reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Svensonka do 36tc dzidzia jeszcze się może obrócić... mój Szymon w ciągu 2tygodni zmienił położenie 3razy.
Wiadomo że im później tym trudniej bo mniej miejsca na obrót ale możliwe.

No to mam jakies 6 tyg niecale poczekamy zobaczymy ale ledwie co zyje tak w ciagu dnia spi a wieczorami chce mi brzuch rozwalic normalnie
w sumie jakby sie obrucila posladkowo czy tak jak jest to cesarka murowana nie musialabym sie prosic ide do mojego gina 13 wrzesnia to mu nawciskam zeby mi skierowanie wypisal i juz
najchetniej to juz bym chciala rodzic za 2 tyg moge prawnie isc na wolne 8 tyg przed porodem i beda mi placic 80%mojej wyplaty wiec po co sie bede meczyla pojde i tyle.Moj kochany maz mowi ze zrzedze jak stara baba na targu ale on nie wie jak to jest miec dodatkowe 10kg w kazdej sekundzie dnia wiec niech nie podskakuje bo jak pojdziemy na gole klaty to ja wygram tym razem hahahah

Svensonka do 36tc dzidzia jeszcze się może obrócić... mój Szymon w ciągu 2tygodni zmienił położenie 3razy.
Wiadomo że im później tym trudniej bo mniej miejsca na obrót ale możliwe.

Ułożenie skośne lub poprzeczne
Dziecko jest ułożone do dołu barkiem lub plecami, główka znajduje się po lewej lub prawej stronie miednicy, jest przygięta do klatki piersiowej, może być odwrócona na bok. Zdarza się rzadziej nawet niż jeden procent przypadków.
Poród naturalny. Właściwie niemożliwy. Niesie niebezpieczeństwo wystąpienia u smyka dużych urazów.
Cesarskie cięcie. Wręcz konieczne! Jeśli niedługo przed terminem porodu dowiesz się, że maleństwo nie ułożyło się prawidłowo, nie wpadaj w panikę. Spróbuj „przekonać” maluszka, by zmienił pozycję. Gimnastykuj się (na tyle, ile pozwala ci brzuszek) i często zmieniaj ułożenie ciała – wszystko to może sprawić, że maluch nawet w ostatniej chwili „ustawi się” prawidłowo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Żabko to powodzenia na wizycie. Dowiedz się wszystkiego co Cię interesuje. Rozumiem że dzisiaj bez usg...
tak usg dopiero w czwartek :-)
witam sie dziewczynki
Erba ból sie zapomina ja wiem, ze chce drugiego bąbelka, ale mąż na razie nie :p
Dam mu czas :) mysle,z e za dwa lata postaramy sie o drugie:)
mam strasznie mało czasu wiec tez nie siedze na bb czesto, ale nadal trzymam kochane za Was kciuki:)
czemu za 2 za rok juz mozecie machac zeby byla jak najmniejsza roznica wieku miedzy bablami wtedy lepiej sie dogaduja wiem cos o tym bo ja i brat 7 lat roznicy i to byla masakra do dzis dnia to dla mnie dzieciak z ktorym niemam o czym pogadac :/
Laseczki jestem wlasnie po wizycie u poloznej bo u nas sie tak chodzi wlasnie mi uswiadomila ze moja dzidzia lezy w poprzeka i dlatego po obu bokach mam bole.Mowi ze w 36,37 tyg powinna lezec normalnie glowka w dol.Cos klamie bo ja na wszystkich forach czy necie czytam ze 32 do 34 tydz powinno sie dziecko ulozyc tak jak do wyjscia. Jak znam zycie to juz tak zostanie bo malo ma miejsca tak mi sie wydaje
co myslicie jeszcze 10 tyg mi zostalo
no najczesciej do 36 tygodnia ale niektore cwaniaki przekrecaja sie nawet pare godzin przed porodem wiec masz jeszcze czas do 36 tygodnia wiec zobaczymy
No to mam jakies 6 tyg niecale poczekamy zobaczymy ale ledwie co zyje tak w ciagu dnia spi a wieczorami chce mi brzuch rozwalic normalnie
w sumie jakby sie obrucila posladkowo czy tak jak jest to cesarka murowana nie musialabym sie prosic ide do mojego gina 13 wrzesnia to mu nawciskam zeby mi skierowanie wypisal i juz
najchetniej to juz bym chciala rodzic za 2 tyg moge prawnie isc na wolne 8 tyg przed porodem i beda mi placic 80%mojej wyplaty wiec po co sie bede meczyla pojde i tyle.Moj kochany maz mowi ze zrzedze jak stara baba na targu ale on nie wie jak to jest miec dodatkowe 10kg w kazdej sekundzie dnia wiec niech nie podskakuje bo jak pojdziemy na gole klaty to ja wygram tym razem hahahah
a bedzie przy porodzie???

hej babeczki jestem juz po wizycie powiedzialam o moim mokrym problemie i mnie odrazu zbadal takimi paskami czy to czasem niesa wody plodowe czy niewyciekaja i ph pochwy mi sprawdzil i test na czystosc pochwy i wsio ok ale dal mi globolki na te mala powodz bo spojrzal i powiedzial no wszystko ok ale widze ze tu duuuuzo tego jest to az mi sie glupio zrobilo i pewnie buraka strzelilam no ale nic ale sie wnerwilam bo poszlam wykupic recepte a baba z apteki dala mi pudelko z 3 globolkami a na recepcie mialam 6 sztuk wpisane i dzis niemoge jeszcze ich urzyc boi jutro musze isc po to wieksze pudelko i powiedziec ze zle mi dala wrrrrr... no i pytalam czy mi usg on bedzie robil a on powiedzial ze nie jak mupodalam godzine w czwartek na ktora nan byc a on mi powiedzial ze o tej godzine to bedzie mi usg robil jakis gin z bydgoszczy co sie Socha nazywa ciekawe czy zajrzy bablowi miedzy nogi i czy pozoli mi fotke pyknac cyfrowka zebym miala w koncu jakas pamiatke z usg uh... ale sie rozpisalam :-)
 
Cześć dziewczyny:)
Mnie dopadły 3-dniowe mdłości z zawrotami głowy,przesypiam prawie całe dnie koszmarrrrr nie moge się ogarnąć wczoraj cały dzień spędziłam w łóżeczku bo każde wstanie groziło bełtem(na szczęście się obyło). Dzisiaj rano było już super ale z godz na godz było coraz gorzej echhh znowu pospałam pare godzin i już jest lepiej. Mam nadzieje że Wy się lepiej czujecie
 
Witam się przy kawusi :)

Dziewczynki wyjeżdzam w delegacje więc zajrze do was dopiero w sobote. Spokojnych tych trzech dni wam życzę :-)

Poziomki może to jakaś grypa żołądkowa ?? bo widzie po twoim suwaczku że za wcześnie na stwierdzenie czy to fasolka się wkradła ??
 
Witam się przy kawusi :)

Dziewczynki wyjeżdzam w delegacje więc zajrze do was dopiero w sobote. Spokojnych tych trzech dni wam życzę :-)

Poziomki może to jakaś grypa żołądkowa ?? bo widzie po twoim suwaczku że za wcześnie na stwierdzenie czy to fasolka się wkradła ??


Witaj Tośka ;-)

ja też zapraszam na kawusię :tak:
bez

...no nie zostawisz nas na 3 dni :-( ... ale mam nadzieję że w sobotę zdasz relację co gin mówił ;-)
 
Witaj Tośka ;-)

ja też zapraszam na kawusię :tak:
Zobacz załącznik 277374

...no nie zostawisz nas na 3 dni :-( ... ale mam nadzieję że w sobotę zdasz relację co gin mówił ;-)

no oczywiście że zdam relację :-) postaram się do was zaglądać wieczorkiem ale nie wiem czy się uda

musze wam powiedziec że boli mnie podbrzusze tak jak na @ ale do wredoty to jeszcze 14 dni wiec mam nadzieje ze to dobry objaw ..
 
no oczywiście że zdam relację :-) postaram się do was zaglądać wieczorkiem ale nie wiem czy się uda

musze wam powiedziec że boli mnie podbrzusze tak jak na @ ale do wredoty to jeszcze 14 dni wiec mam nadzieje ze to dobry objaw ..


...tzn że coś tam się dzieje i na pewno nie jest to ból @ :tak: będzie dobrze Tośka, teraz sobie pojedziesz w delegację to nie będziesz tyle o tym myślała ;-)

... ja już odliczam godziny do jutrzejszej wizyty :tak::-)
 
...tzn że coś tam się dzieje i na pewno nie jest to ból @ :tak: będzie dobrze Tośka, teraz sobie pojedziesz w delegację to nie będziesz tyle o tym myślała ;-)

... ja już odliczam godziny do jutrzejszej wizyty :tak::-)

no wlasnie dlatego tez zdecydowalam sie na ta delegacje bo moglam ja w innym terminie zrobic :)

domylam sie ze odliczasz :) trzymam kciuki !!
 
witam Was skarby
z kawką z batonikiem już piję
Toska &&&&&&&&&&&& za sukces:):):)

brzuch boli i całą noc też bolał więc chyba idzie ba albo już jest owu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja :-D

Pospałam dzisiaj strasznie... choć Grubasek wojował bardzo.

Tosia to udanego wyjazdu, zaglądaj jak tylko się da...a my tu cały czas trzymamy &&&

Batonik ale zleciło :-) to już jutro! Super

lopciu heloł :-)

żabko to dobrze że wsio ok po wizycie. I fajnie że Ci lekarz sprawdził ilość wód płodowych tymi papierkami, bo wiem że wielu to lekceważy. To Ty nie chodzisz do jednego lekarza tylko który jest akurat na dyżurze ?

Miłego dnia Wam życzę!
 
Do góry