy :-)

pozdrawiam Was cieplutko
 
reklama
... ogólnie jakoś się trzymam,ale bywają momenty że nie umiem sobie poradzić z tęsknotą za R i wtedy po prostu łzy same cisną się do oczu :zawstydzona/y::-( bardzo bardzo za nim tęsknię :zawstydzona/y: to najdłuższa rozłąka jaką przyszło nam pokonywać ... jutro mijają 3 tygodnie :-(


... Żabko oby Twoje słowa okazały się prorocze :sorry2:

ktoras pisze o lzach to ja tez sie zwierze:
moja coreczka mniw wykancza fizycznie jak i psychicznie kocham ja nad zycie i nie zaluje ze jest z nami ale ledwie co ma 3 tyg i ja juz mam taka depresje ze ciagle rycze
1.od 5 do 9 drze sie jak opentana chyba to kolka albo gazy sama juz nie wiem noszenie nic nie pomaga krople tez nie
2. w ciagu dnia budzi sie co pol godziny i placze nie wiem co jej jest poprostu otwiera oczy i placze w luzeczku wogole nie spi tylko na rekach a jak ja poloze to ryk
3. noc taka sobie budzi sie co 3 godziny na butle
4.karmie raz dziennie bo mleka nie mam przez to zapalenie i antybiotyk
5.kupy robi raZ dziennie i ma strasznie twardy brzuch
6. ja juz prawie nic nie jem bo sie boje ze to moja wina ze ja brzuch boli ze cos zjadöam czy wypilam
odchodze od zmyslow mam dosc.............sorki ale nie mam z kim pogadac siedze sama w domu calymi dniami bo u mnie zima juz
 
Witam bardzo serdecznie w dupowatym dniu:):)

dziewczyny wczoraj a właściwie od przedwczoraj cycki mnie bolały że chodzic nie szło brodawki czerwone a dziś nic:-(
a już mysłałam że to znak:eek::eek:
Svensonka wiesz podobno jak sie karmi piersią to się nie je produktów mlecznych bo mogą powodować bóle brzuszka - a tak właściwie to twoja mała może płakać z głodu mimo że masz pokarm:baffled: bo wiesz teraz te małe dzieci to jakieś nienajedzone są ( siostry mały ciągle jadł)
 
ktoras pisze o lzach to ja tez sie zwierze:
moja coreczka mniw wykancza fizycznie jak i psychicznie kocham ja nad zycie i nie zaluje ze jest z nami ale ledwie co ma 3 tyg i ja juz mam taka depresje ze ciagle rycze
1.od 5 do 9 drze sie jak opentana chyba to kolka albo gazy sama juz nie wiem noszenie nic nie pomaga krople tez nie
2. w ciagu dnia budzi sie co pol godziny i placze nie wiem co jej jest poprostu otwiera oczy i placze w luzeczku wogole nie spi tylko na rekach a jak ja poloze to ryk
3. noc taka sobie budzi sie co 3 godziny na butle
4.karmie raz dziennie bo mleka nie mam przez to zapalenie i antybiotyk
5.kupy robi raZ dziennie i ma strasznie twardy brzuch
6. ja juz prawie nic nie jem bo sie boje ze to moja wina ze ja brzuch boli ze cos zjadöam czy wypilam
odchodze od zmyslow mam dosc.............sorki ale nie mam z kim pogadac siedze sama w domu calymi dniami bo u mnie zima juz

Kochana wiem ze ciężko Tobie a my po to tu jestesmy zeby wysluchac
Jesc musisz zeby miec siłę ja nosić takze nie bede Tobie mowic co ale lekko strawne rzezczy , a ze trzeba ja nosic to moze potrzebuje poprostu mamusi jezeli masz mozliwosc to poloz sie z nia w lozku a co tam lepiej przyzwyczaic do spania razem niz by miala plakac bo szkoda babelka . Moze masuj brzuszek , co do kropli to wiem ze znajomi sprowadzali jakies krople z niemiec i byly super daje sie je przed posiłkiem a moze to od mleka sztucznego Kochana musisz probowac a jak nie to moze do lekarza warto by sie przejsc moze zmieni mleko .
Trzymaj sie cieplutko i nie daj się ! bedzie dobrze
 
Witam bardzo serdecznie w dupowatym dniu:):)

dziewczyny wczoraj a właściwie od przedwczoraj cycki mnie bolały że chodzic nie szło brodawki czerwone a dziś nic:-(
a już mysłałam że to znak:eek::eek:
Svensonka wiesz podobno jak sie karmi piersią to się nie je produktów mlecznych bo mogą powodować bóle brzuszka - a tak właściwie to twoja mała może płakać z głodu mimo że masz pokarm:baffled: bo wiesz teraz te małe dzieci to jakieś nienajedzone są ( siostry mały ciągle jadł)

Hej no dzionek taki sobie nie pada wieje brrrr
Co do cycoli to mnie bolaly a raz nie pamietasz jak pisałam
 
Kochana wiem ze ciężko Tobie a my po to tu jestesmy zeby wysluchac
Jesc musisz zeby miec siłę ja nosić takze nie bede Tobie mowic co ale lekko strawne rzezczy , a ze trzeba ja nosic to moze potrzebuje poprostu mamusi jezeli masz mozliwosc to poloz sie z nia w lozku a co tam lepiej przyzwyczaic do spania razem niz by miala plakac bo szkoda babelka . Moze masuj brzuszek , co do kropli to wiem ze znajomi sprowadzali jakies krople z niemiec i byly super daje sie je przed posiłkiem a moze to od mleka sztucznego Kochana musisz probowac a jak nie to moze do lekarza warto by sie przejsc moze zmieni mleko .
Trzymaj sie cieplutko i nie daj się ! bedzie dobrze

Ona wogle spi z nami w lozku caly czas bo w swoim wogole nie chce ciagle sie budzi
mleko zmienilam ale u mnie tylko nan1 i semp jest dwa rodzaje bylam u lekarki powiedziala ze nan 1 jest dla noworodkow lepszy
nosze ja na rekach prawie caly czas gorzej jaksie przyzwyczaji to bede musiala caly czas ja nosic a tego bym nie chciala bo tak miala z syynem nie wyszlo mu jedno jajeczki i tez sie darl przez 3 miesiace
a ja naiwna myslalam ze z nia bedzie spokuj
czemu dzieci nie rodza sie jak juz maja z 6 miesiecy i jedza normalnie nie tylko mleko
jak tak dalej pujdzie to ja sie zaglodze na smierc nie potrzeba mi diety bo w sumie to zyje na bulkach i owocach
nie wiem co to bedzie u mnie zima conajmniej do marca i to konkretna za oknem mam snieg wiec nawet nie wychodze bo zawierucha i jeszcze ja przeziebie a tego mi juz nie potrzeba goraczki i szpitali
mowie wam dzieci to szczescie ale matko ile czlowiek musi sie nameczyc przez pierwszy rok masakraaaaaaaa
bylam na spotkaniu mam bo u nas sa takie w przychodni wszystkie babki siedzialy spokojnie i ich dzieci spalu jak po narkotychach chyba normalnie przewracaly nimi lezaly na koloanch a moja jak zwykle sie darla jak to mozliwe ze 8 dzieci spi a ona sie drze mowie wam tak mi sie smutno zrobilo bo nie wiem co jej jestttttt
 
Ona wogle spi z nami w lozku caly czas bo w swoim wogole nie chce ciagle sie budzi
mleko zmienilam ale u mnie tylko nan1 i semp jest dwa rodzaje bylam u lekarki powiedziala ze nan 1 jest dla noworodkow lepszy
nosze ja na rekach prawie caly czas gorzej jaksie przyzwyczaji to bede musiala caly czas ja nosic a tego bym nie chciala bo tak miala z syynem nie wyszlo mu jedno jajeczki i tez sie darl przez 3 miesiace
a ja naiwna myslalam ze z nia bedzie spokuj
czemu dzieci nie rodza sie jak juz maja z 6 miesiecy i jedza normalnie nie tylko mleko
jak tak dalej pujdzie to ja sie zaglodze na smierc nie potrzeba mi diety bo w sumie to zyje na bulkach i owocach
nie wiem co to bedzie u mnie zima conajmniej do marca i to konkretna za oknem mam snieg wiec nawet nie wychodze bo zawierucha i jeszcze ja przeziebie a tego mi juz nie potrzeba goraczki i szpitali
mowie wam dzieci to szczescie ale matko ile czlowiek musi sie nameczyc przez pierwszy rok masakraaaaaaaa
bylam na spotkaniu mam bo u nas sa takie w przychodni wszystkie babki siedzialy spokojnie i ich dzieci spalu jak po narkotychach chyba normalnie przewracaly nimi lezaly na koloanch a moja jak zwykle sie darla jak to mozliwe ze 8 dzieci spi a ona sie drze mowie wam tak mi sie smutno zrobilo bo nie wiem co jej jestttttt
przykro mi że przez to przechodzisz bo jednak ty się męczysz i córcia
a może to jednak te owoce szkodzą jej???? a jesz banany bo one powodują zaparcia u większych dzieci a małych bóle brzuszka i wzdęcia
 
Ona wogle spi z nami w lozku caly czas bo w swoim wogole nie chce ciagle sie budzi
mleko zmienilam ale u mnie tylko nan1 i semp jest dwa rodzaje bylam u lekarki powiedziala ze nan 1 jest dla noworodkow lepszy
nosze ja na rekach prawie caly czas gorzej jaksie przyzwyczaji to bede musiala caly czas ja nosic a tego bym nie chciala bo tak miala z syynem nie wyszlo mu jedno jajeczki i tez sie darl przez 3 miesiace
a ja naiwna myslalam ze z nia bedzie spokuj
czemu dzieci nie rodza sie jak juz maja z 6 miesiecy i jedza normalnie nie tylko mleko
jak tak dalej pujdzie to ja sie zaglodze na smierc nie potrzeba mi diety bo w sumie to zyje na bulkach i owocach
nie wiem co to bedzie u mnie zima conajmniej do marca i to konkretna za oknem mam snieg wiec nawet nie wychodze bo zawierucha i jeszcze ja przeziebie a tego mi juz nie potrzeba goraczki i szpitali
mowie wam dzieci to szczescie ale matko ile czlowiek musi sie nameczyc przez pierwszy rok masakraaaaaaaa
bylam na spotkaniu mam bo u nas sa takie w przychodni wszystkie babki siedzialy spokojnie i ich dzieci spalu jak po narkotychach chyba normalnie przewracaly nimi lezaly na koloanch a moja jak zwykle sie darla jak to mozliwe ze 8 dzieci spi a ona sie drze mowie wam tak mi sie smutno zrobilo bo nie wiem co jej jestttttt

Przykro mi tulam Cie mocno ale nie poddawaj się , wlasnie a moze to owoce surowe to chyba nie bardzo krcze ja juz nie pamiętam zajrzyj na jakas stronkę . A co do mleka to nan ponoc dobry ja tez pamietam corce dawałam , ale moze Vanessie nie podchodzi , kurcze to tak ciezko cos podpowiedziec a masaze moze kapiel ciepla .
Ale wiesz nikt nie mowił ze bedzie łatwo , no tak to juz jest ja np nie wiem co to znaczy ,, małe dziecko " corcia byla super jak byla malusia co prawda budziala sie do jedzenia co 2 godziny ale tak to normalnie zloto , a teraz nie wiem jak bedzie moze synus da w kosc ( oby nie :))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej laseczki witam ponownie w ten trafnie określony przez Lopop dzień;-)

... wiem, że nadużywam Waszej dobroci i &&&&&&, ale znowu proszę o zaciśnięcie do piątku :zawstydzona/y::zawstydzona/y: dorwałam gina i powiedział, że jeśli w piętek dalej będzie tendencja spadkowa to pójdziemy do domku :tak: oczywiście nie chcę się nakręcać co by się nie rozczarować, ale myślę pozytywnie :sorry:tzn staram się :sorry: wynik tego hbs porannego dobry a na drugi trzeba czekać aż zrobią w zakaźnym tzn na pewno do końca tygodnia będzie :tak:


...Myszko ... wiem, że każdy dzień w brzuszku jest ważny niemniej jednak na 99% do końca mnie nie będą trzymać, dziś gin potwierdził :sorry: ... Buziaki wirtualne dla Szymulki :-) od cioci;-) z okazji 4 tygodnia, faktycznie ten czas leci jak szalony :szok: dopiero co przyszedł na świat :tak:

... Erbuś Tobie kochana też gratki z połowę ... teraz to już pójdzie z górki ... trzymam &&&&&&&&& żeby wszystko dalej szło jak do tej pory :tak:

... Lopop ... jeszcze kilka dni i będziesz miała pewność, choć rękę dam sobie uciąć że jesteś sceptycznie nastawiona ... oczywiście rozumiem to ... postaraj się nie doszukiwać objawów w swoim organizmie ani na + ani na - ... po prostu co ma być to będzie :tak: ja wierzę że ten cykl będzie owocny ;-);-):tak::tak:

... Svensonka koniecznie masuj małej brzuszek bo jak jest twardy to nie dobrze i nie wiem jakie wcinasz owoce, ale raczej są nie wskazane bo mogą powodować u dzieci wzdęcia ... może spróbuj nie jeść owoców i zadzwoń do lekarki bo może akurat Twojej małej nie służy to lepsze mleko może powinna dostać to drugie:tak: głowa do góry wszystko się ułoży na pewno tylko Ty się też tak nie stresuj Kobieto bo Ona to wyczuwa :sorry::sorry:
 
Do góry