reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

o to widze ze nie tylko ja mam taki dzionek , tez caly dzien chodze i ryczę wzruszylam sie dzis bardzo ach
ale juz mi lepiej i mam nadzieje ze Tobie rowniez


... ogólnie jakoś się trzymam,ale bywają momenty że nie umiem sobie poradzić z tęsknotą za R i wtedy po prostu łzy same cisną się do oczu :zawstydzona/y::-( bardzo bardzo za nim tęsknię :zawstydzona/y: to najdłuższa rozłąka jaką przyszło nam pokonywać ... jutro mijają 3 tygodnie :-(


... Żabko oby Twoje słowa okazały się prorocze :sorry2:
 
reklama
... ogólnie jakoś się trzymam,ale bywają momenty że nie umiem sobie poradzić z tęsknotą za R i wtedy po prostu łzy same cisną się do oczu :zawstydzona/y::-( bardzo bardzo za nim tęsknię :zawstydzona/y: to najdłuższa rozłąka jaką przyszło nam pokonywać ... jutro mijają 3 tygodnie :-(


... Żabko oby Twoje słowa okazały się prorocze :sorry2:

wiem kochana i rozumiem Cię , ale trzymaj sie slonko ja mysle ze wypuszcza Cię d domku niedlugo :)
A jez nie lubie samotnosci jak urodzilam mloda w piatek to w sobote chodzilam i ryczalam po korytarzu ze musze sama lezec a w ponedzialek wiedzac ze wyjde to o godz 7 rano bylam wymalowana i uszykowana jeszcze babka ktora ze mna lezala mowido mnie tak ,Pani naprawde wie ze dzis wyjde , a ja do niej ze nie ma takiej opcji i nawet nie zdazylam odebrac wpisu heheh m odebral na drui dzien

laseczki uciekam spac
Trzymajcie się kochane dobrej nocki buziaki
 
Ostatnia edycja:
wiem kochana i rozumiem Cię , ale trzymaj sie slonko ja mysle ze wypuszcza Cię d domku niedlugo :)
A jez nie lubie samotnosci jak urodzilam mloda w piatek to w sobote chodzilam i ryczalam po korytarzu ze musze sama lezec a w ponedzialek wiedzac ze wyjde to o godz 7 rano bylam wymalowana i uszykowana jeszcze babka ktora ze mna lezala mowido mnie tak ,Pani naprawde wie ze dzis wyjde , a ja do niej ze nie ma takiej opcji i nawet nie zdazylam odebrac wpisu heheh m odebral na drui dzien


nawet nie chcę myśleć, że mogłabym zostać do porodu w szpital :baffled: umarłabym bez R:-(
 
Witam nocnie i dziękuje dziewczynki za słowa otuchy.

olkale urodziła zdrową Natalkę
3540g i 57cm

gratulacje !!!
Zobacz załącznik 302680




P.S. a u mojej Blanki po usg wsio Ok i waży już 1980g :szok: w tydzień doszło jej 320g mały Klocuszek :-D

Olkale gratulacje!

Świetnie że Blaneczka tak urosła, widzisz wszystko się dobrze układa, córcia rośnie, wyniki coraz lepsze, będzie dobrze! Na pewno niedługo wrócisz do domku.

Coś faktycznie jest z tą pełnią że dzieciaczki się tak licznie rodzą.

U mnie nic nowego, ostatnie godziny w pracy ale jestem tak zmęczona że jak skończę o 9 rano to biegiem do domu do własnego łóżeczka bo tutaj w pracy warunki do spania nieciekawe no i nie ma jak swój domek.

Trzymajcie się dziewczynki.
 
Witam porannie w deszczowy wtorek :sorry:


... u nas powoli do przodu, jak co dzień, rano krew na badanie HBS i HCV, potem ktg ... położna taka zakręcona od rana, że o nas zapomniała i leżałyśmy od 6:20 do 7:40 na ktg umarł mi normalnie prawy bok :zawstydzona/y::sorry: po obchodzie jak zwykle nic ciekawego, nadal czekamy do piątku na biochemie żeby sprawdzić czy transaminazy spadają :-( ... wczoraj miałam gorsy wieczór, albo nawet można powiedzieć noc, zebrało mi się na płacz etc ogólnie mam już serdecznie dosyć szpitala:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-( i tak mnie naszło :-( pewnie pogoda też ma znaczenie bo niestety nie napawa optymizmem :-:)sorry::sorry: ... dziewuszki zabierzcie mnie stąd !!!!!!!!!!!!!!


Pozdro
 
Witam się z moim 4tygodniowcem :-) kiedy to zleciało!

Erbuś wszystkiego co w życiu najpiękniejsze!

Olkale GRATULUJĘ! Niech Natalka pięknie i zdrowo rośnie!

Batonik nie kombinuj z tym 36tc. Z doświadczenia i obserwacji Ci powiem że im dłużej w brzuszku tym lepiej i jak tylko wyniki pozwolą to nic nie przyśpieszaj. A Święta, Sylwester będą znowu w przyszłym roku i nawet jakbyś te miała spędzić w szpitalu (czego oczywiście Ci nie życzę i wydaje mi się że tak nie będzie) to pamiętaj że będziesz miała przy sobie córunię!

U nas wszystko ok, mały je i rośnie...robi się coraz cięższy i aktywny.

Pozdrawiamy!
 
... ogólnie jakoś się trzymam,ale bywają momenty że nie umiem sobie poradzić z tęsknotą za R i wtedy po prostu łzy same cisną się do oczu :zawstydzona/y::-( bardzo bardzo za nim tęsknię :zawstydzona/y: to najdłuższa rozłąka jaką przyszło nam pokonywać ... jutro mijają 3 tygodnie :-(


... Żabko oby Twoje słowa okazały się prorocze :sorry2:
Napewnobeda ja czesto jak gadam tak jest...
Witam porannie w deszczowy wtorek :sorry:


... u nas powoli do przodu, jak co dzień, rano krew na badanie HBS i HCV, potem ktg ... położna taka zakręcona od rana, że o nas zapomniała i leżałyśmy od 6:20 do 7:40 na ktg umarł mi normalnie prawy bok :zawstydzona/y::sorry: po obchodzie jak zwykle nic ciekawego, nadal czekamy do piątku na biochemie żeby sprawdzić czy transaminazy spadają :-( ... wczoraj miałam gorsy wieczór, albo nawet można powiedzieć noc, zebrało mi się na płacz etc ogólnie mam już serdecznie dosyć szpitala:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-( i tak mnie naszło :-( pewnie pogoda też ma znaczenie bo niestety nie napawa optymizmem :-:)sorry::sorry: ... dziewuszki zabierzcie mnie stąd !!!!!!!!!!!!!!


Pozdro
mysle ze w piatek cie juz wypuszcza po lepszych wynikach :-)
Witam się z moim 4tygodniowcem :-) kiedy to zleciało!

Erbuś wszystkiego co w życiu najpiękniejsze!

Olkale GRATULUJĘ! Niech Natalka pięknie i zdrowo rośnie!

Batonik nie kombinuj z tym 36tc. Z doświadczenia i obserwacji Ci powiem że im dłużej w brzuszku tym lepiej i jak tylko wyniki pozwolą to nic nie przyśpieszaj. A Święta, Sylwester będą znowu w przyszłym roku i nawet jakbyś te miała spędzić w szpitalu (czego oczywiście Ci nie życzę i wydaje mi się że tak nie będzie) to pamiętaj że będziesz miała przy sobie córunię!

U nas wszystko ok, mały je i rośnie...robi się coraz cięższy i aktywny.

Pozdrawiamy!
Hej dlugo cie niebylo pochwal sie jakas swieza foteczka szymonka
A mnie kobietki cos dzis wzieli nic mi niewychodzi od rana co chwile rycze o wszystko nieudalo mi sie zalatwi sowrotem dzisiejszej wizty bo juz wpisali na moje miejsce ina mialam zrobi dzis badania i w tygodnu przyjsc z wynikami do azenia i sprawdzenia kobieta krwi mi niemogla obrac bo najpierw niemogla w zyle trafic a potem krew niechciala leciec do strzykawki wrrr pirwzy raz tak mialam potem latalam odkladac do pieca a i tak mi w koncu wygaslo i sie wnerwilam bo od tego lazenia do pieca o schodach co 15 minut bola mnie potem wiezadla i na dodatek malej juz przechodzi kaszel ale za to na mnie wlazo wczoraj i w nocy niemoglam spac przez zapchany nos i suche bolace gardlo i juz sama niewiem czy takie jazdy nastrojow mam przez hormony czy przez chorobe czy przez pogode albo wszystko razem...
Mimo wszystko wam zycze udanego dnia
 
reklama
p.s urodzinki będziemy obchodziły z Natką w tym samym dniu :) :-)

wystkiego najlepszego, a przede wszystkim prawidłowego rozwoju dzidzi i lekkiego porodu ;-)

a pamiętasz jaki miałaś śluz przed okresem kiedy się nie pojawiła???

dobrze, że wyniki ok :tak:
u mnie był śluz kremowy, a nawet żółty i myślałam, że to znów grzybica się przyplątała... :-p
trzymam kciuki :tak::tak::tak:

Witam się z moim 4tygodniowcem :-) kiedy to zleciało!
U nas wszystko ok, mały je i rośnie...robi się coraz cięższy i aktywny.

już 4 tygodnie minęły? :szok: kiedy? :laugh2:

A mnie kobietki cos dzis wzieli nic mi niewychodzi od rana co chwile rycze o wszystko nieudalo mi sie zalatwi sowrotem dzisiejszej wizty bo juz wpisali na moje miejsce ina mialam zrobi dzis badania i w tygodnu przyjsc z wynikami do azenia i sprawdzenia kobieta krwi mi niemogla obrac bo najpierw niemogla w zyle trafic a potem krew niechciala leciec do strzykawki wrrr pirwzy raz tak mialam potem latalam odkladac do pieca a i tak mi w koncu wygaslo i sie wnerwilam bo od tego lazenia do pieca o schodach co 15 minut bola mnie potem wiezadla i na dodatek malej juz przechodzi kaszel ale za to na mnie wlazo wczoraj i w nocy niemoglam spac przez zapchany nos i suche bolace gardlo i juz sama niewiem czy takie jazdy nastrojow mam przez hormony czy przez chorobe czy przez pogode albo wszystko razem...
Mimo wszystko wam zycze udanego dnia

przykro, że nie udało się przywrócić wizyty :confused2: ale łepek do góry :tak: za to córcia lepiej się czuje :tak:



U mnie wczoraj od 20:25 wyłączyli prąd na całym osiedlu :laugh2: wesoło było :laugh2: przy świecach sobie siedzieliśmy ;-) godzinę później poszliśmy spać, a spałam do 11:30 :-p aż w szoku jestem :-p za to deszczowa pogoda jest idealna na leniuchowanie w łóżku :tak:
 
Do góry