reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam się i ja sobotnio!

Batonik a gdzie jakaś kawka ?!? Wiesz...dla mnie to teraz taka bezkofeinowa, bo zaczęłam te tabletki łykać.



Zapraszasz... ?!? czy tak się tylko chciałaś pochwalić ? Bo nie rozumiem... ;-)


i to i to ha ha
wkoncu przywiezli nam lozko do sypialni i stoliki po 2 tygodniach spaniu na materacu z extra 15kg nie bylo fajnie
moj maz niestety nie chce "wyprobowac" nowego materaca hahah tzn lozka a szkoda bo jutro niedziela ma wolne to i na porodowke by mnie zawiozl a tak w tygodniu jest 60km odemnie i godzine na dojazd marnuje hahahah
kupilam herbatke malinowa i od zabki te liscie z malin wypilam dzis jedna herbatke hahaha
jutro zaczynam 38 tydzien ale zlecialo....

dziewczyny mam małe pytanko czy można się szczepić przed zajściem w ciążę nawet tak szybko ?
szczepiła sie któraś z was????

raczej tak byle bys nie byla przeziebiona czy chora bo cie nie zaszczepia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny mam małe pytanko czy można się szczepić przed zajściem w ciążę nawet tak szybko ?
szczepiła sie któraś z was????


Witaj Lopop :-p

... z tego co kojarzę to powinno się zaszczepić właśnie przed ciążą na np. wzw typ B, różyczkę, grypę etc ale potem nie wolno zajść w ciążę przez 3 miesiące
 
Ja nocny marek witam was już prawie niedzielnie!


Witam z rana :-D
Asiucha jasne,ze masz infekcje od antybiotyków...one wyjaławiają organizm z bakterii nie tylko tam gdzie trzeba;-) jak swędzi i wydzielina niezbyt przyjemnie pachnie i ma żółty/brązowawy kolor to możne być grzybica.
w trymiga do gina, bo sie rozwinie na dobre, niech Ci jakieś globulki zapisze dopochwowe...
Powodzonka za jakieś 2 tyg ;-)

Olkale mam infekcje ale tylko mnie przeraźliwie swędzi, nie mam brzydkich wydzielin na szczęście tylko @ zaczyna się rozkręcać. Ale mam krem, tabletki doustne Flymycon czy jakoś tak no i globulki dopochwowe Pymafucin tylko tak się zastanawiem czy je można stosować podczas @

witam sie kochane nie mam mozliwosci aby was nadrobic zdecydowalam do was wrocic po takiej dlugiej przerwie,pamietacie mnie jeszcze co nowego ktora jest w ciazy ???????????????????????????????????

Ja kojarzę!
W ciąży proawie wszystkie może łatwiej powiedzieć które nie są w ciąży.

dziewczyny mam małe pytanko czy można się szczepić przed zajściem w ciążę nawet tak szybko ?
szczepiła sie któraś z was????

Wydaje mi się (niedawno czytałam) że w ciąży po konstultacji z lekarzem można szczepić się przeciwko grypie ale już np różyczka itp przed ciążą.
Co tam u Ciebie Lopku?

Svensonka informuj nas co i jak bo ty na dniach rodzisz. Mysza jest następna, nieobejrzymy się a będą same fajne wieście z porodówek. Batonik masz jeszcze trochę czasu choć też pewnie zleci.

Miłej niedzieli, uciekam spać bo prawie dziś idę do pracy i znów dwa dni totalnych nudów.
 
Cześć dziewczyny!!! Brzuszkowo u Was!!! Dawno mnie nie było... chciałam tylko napisać,że @ ma opuźnienie...


Nie wiem co mam myśleć, mój lekarz nic nie wie na temat boreliozy ja tez niewiele...
Miałam zrezygnować z dziecka, żeby go nie zarazić, ale nawet jeśli urodzi się zdrowe dziecko to przecież świat stwarza tyle niebespieczeństw...
Myśląc tym tropem podjełam ostateczną decyzję o inseminacji...
Czyzby natura podjęła decyzje za mnie???
Nie wiem czy wiedząc o boreliozie, planowanie dziecka to egoizm!!!
Napiszcie coś...
 
robin ja tez nie wiem nic o boleriozie ale możesz w necie poszukać czy dziewczyny z ta chorobą zaszły w ciąże itd...
a swoją drogą to masz dziwnego ginka,skoro on nie wiem co to bolerioza i nie moze ci doradzic to zmien lekarza bo każdy ginek wie kiedy można zachodizć w ciąże a kiedy nie,ja nie mówie że powinien wiedziec wszystko o boleriozie ale podstawe to czy kobieta może zajść w ciąże i jakie są powikłania,
ja myślę że mój ginek by wiedział i odrazu by odpowiedział.

mi osobiście się wydaje że spokojnie możesz starać sie o dzidzie,a może już fasoleczka jest skoro @ sie spóźnia.
trzymam kciuki

a ja robiłam testy ciażowe w 10dpo i w 12dpo o wyszły negatywne tempka spadała a dziś odbiła i mam teraz metlik w głowie bo nie wiem co sie dzieje,wczoraj czułam sie typowo małpowato i liczyłam że dzis przyjdzie a tu skok,a jutro terminowo powinna się pojawić...
 
reklama
Witaj Sawi, tj. cos niecoś w necie czytałam, ale to nie jest zadna medyczna wiedza.
Nie mogę mieć pretęsji do Ginekologa bo powiedział, że powinnam się skonsultować ze specjalistą tyle, ze takich jest w Polsce trzech i trudno się dostać. Ponadto na kasę chorych czyli standardowe leczenie to 6 tyg brania antybiotyku i lekarze mają problem z glowy, podczas gdy prawdopodobnie jest ona nieuleczalna można sie tylko podleczyć. Niczego więcej na ten temat jeszcze nie odkryto stąd moje pytanie czy to egoizm skoro niczego nie moge być pewna...

Ile juz się spóźnia Twoja@...
 
Do góry