reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Żabka moja przyjaciółka trafiła na okropnego lekarza( tu u nas w swieciu )że kazał jej rodzić 5kg dziecko naturalnie i tak sie bidula męczyła całą noc a rano była zmiana i inny lekarz natychmiast robił jej cc ale niestety straciła macicę :( :( Także jak trafisz na dr Kłosowicza to uważaj i od razu krzycz że pierwsze dziecko było takie duże bo on nie patrzy w kartę (pierwsze dziecko mojej psiapsióly ważyło 4300 )
A Twój synus też pewnie taki klopsik będzie :)


Andzia &&&&&&&&&&& kciuki za II kreseczki których już dawno tu u nas nie było i trzeba w końcu znowu ruszyć sezon na II kreseczki

Lopop daj znac jak odbierzesz wyniki oby było wszystko ok.&&&&&&&&&&

Olkale to juz nie długo będziesz tulic Twoje maleństwo SSUPER

Batonik a gdzie zdjecia przed i po remoncie:) pochwal się

A ja po siłowni padam wszystko mnie boli ale już widać efekty więc aż chce sie dalej chodzić.Moze w końcu fasolka przybędzie jak mamusia troche schudnie:) pozdrawiam cieplutko:)
a ty jestes ze swicia??? dzieki za info juz apuisalam sobie nazwiskotego lekarza zeby go omijac na porodowce ;-) a ja dzisiaj akurat sogladalam tv i ginek gadal w niej ze jak kobieta 1 dziecko miala duze i miala cc to drugie najczesciej jest wieksze i tez jest cc i sie zmartwilam troche bo po ciuchu liczylam ze teraz bedzie mniejsze i bede mogla rodzic naturalnie bo bardzo bym teraz chciala no ale zobaczymy co bedzie to bedzie byle wyszlo zdrowe :-) no corcia miala 4330 wiec jakby synus mial miec tak jak u twojej kumpeli 5 kg to bylby dla mnie szok bo to juz jak miesieczne dziecko :-)
Cześć ja dzisiaj po IUI Trzymajcie kciukaski!!!

Dzieki za wszystkie ciepłe słowa 17- tego, i Tobie Asiucha_L za link. Poczytam. Nio i odliczajcie ze mną.
Ja zniknęłam na parę miesięcy, a tu proszę koleżanki w większości przed porodem:):):)
Pozdrawiam i uciekam, zajżę jutro papa
trzymamy kciuki i czekamy 14 dni na pozytywny test :-) juz dlugo tu na watku niebylo foteczki pozytywnego tesciora :-(
to będzie mamusia laska ;-)



mocno trzymam :tak: uda się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak:



Mnie dziś łepek rozwala :-(
Kobietki co ja mogę na ból głowy wziąść????
Już nie mogę wytrzymać, a nie chcę dzidzi szkodzić...
APAP będzie OK, czy lecieć do sklepu po coś innego???
apap jest lekiem bezpiecznym w ciazyjak ja miala caly miesiac okropne bole glowy to gin powiedzial ze moge brac nawet do 5 tabletek na dobe ale niebralam tyle bralam max 2 dziennie ale w odstepach czasu ale skoro gin mowil ze mozna tyle na dobe to napewno jest to lek bezpieczny
Wpadam na momencik powiedzieć cześć i dobranoc!



Robin trzymam kciuki za Ciebie z całych sił.
Napisz kiedy jakieś wyniki będą.



Trzymam również kciuki za II kreseczki.


Byłam u dentysty, chyba zbankrutuje przez te wizyty, na pierwszej płaciłam 160 zł, dziś 430 zł :szok: To tylko za dwa zęby, w tym jeden leczony kanałowo (jeden kanał) i każdy z zębów zaplombowany. Modlę się aby reszta zębów nie była do kanałowego leczenia.

Do jutra!
o boze co to za dentysta to za ta kase to bys mogla miec robiony zab pod narkoza moj mezu zaczal ostatnio chodzic zabki wreszcie leczyc to za 1 wizyte zaplacil 20 zl za wyczyszczenie i zalozenie jakiegos leku przezd blabowanie i za 2 tygodnie ma przysjc 1uzupelnic zab a 2 zablabowac i za male dziurki babka bierze 50 zl a za duze 70 a jak duzo zeba trzeba odtworzyc to bierze 120 zl za kanalowe leczenie cos kolo 100 zl i ponoc robi zeby bardzo dobrze wiec mi te u was ceny wydaja sie kosmiczne no ale to jeszcze zalezy czy duzze miasto czy male
ja to chyba jak slonica bede 12 miesiecy w cizy chodzic
Poszlam dzis do pracy pomoc ciotce na 2 godziny bo glupieje w domu zygac sie chceeeeeeeeeeeeee
Dalej dwupak nic nowego
spokojnie jeszcze zatesknisz za brzuszkiem ;-)
 
reklama
Wpadłam na chwilę powiedzieć dzień dobry.
Zabieram się zaraz za robienie ciasta bo mnie naszło na pleśniaka i na tartę gruszkową.

Svensonka trzymaj się, niedługo córeczka na pewno zechce wyjść.

o boze co to za dentysta to za ta kase to bys mogla miec robiony zab pod narkoza moj mezu zaczal ostatnio chodzic zabki wreszcie leczyc to za 1 wizyte zaplacil 20 zl za wyczyszczenie i zalozenie jakiegos leku przezd blabowanie i za 2 tygodnie ma przysjc 1uzupelnic zab a 2 zablabowac i za male dziurki babka bierze 50 zl a za duze 70 a jak duzo zeba trzeba odtworzyc to bierze 120 zl za kanalowe leczenie cos kolo 100 zl i ponoc robi zeby bardzo dobrze wiec mi te u was ceny wydaja sie kosmiczne no ale to jeszcze zalezy czy duzze miasto czy male

;-)

Wiesz sama jestem trochę zaskoczona.
Kiedyś chodziłam do fajnego dentysty, miał swój gabinet i chociaż musiałam dojeżdżać do niego 60 km ponad to się oplacało, potem przeniósł siędo spółdzielni i ceny miał już dużo wyższe. Chodziłam do innego dentysty ale dwa zęby które mi robił schrzanił i powiedziałam nigdy więcej. Teraz popytałam i ten do którego chodzę jest bardzo dobry no ale ceny hm... Pójdę jeszcze na jedną wizytę czyszczenie plus jedna plomba ze znieczuleniem, jak okaże się że zapłacę dużo to najpewnie zrezygnuje bo nie stać mnie aby tyle płacić tym bardziej ze to tylko normalne plomby i jeden kanał a nie jakieś cuda dentystyczne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja kiedyś też chodziłam do takiej babki co za kanałowe ściagneła 530 zł...powiedziałam sobie oststnia wizyta (mimoże dobra byłą) teraz jeżdźe do Świecia i za wizyte bez wzgl jaka dziurka (kanałowe tez ) 90 zł bierze
 
ból głowy moze byc od cisnienie, np. za niskiego lub np. od odwodnienia pijesz co najmniej 2 litry?

ciśnienie mierzyłam :tak: zawsze mam niskie i takie było :tak: czasem mam na pogodę, ale jak zmienia się to przechodzi, a wczoraj lipa :sorry: co do picia to fakt za dużo nie piłam :zawstydzona/y:



APAP pomógł wczoraj :tak: I w razie czego więcej piłam :tak: Następnym razem (oby nie było) odrazu dużo wypiję, jakiś spacer, a jak nie przejdzie to nie będę się i dzidzię męczyć tylko APAP i już :tak:
 
Wpadłam na chwilę powiedzieć dzień dobry.
Zabieram się zaraz za robienie ciasta bo mnie naszło na pleśniaka i na tartę gruszkową.

Svensonka trzymaj się, niedługo córeczka na pewno zechce wyjść.

Dzis bylam u poloznej i wsio oki nic nowego mala glowa nisko w dol ale mowi ze glowka jeszcze nie do kanalu prosto jest szkoda slow
nie mam na nic juz silyyyyyyyyyy

a ty jestes ze swicia??? dzieki za info juz apuisalam sobie nazwiskotego lekarza zeby go omijac na porodowce ;-) a ja dzisiaj akurat sogladalam tv i ginek gadal w niej ze jak kobieta 1 dziecko miala duze i miala cc to drugie najczesciej jest wieksze i tez jest cc i sie zmartwilam troche bo po ciuchu liczylam ze teraz bedzie mniejsze i bede mogla rodzic naturalnie bo bardzo bym teraz chciala no ale zobaczymy co bedzie to bedzie byle wyszlo zdrowe :-) no corcia miala 4330 wiec jakby synus mial miec tak jak u twojej kumpeli 5 kg to bylby dla mnie szok bo to juz jak miesieczne dziecko :-)

trzymamy kciuki i czekamy 14 dni na pozytywny test :-) juz dlugo tu na watku niebylo foteczki pozytywnego tesciora :-(

apap jest lekiem bezpiecznym w ciazyjak ja miala caly miesiac okropne bole glowy to gin powiedzial ze moge brac nawet do 5 tabletek na dobe ale niebralam tyle bralam max 2 dziennie ale w odstepach czasu ale skoro gin mowil ze mozna tyle na dobe to napewno jest to lek bezpieczny

o boze co to za dentysta to za ta kase to bys mogla miec robiony zab pod narkoza moj mezu zaczal ostatnio chodzic zabki wreszcie leczyc to za 1 wizyte zaplacil 20 zl za wyczyszczenie i zalozenie jakiegos leku przezd blabowanie i za 2 tygodnie ma przysjc 1uzupelnic zab a 2 zablabowac i za male dziurki babka bierze 50 zl a za duze 70 a jak duzo zeba trzeba odtworzyc to bierze 120 zl za kanalowe leczenie cos kolo 100 zl i ponoc robi zeby bardzo dobrze wiec mi te u was ceny wydaja sie kosmiczne no ale to jeszcze zalezy czy duzze miasto czy male

spokojnie jeszcze zatesknisz za brzuszkiem ;-)

Kochana w moim przypadku za brzuszkiem nie tesknilam 6 lat to i przy 2 dzieci i obowiazkach juz nie zatesknie.........
nigdy nie mow nigdy ale jak juz jestem w pelni szczescia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć ja dzisiaj po IUI Trzymajcie kciukaski!!!

Dzieki za wszystkie ciepłe słowa 17- tego, i Tobie Asiucha_L za link. Poczytam. Nio i odliczajcie ze mną.
Ja zniknęłam na parę miesięcy, a tu proszę koleżanki w większości przed porodem:):):)
Pozdrawiam i uciekam, zajżę jutro papa
Robin trzymaj sie jestem z tobą
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&



wyników jeszcze nie ma .... to pewnie znak że coś nie tak:-:)-:)-(
 
Cześć ja dzisiaj po IUI Trzymajcie kciukaski!!!

Dzieki za wszystkie ciepłe słowa 17- tego, i Tobie Asiucha_L za link. Poczytam. Nio i odliczajcie ze mną.
Ja zniknęłam na parę miesięcy, a tu proszę koleżanki w większości przed porodem:):):)
Pozdrawiam i uciekam, zajżę jutro papa

Kochana mocno trzymamy za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& z całego serducha !!!!
to będzie mamusia laska ;-)



mocno trzymam :tak: uda się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak:



Mnie dziś łepek rozwala :-(
Kobietki co ja mogę na ból głowy wziąść????
Już nie mogę wytrzymać, a nie chcę dzidzi szkodzić...
APAP będzie OK, czy lecieć do sklepu po coś innego???

Apap spoko

Andzia za Ciebie również &&&&&&&&&&&&&&& mocno

Lopciu spoko wszytsko bedzie si &&&&&&&&&&&&&&&&&&& nie martw sie

Zabciu u mnie tez bedzie duzy babel

Sevensonka to trzymamu kciukasy za szybkie rozwiazanie :) Venessko zapraszamy :)

Asiunia za Ciebie również zresztą za Was wszystkie

Miłego dnia !
 
Kochana mocno trzymamy za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& z całego serducha !!!!


Apap spoko

Andzia za Ciebie również &&&&&&&&&&&&&&& mocno

Lopciu spoko wszytsko bedzie si &&&&&&&&&&&&&&&&&&& nie martw sie

Zabciu u mnie tez bedzie duzy babel

Sevensonka to trzymamu kciukasy za szybkie rozwiazanie :) Venessko zapraszamy :)

Asiunia za Ciebie również zresztą za Was wszystkie

Miłego dnia !

Ja rownierz otwieram szeroko rece jak i nogi ha ha
bylam u poloznej mala na dole i co i nic.........:-( chyba jednak listopad bedzie
 
:happy:Witam się po dwudniowej nieobecności :zawstydzona/y:


... otóż nie jest najlepiej po czwartkowej wizycie :-( , tzn. odebrałam wyniki i okazało się, że mam krew w moczu :baffled: ginek kazał dziś powtórzyć badania i ponownie to samo nawet jeszcze gorzej niż tamte :-( podejrzewa, że coś się dzieje z moimi nerkami, dlatego we wtorek idziemy do szpitala :-( bo musi zrobić bardziej szczegółowe badania i usg nerek i konsultacja nefrologiczna :-( troszkę się boję, ale najważniejsze że z Blanką wszystko OK :tak: ... jak nie urok to *****
 
reklama
Do góry