reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

to malo moja tesciowa przez ostatnie 2-3 tygodnie 2 razy w tygodniu po 4-5 skrzyn ogorow zaprawia na rozne spodsoby bo ogory rosna a ludzie na rynkach niekupoja a wywalic szkoda wiec zaprawia kuchnia i piwnica zawalona ogorami na rozne sposoby z curry,z musztarda, kiszone, korniszone, po zydowsku,z chili i czosnkiem, i inne ktorych niepamietam nazw :-D
Dzisiaj tylke zrobilam. Bo ogolnie u nas sytuacja wyglada podobnie i tez juz mamy pol piwnicy zawalone ogorkami:tak:
 
reklama
ellooo wieczorkiem
Wpadłam poczytać co tam u Was , sorkki ze mnie nie ma ale nie mam siły patrzec w kompa , nie narzekam ale ciagle bleeeee niedobrze i Wam życzę takich objawów !!!!!!! co bysmy mogły narzekać razem !!!!!!!!!
Lopciu no no no fiu fiu nic dodac nic ujaąć tak trzymać !!!!!!
Maćku chyba tam podjade do Ciebie po te ogóry :)
Tośku &&&&&&& za jutrzejsza wizytkę
Scullyy &&&&&&&
Za Was wszystkie~&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
ellooo wieczorkiem
Wpadłam poczytać co tam u Was , sorkki ze mnie nie ma ale nie mam siły patrzec w kompa , nie narzekam ale ciagle bleeeee niedobrze i Wam życzę takich objawów !!!!!!! co bysmy mogły narzekać razem !!!!!!!!!

Maćku chyba tam podjade do Ciebie po te ogóry :)

Za Was wszystkie~&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Łapie!!!

Daleko nie masz to mozesz podjechac:tak:
 
Znalazlam 6 sezon Hausa w necie i co wieczor ogladam sobie po 2 odcinki:tak:

Poza tym u mnie znowu nowosci - w zeszlym cyklu cyce zaczely bolec dzien przed @, tym razem bola juz dzisiaj (termin @ za 4 dni):confused2:

ja oglądam Hausa na tvp 2 :) juz byly te odcinki ale co tam , a moze to nie na @ , hę ???
 
witam was dziewczynki wieczornie,
w pracy nie bardzo mam czas na cokolwiek innego niz praca ale teraz podczytalam, smaku na ogórki przez te Wasze historie nabralam i jak tu teraz spać?
ja juz sie nakrecam, ze moze @ nie przyjdzie w tym miesiacu i jak co jakis czas doszukuje sie objawow. jedno co mnie dzisiaj bardzo chwycilo to fakt, ze przed @ na piersiachmi zawsze zyly bardziej widac ale teraz jest tego jakby wiecej, a przede wszystkim powyzej piersi na mostku jest niebiesko. Sprobuje sobie jakies zdjecie znalezc w necie jak to te slynne zylki na pocztaku wygladaja.
maćku trzymam kciukasy za tesciora caly czas!

dobranoc, pchly na noc
 
reklama
witam was dziewczynki wieczornie,
w pracy nie bardzo mam czas na cokolwiek innego niz praca ale teraz podczytalam, smaku na ogórki przez te Wasze historie nabralam i jak tu teraz spać?
ja juz sie nakrecam, ze moze @ nie przyjdzie w tym miesiacu i jak co jakis czas doszukuje sie objawow. jedno co mnie dzisiaj bardzo chwycilo to fakt, ze przed @ na piersiachmi zawsze zyly bardziej widac ale teraz jest tego jakby wiecej, a przede wszystkim powyzej piersi na mostku jest niebiesko. Sprobuje sobie jakies zdjecie znalezc w necie jak to te slynne zylki na pocztaku wygladaja.
maćku trzymam kciukasy za tesciora caly czas!

dobranoc, pchly na noc
To jak znajdziesz jakas fotke to nam wstaw:tak:

A Ty w Szwajcarii mieszkasz, tak? A w jakiej strefie jezykowej?
 
Do góry