reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Erbuś strasznie się cieszę Babo z Twoich 7 mm szczęścia i serduszka :tak: wiedziałam że będzie dobrze ;-) teraz dużo odpoczywaj i dbaj o Bąbelka :happy:
Żabko a nie mówiłam, że jak nie powie płci to wykopiesz kasę z pod ziemi na prywatne usg :-D tak to już jest z nami Babolkami :-D najważniejsze Żabka że wsio jest OK :tak: a mój R popłakał się ze szczęścia jak się dowiedział bo on bardziej chciał córeczkę i teraz będzie miał dwie królewny pod opieką ;-)
no widzisz mezus uszczesliwiony a moj tez mial nerwa na tego gina cala droge do domu wyzywal go od studencikow chamskich hahahahah to ja siedzialam spokojniejsza w tym samochodzie hihihih a mowilas pamietam ale w szoku jestem bo pisalam mamie ze taki cham byl a mama odrazu mi kaske wyslala :-) i ja zaraz tel do szwagierki zeby mi dala nr do swojego gina ze go uprosze o usg w tym terminie co ona ma bo mnie tak brzydko na nfz potraktowali :-) i pogadalm z nim przez tel i powiedzial ze mimo ze to poczatek wekendu i w piatki krocej przyjmoje to zrobi wyjatek :-) zeby tylko za tdzien dzidzia sie ladnie pokazala :-D
 
reklama
no widzisz mezus uszczesliwiony a moj tez mial nerwa na tego gina cala droge do domu wyzywal go od studencikow chamskich hahahahah to ja siedzialam spokojniejsza w tym samochodzie hihihih a mowilas pamietam ale w szoku jestem bo pisalam mamie ze taki cham byl a mama odrazu mi kaske wyslala :-) i ja zaraz tel do szwagierki zeby mi dala nr do swojego gina ze go uprosze o usg w tym terminie co ona ma bo mnie tak brzydko na nfz potraktowali :-) i pogadalm z nim przez tel i powiedzial ze mimo ze to poczatek wekendu i w piatki krocej przyjmoje to zrobi wyjatek :-) zeby tylko za tdzien dzidzia sie ladnie pokazala :-D


... na pewno się pokarze :tak: ... ja też dziś o mało co bym nie miała usg tylko jutro ... ale moje zaszklone oczka mówiły same za siebie :-D powiedziałam że do jutra to ja już nie wytrzymam bo od wczoraj odliczam godziny i minuty :-D a gin się śmiał że użyje swojego uroku osobistego i poprosi panów żeby się wstrzymali z demontażem usg :-D ... ale powiem Ci że po dzisiejszej wizycie jak moja Królewna się tak ładnie kręciła to mam parcie na usg 4d :tak: choć troszkę kasy szkoda ale muszę to z tatusiem przedyskutować ;-) oczywiście snickers przed usg na wszelki wypadek zaliczony:zawstydzona/y: :-D
 
... na pewno się pokarze :tak: ... ja też dziś o mało co bym nie miała usg tylko jutro ... ale moje zaszklone oczka mówiły same za siebie :-D powiedziałam że do jutra to ja już nie wytrzymam bo od wczoraj odliczam godziny i minuty :-D a gin się śmiał że użyje swojego uroku osobistego i poprosi panów żeby się wstrzymali z demontażem usg :-D ... ale powiem Ci że po dzisiejszej wizycie jak moja Królewna się tak ładnie kręciła to mam parcie na usg 4d :tak: choć troszkę kasy szkoda ale muszę to z tatusiem przedyskutować ;-) oczywiście snickers przed usg na wszelki wypadek zaliczony:zawstydzona/y: :-D
nie no na 3d nawet by mnie stac niebylo ... snikers powiadasz??ja zjadlam 2 grzeski toffi a dzidzia sobie spala i sie niewiercila :-/ ooo..wlasnie sie obudzila zauwalylam ze najczesciej sie budzi jak klikam w klawiature hmm..moze bedzie malym hakrekem hihihihihi
 
nie no na 3d nawet by mnie stac niebylo ... snikers powiadasz??ja zjadlam 2 grzeski toffi a dzidzia sobie spala i sie niewiercila :-/ ooo..wlasnie sie obudzila zauwalylam ze najczesciej sie budzi jak klikam w klawiature hmm..moze bedzie malym hakrekem hihihihihi

miło czytać to co piszecie ;-)
Batonik - gratuluję córeczki :-)
Erba ciesze się że wszystko gra
ja dzisiaj jestem tak zmęczona jakby tone węgla przerzuciła :-( dobrze że jutro piątek już jest - przyszły tydzień bedzie jeszcze gorszy :-(
ja odliczam godziny do sobotniej wizyty - juz sie nie moge doczekać .....
 
miło czytać to co piszecie ;-)
Batonik - gratuluję córeczki :-)
Erba ciesze się że wszystko gra
ja dzisiaj jestem tak zmęczona jakby tone węgla przerzuciła :-( dobrze że jutro piątek już jest - przyszły tydzień bedzie jeszcze gorszy :-(
ja odliczam godziny do sobotniej wizyty - juz sie nie moge doczekać .....
no to teraz kolej na ciebie trzymamy kciuki ja sie na dzis juz zegnam bo jestem adnieta chyba z nadmiaru wrazen wiec zegnam sie dobranoc ide juz spac mimo ze wczesna goddzina papapapa
 
Dziękuję Myszko
dokladnie wielkie szczescie , przepiękny cud
pozwól że jeszcze raz Tobie złoże gratulacje
pewnie z mężem świętujecie:-D
Erbuś strasznie się cieszę Babo z Twoich 7 mm szczęścia i serduszka :tak: wiedziałam że będzie dobrze ;-) teraz dużo odpoczywaj i dbaj o Bąbelka :happy:
Żabko a nie mówiłam, że jak nie powie płci to wykopiesz kasę z pod ziemi na prywatne usg :-D tak to już jest z nami Babolkami :-D najważniejsze Żabka że wsio jest OK :tak: a mój R popłakał się ze szczęścia jak się dowiedział bo on bardziej chciał córeczkę i teraz będzie miał dwie królewny pod opieką ;-)
batonik przpowiedziałam Tobie Małą Księżniczkę Twój mąż powinien mi lody stawiać z pyszną kawcią:-D
 
Witam!:-)
:-)Witam Babolki Kochane ;-)


... my już po wizycie ... miałam niezłego stresa i łzy w oczach bo o 11 aparat usg miał jechać na jakiś przegląd i miałam mieć usg dopiero jutro :-( jednak jak ginek zobaczył moją minę i szklane oczka to panowie od demontażu musieli poczekać 35 min :tak::-D


... przedstawiam Wam moją małą Księżniczkę :-) ... zakochałam się :zawstydzona/y:
Slodziak!!!:tak:
ps jednak cos nie tak z ta Twoja intuicja;-)

Witam sie czwartkowo
i chciałabym Wam powiedzieć ze JEST SERDUSZKO I PIĘKNIE BIJE !!!!!!!!!!
NASZ BĄBEL MA 7 MM :-) I WSIO OK !!!!!!
Teraz mogę Wam wszystkim podziekowac za &&&&&&&&
Super!!!:tak:
W koncu pojawil sie suwaczek:tak:

no wrocilam o 17 z usg ale byl; ten burak Socha i taki gburowaty ze szok calusienie usg trawalo niecale 2 minuty zapytalam czy powie nam plec (maz byl ze mna) a on ze jak bedzie widac to powie ale przejechal sluchawka miedzy nogami dzidzi nawet sie niezatrzymal i stwierdzil ze nic niewidac co za patafian oczywiscie nic sie niedowiedzialam tylko teraz posprawdzalam w necie oznaczenia i moja dzidzia ma okolo 333 gramy i lezala sobie miednicowo glowka po moim lewym boku a nozni na prawym boku ale tak najczesciej czuje mojego babelka no i mam znow nowy termin z usg porodu 13 stycznia i ten mi sie niepodaba ...... tak wiec limit dobrych wieci wyczerpaly batonik i erba ;-)
Najwazniejsze, ze wsio oki. A do kolejnego usg szybko zleci:tak:


A u mnie 2 dc:-(
 
reklama
Do góry