reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam się i ja :-D

Pospałam dzisiaj strasznie... choć Grubasek wojował bardzo.

Batonik ale zleciło :-) to już jutro! Super


No powiem Ci Kochana że pojechałaś po bandzie z tym spaniem :-D czekam i czekam od samego rana ;-):tak:

...no teraz to Szymek będzie już wojował w końcu 1,5 kg szczęścia :-D


... dokładnie zostały 24h 11 min do usg :tak: to już obsesja :-D
 
reklama
Tak wogóle to Ty sobie chyba suwaczek przestawiłaś...już 21tc :szok::szok::szok:

No będę trzymać kciukasy coby dzidzia ujawniła co ma między nogami...bo sama jestem mega ciekawa :-)
 
helloł Mysza jakos ostatnio mam tyle pracy że brakuje mi czasu na bb przez co jestem nie pocieszona
a maćku gdzie wyjechała bo nie zdążę was nadrobić?
 
Witam się przy kawusi :)

Dziewczynki wyjeżdzam w delegacje więc zajrze do was dopiero w sobote. Spokojnych tych trzech dni wam życzę :-)

Poziomki może to jakaś grypa żołądkowa ?? bo widzie po twoim suwaczku że za wcześnie na stwierdzenie czy to fasolka się wkradła ??
bedziemy tesknic w sobote koniecznie daj znac co gin powiedzial
no oczywiście że zdam relację :-) postaram się do was zaglądać wieczorkiem ale nie wiem czy się uda

musze wam powiedziec że boli mnie podbrzusze tak jak na @ ale do wredoty to jeszcze 14 dni wiec mam nadzieje ze to dobry objaw ..
napewno bo cos tam pracoje ;-)
...tzn że coś tam się dzieje i na pewno nie jest to ból @ :tak: będzie dobrze Tośka, teraz sobie pojedziesz w delegację to nie będziesz tyle o tym myślała ;-)

... ja już odliczam godziny do jutrzejszej wizyty :tak::-)
a zapas slodkosci na rozruszanie malucha juz zrobiony????o ktorej masz usg???
Witam się i ja :-D

Pospałam dzisiaj strasznie... choć Grubasek wojował bardzo.

Tosia to udanego wyjazdu, zaglądaj jak tylko się da...a my tu cały czas trzymamy &&&

Batonik ale zleciło :-) to już jutro! Super

lopciu heloł :-)

żabko to dobrze że wsio ok po wizycie. I fajnie że Ci lekarz sprawdził ilość wód płodowych tymi papierkami, bo wiem że wielu to lekceważy. To Ty nie chodzisz do jednego lekarza tylko który jest akurat na dyżurze ?

Miłego dnia Wam życzę!
ja chodze do nas do osrodka do gina ale na usg to musze jezdzic 30 km do grudziadza do szpitala a tam robi usg gin ktory akurat ma dyzur

a dzis zalamka bo pisalam do kumpeli czy kojarzy tego Soche i powiedziala ze to ten sam co jej robil usg i nic jej niepowiedzial ani plci ani czy wszystko ok u dzidzi i usg zrobil jej w 3 minuty ze nawet niezdazyla za wiele zobaczyc :-( i juz dolka zlapalam bo chcialm sie dowiedziec kto tam siedzi ale jak widac moj pech mnie ciagle przesladuje i ani sie niedowiem kto tam siedzi ani pewnie niepozwoli mi zrobic fotki cyfrowka na pamiatke :/ czemu ja zawsze mam takiego pecha ??corcia to dupskiem sie odwrocila i niedala sie pokazac a wtedy super ginka mi usg robila ....no nic ale i tak babeczki prosze o baaaaaaaaaaardzo mocne kciuki jutro po 15 zeby cos sie udalo wykombinowac z tym wrednym ginem :-/

babeczki a mam jeszcze jeden dylemat bo i gin i polozna wczoraj mowili i wpisali mi ze mam 22 tydzien ciazy a nie tak jak ja licze 21 i oni tak licza moja ciaze je jestem juz w 22 tygodniu i niewiem czy mam zmienic sowaczek i liczyc tak jak oni bo wtedy mam inna date porodu wedlug nich czy mam liczyc tak jak licze ???
 
Ostatnia edycja:
a zapas slodkosci na rozruszanie malucha juz zrobiony????o ktorej masz usg???


Żabko ja już nie wierzę w te słodkości :no: ostatnio zjadłam dwa batony i aż mnie prawie zemdliło a dzidzia spokojna jak nie wiem nie dała się przekręcić :sorry2: ale pewnie na wszelki wypadek coś wciągnę :-D


a do gina idę na 10 ;-)

...a co do tego Twojego gina co ma robić usg to się tak nie martw bo on nie może zrobić go w 3 min bo to jest ważne usg połówkowe :tak: więc zdecydowanie dłużej potrwa sprawdzanie wszystkich narządów ;-) i wtedy zagadaj o płeć ... może miał zły humor jak robił twojej koleżance;-)


...Żabko ja posłuchałam rady Myszki i liczę tylko jeden termin tzn OM
 
Żabko ja już nie wierzę w te słodkości :no: ostatnio zjadłam dwa batony i aż mnie prawie zemdliło a dzidzia spokojna jak nie wiem nie dała się przekręcić :sorry2: ale pewnie na wszelki wypadek coś wciągnę :-D


a do gina idę na 10 ;-)

...a co do tego Twojego gina co ma robić usg to się tak nie martw bo on nie może zrobić go w 3 min bo to jest ważne usg połówkowe :tak: więc zdecydowanie dłużej potrwa sprawdzanie wszystkich narządów ;-) i wtedy zagadaj o płeć ... może miał zły humor jak robił twojej koleżance;-)


...Żabko ja posłuchałam rady Myszki i liczę tylko jeden termin tzn OM
no bede jutro go zagadywac mam nadzieje ze sie nademna zlituje a polozna i gin wlasnie te 22 tygodnie wyliczyli z mojego om niby a nakarcie ciazy termin porodu mam wpisany na 1 stycznia wiec duuuuzo mniej niz wyszedl z usg bo z usg wyszedl 11 stycznia wiec to jest 10 dni roznicy i mam metlik w glowie musze isc kiedys do poloznej i znia o tym, podagac co i jak no i zobaczymypo jutrzejszym usg jaki duzy bedzie dzidzius na ile tygodni wypadnie
 
no bede jutro go zagadywac mam nadzieje ze sie nademna zlituje a polozna i gin wlasnie te 22 tygodnie wyliczyli z mojego om niby a nakarcie ciazy termin porodu mam wpisany na 1 stycznia wiec duuuuzo mniej niz wyszedl z usg bo z usg wyszedl 11 stycznia wiec to jest 10 dni roznicy i mam metlik w glowie musze isc kiedys do poloznej i znia o tym, podagac co i jak no i zobaczymypo jutrzejszym usg jaki duzy bedzie dzidzius na ile tygodni wypadnie

no u Ciebie rozbieżność na pewno będzie większa bo miałaś długi cykl :tak: no nie


a gin na pewno da się zmolestować... w końcu łaski nie robi :sorry2:
 
reklama
no u Ciebie rozbieżność na pewno będzie większa bo miałaś długi cykl :tak: no nie


a gin na pewno da się zmolestować... w końcu łaski nie robi :sorry2:
no ten gin ponoc jest nieprzyjemny noale zobaczymy a cykle mialam dlugie bo 38 dni wiec cos czuje ze beda musieli w styczniu groszka wywolywac na ten swiat bo w papierach beda mieli zbyt szybka date a jemu niebedzie spieszno lub niebedzie gotowy i niby bedzie sie spoznial...
ok ja musze zmykac bo obiad trzeba wstawic i mezul wstal wiec trzeba z nim troszke posiedziec :-) do poklikania wieczorem :-)
 
Do góry