reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Zwołała na kawusię...i już jej nie ma ;-)

Tosia dzielna kobietka z Ciebie! Trzymam kciuki &&& i życzę spełnienia tego małego marzenia.

Batonik
właśnie znieczulenie nie zaszkodzi Kici, a Twóje mega stres i ból może. Więc nie kombinuj i bierz znieczulenie. A co do wyrywania to pewnie jeżeli będzie mogło poczekać to lepiej to odłożyć. Koniecznie zgłoś że bierzesz claxene.

Miłego dnia Kobietki!
 
reklama
oooo nie wiedzialam, ze chlopy tez maja lykac! to Ci nowosc! cale zycie sie czlowiek uczy!
lazienka umyta, pranie zrobione (nie mam pralki w domu, wiec stad entuzjazm!), jutrzejsza wycieczka zaplanowana, gary pomyte ach! ile jeszcze zostalo! :D

lece babeczki, jeszcze bede zagladac

edit: zostawilyscie mnie tu zupelnie sama. niemoge zasnac, wiec zaczelam szukac wszystkiego na temat szyjki i generalnie teorii juz troche przyswoilam ale nigdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi wzgledem szyjki na poczatku ciazy - zdania sa podzielone. czy to znaczy, ze u kazdej kobiety wyglada to troche inaczej czy wyglada tak samo a odczucia sa rozne? a moze jednak jest jedna odpowiedz? orientujecie sie w tym dziewuszki?
badanie szyjki na poczatku jest trudne i mi wydawalo sie skomplikowane dlatego z tego zrezygnowalam dopiero pozniej troszeczke czailam co i jak ale do dzis to dla mnie czarna magia ja badalam tempke i sluz i to starczylo
Witam się i ja wtorkowo - dentystowo ;-)

podpinam się chętnie pod Tośkową kawusię ;-):tak:

Tośka jak tam zastrzyk :baffled: bolało :baffled:
a ja dzis mam wizyte u gina i juz sie doczekac niemoge bo juz mam kartke z lista pytan :-)w koncu nioewidzialm sie z ginem od 2 miesiecy ;-)
tak one są robione na bazie hormonu gandropiny kosmówkowej czy jakos tak to sie pisze ;-) no zobaczymy w sobote co i jak:zawstydzona/y: może kiedyś spełni sie to moje małe marzenie ....
napewno sie spelni ostatnio duzo dlugodystansowcow zaciaza erba i katekis z skarbumamy wiem mam nadzieje ze pojdzie hurtem :-)

a ja dzis ide do ginka wiec bede tu dopiero wieczorem ale ja mam dziwnie zawsze jak sie zbliza wizyta u gina to zawsze cos tam na dole sie zaczyna dziac ostanio od 2-3 dni zalewaja mnie uplawy :-( i musze dzis o tym pogadac z ginem ok babeczki ja spadam bo musze sie ogolici wogole bo gin pewnie bedzie chcial tam zajrzec :/ kurcze ja jajo zniose do tej 13 no nic zycze wam milego dnia :-)
 
witam sie dziewczynki
Erba ból sie zapomina ja wiem, ze chce drugiego bąbelka, ale mąż na razie nie :p
Dam mu czas :) mysle,z e za dwa lata postaramy sie o drugie:)
mam strasznie mało czasu wiec tez nie siedze na bb czesto, ale nadal trzymam kochane za Was kciuki:)
 
Witam wsyzstkie laseczki :)

Batonik trzymaj sie u tego dentysty-sadysty
Zabciu za wizytkę &&&&&
Tośku za Ciebie - Was tez &&&&&&&&&& podejrzewam ze lekarz w sobotę bedzie widzial juz cialko zółte
Pajeczko wiem ze ból sie zapomina , ale tak szczerze mowiąc to ja teraz sobie o nim przypomnialam auć
Zabciu Myszko suwaczek po wizycie ide w czwartek i musze zrobic badane krwi ale tak mi sie rano nie chcialo wstac jutro pojde podstawowe badanie takze wynik na czwarte rano bedzie
Miłego dnia ja zmykam na drzemkę :)
 
witam sie dziewczynki
Erba ból sie zapomina ja wiem, ze chce drugiego bąbelka, ale mąż na razie nie :p
Dam mu czas :) mysle,z e za dwa lata postaramy sie o drugie:)
mam strasznie mało czasu wiec tez nie siedze na bb czesto, ale nadal trzymam kochane za Was kciuki:)

Pajeczko czekamy na foteczka maluszka - w suwaczki się kruszynka łapką zasłonił ;-)

Witam wsyzstkie laseczki :)

Batonik trzymaj sie u tego dentysty-sadysty
Zabciu za wizytkę &&&&&
Tośku za Ciebie - Was tez &&&&&&&&&& podejrzewam ze lekarz w sobotę bedzie widzial juz cialko zółte
Pajeczko wiem ze ból sie zapomina , ale tak szczerze mowiąc to ja teraz sobie o nim przypomnialam auć
Zabciu Myszko suwaczek po wizycie ide w czwartek i musze zrobic badane krwi ale tak mi sie rano nie chcialo wstac jutro pojde podstawowe badanie takze wynik na czwarte rano bedzie
Miłego dnia ja zmykam na drzemkę :)

zazdroszcze drzemki

a mnie lekko podbrzusze boli i mam tyle sluzu że pływać można
 
erba to Cię szybko przypadłości dopadły. A tak bez suwaczka to teraz u Ciebie który tc ?

Tosia pewnie pęcholek pięknie pęka.
 
Zwołała na kawusię...i już jej nie ma ;-)

Tosia dzielna kobietka z Ciebie! Trzymam kciuki &&& i życzę spełnienia tego małego marzenia.

Batonik
właśnie znieczulenie nie zaszkodzi Kici, a Twóje mega stres i ból może. Więc nie kombinuj i bierz znieczulenie. A co do wyrywania to pewnie jeżeli będzie mogło poczekać to lepiej to odłożyć. Koniecznie zgłoś że bierzesz claxene.

Miłego dnia Kobietki!

Laseczki jestem wlasnie po wizycie u poloznej bo u nas sie tak chodzi wlasnie mi uswiadomila ze moja dzidzia lezy w poprzeka i dlatego po obu bokach mam bole.Mowi ze w 36,37 tyg powinna lezec normalnie glowka w dol.Cos klamie bo ja na wszystkich forach czy necie czytam ze 32 do 34 tydz powinno sie dziecko ulozyc tak jak do wyjscia. Jak znam zycie to juz tak zostanie bo malo ma miejsca tak mi sie wydaje
co myslicie jeszcze 10 tyg mi zostalo
 
reklama
Svensonka do 36tc dzidzia jeszcze się może obrócić... mój Szymon w ciągu 2tygodni zmienił położenie 3razy.
Wiadomo że im później tym trudniej bo mniej miejsca na obrót ale możliwe.
 
Do góry