reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Jestem
już troszku lepiej
Maćku ale ja bym zjadła sobie grzybki takie ze smietanka i cebulką mniam mniam , jutro wlece do ciebie na obiadek ;-)
Zabciu Sto Lat dla córci żeby się dobrze chowała
Tośku &&&&&&&&&&&&&&&& !!!!!!!
Halina:-(
raczej zeby mamusi psychicznie niewykonczyla ;-)
dzieki na szczescie jubilatka juz spi a ja jakos lepiej sie czuje bo w ciagu dnia bylo okropnie a co do polmetku to tak teraz tylko wleka mi sie dni do wizyty i usg a potem poleeeeeci szybko szczegolnie jak mala pojdzie do przedszkola bo wted mam bardziej zorganizowane dni i szybciej mijaja :-)


to kiedy idziesz na wizyte i usg? ciekawe czy maluszek pokaże co ma miedzy nóżkami?

Halina :( :([/QUOTE]
wizyta u gina we wtorek 24 sierpnia a usg w czwartek 26 sierpnia :-)
:-)Witamy się porannie ;-)

i zapraszamy na poranną kawusię ;-)

Zobacz załącznik 275404


Myszka wstawaj Babolku :D
no taka to nawet ja bym wypila :-)
Helloł Lopciu ;-)

... ale mam mega złość ... smaruję sie jakimiś wynalazkami ... ponoć dobrymi i co i mam pierwsze rozstępy na brzuszku :wściekła/y: wwwwrrrrrrrrrrrr ... pewnie R już mnie nie będzie kochał :-D tak mu powiedziałam jak do niego zadzwoniłam po ich odkryciu ... i mówię jak ja w stroju wystąpię na plaży po porodzie a R mnie pocieszył że nawet w worku na plaży będzie mnie kochał :zawstydzona/y::tak: niemniej jednak i tak mam nerw :crazy:



Mysza ratuj ....
oj babo niemozliwa jestes kilogramami sie nieprzejmujesz a rozstepami tak??? ;-) kochan jesli masz genetyczna tendencje do rozstepow to nic na to nieporadzisz i tak sie pjawia ale polecam krem palmers dla kobiet w ciazy ja go uzywam bo predzej mialam taki nie dla kobiet w ciazy poprostu mocniejszy i dla mnie to byla rewelacja wiec teraz uzywam ciazowego polecam na allegro mozna znalesc i tylko tam :-)
jak będę miała okazję zamówić sobie z avonu to tak zrobię :tak: dziękuję za radę ;-) ogólnie to smaruje dax cosmetics i pharmaceris i właśnie wróciłam ze sklepu i zakupiłam zwykłą oliwkę w żelu może coś da już sama nie wiem :-( nie chciałabym żeby zostały :no: ale ogólnie ciało mam chyba podatne na to g****
wiem ze duzo rzeczy z avonu duzo ludzi uczula i sprawdz koniecznie czy ten krem jest dla kobiet w ciazy
Lopciu tylko termin wg OM...czyli 8 listopada.
Mi lekarz kiedyś wytłumaczył że termin wg usg to nie mówi nam o wieku ciąży tylko bardziej informauje o tym czy dzidziuś jest większy czy mniejsza...a termin wg om to termin którym należy się sugerować przy wyznaczaniu terminu porodu.
A co do prasowania, prania i układania to tak szczerze wolałabym już mieć to zrobione...bo nienawidzę prasować, ale tutaj pewnie z pomocą przybędzie moja mam.

Batonik ja Ci powiem że jak R Cię przestanie kochać...to zawsze pozostaje Ci Staszkowa miłość :-D :-D :-D
A co do rozstępów to kochana radzę je pokochać...zobaczyć że są piękne i paradować topless w przyszłym roku po plaży :-) no chyba że wolisz zamknąć się w domu, użalać i płakać z tego powodu. Ja polubiłam ten mój słoneczny brzuszek.

A jak koniecznie chcesz jakiś krem to wypróbuj tego Palmersa...mnie się wydaje najlepszy z tych wszystkich, bo idealnie skórę nawilża i jest taka milutka.
Ja tutaj zamawiałam PALMERS NA ROZSTĘPY - TANIA WYSYŁKA + GRATISY!!! (1195242397) - Aukcje internetowe Allegro
mysza dobry wybor mam ten sam :-) a po ciazy polecam ten cocoa buter palmers :-)
bryyyy
Tak sobie podczytuje co wy tu piszecie i powiem Wam kochane dziewczeta ze jeden lub dwa rozstepy to nic strasznego , a wiem co mowie ja po perwszej ciaży mam blizny a nie rozstepy do 7 mies bylo spoko nawet nie mialam za duzego brzusia , a potem z dnia na dzien byl coraz to wiekszy i skora zaczela pekac , i na poczatku byly takie krwiste krechy i wszczyscy mysleli ze krew mi leci .Skora za szybko zaczela sie rozciagac ale to malo istotne bo najwaznijsze bylo ze urodzila sie sliczna zdrowa corcia :) z waga 3900 i byla bardzo dluga i wszystkie panie pielegniarki mowiły ze wyglada jak 3miesieczny noworodek :) . A na plaze ide w stroju dwu czesciowym i nie obchodzi mnie czy ktoś patzry na moj brzuch czy nie Takze dziewczeta nie ma co sie przejmowac :)
brawo ja tez mam po malej baaardzo duzo bo duzo przytylam ale mam to w nosie prawde mowiac moj ma bardziej sie nimi przejmuje niz ja :-D
Zobaczysz że za niedługo zaczną się pojawiać :-) &&&



Chciałabym zauważyć że to Ty jesteś Staszek !!! Lat 47 w dodatku!



No u mnie to jest całe słońce... ale jakoś mi to nie przeszkadza.
W. mi obiecał że jak będę mnie po porodzie drażnić to później coś temu zaradzimy a na dzień dzisiejszy mam się nie przejmować. I tak też robię.
no po porodzie jak co to jest mikro ...cos tam niepamietam fachowej nazwy ale jest to zcieranie naskorka najprosciej mowiac zabieg skuteczny w walce z rozsepami ale drogi i trzeba pare razy na niego isc zeby byl pozadany efekt czyli brak rozstepow

witam babeczki ale dzis fajnie chlodno :-) widze ze dzis troche naprodukowalyscie :-) a ja dzis zabralam sie za haftowanie nowego obrazka dla znajomych Welcome to Cross Stitching, free cross stitch pattern, needlepoint, needlework, needlecraft, tapestry, embroidery, chart, taki bo takli akurat ma w gazecie wzor a kolega jest mysliwym :-) mam nadzieje ze im sie spodoba :-)
 
reklama
To moze owulka sie czai - ja tak raz mialam: negatywny, slaby, negatywny, wiec kolejne odpuscilam. Ale po kilku dniach strasznie bolal mnie brzuch, wiec zroblam nastpeny i wtdey byl mocno pozytywny:tak:
Ale dzisiaj mialas juz maly skok tempki. Moze sie okazac, ze jednak juz po owulce. Zobaczymy jutro jak tempka sie zachowa:tak:
Jesli chodzi o koszt badan hormonow to jeden kosztuje 20-30 zl.

dziś spadła :sorry: ale zobaczymy dalej :tak:

POZOSTAJE MI NADZIEJA I WIARA ZE SIE UDA I TEGO DZIEWCZYNY WAM ŻYCZĘ , NIE ZAŁAMUJCIE SIE TROCHĘ ŻYCIA I CHĘCI POZDRAWIAM:-)

pewnie, że sie uda :tak: trzymam kciukaski :tak:

... aczkolwiek tez duzo na roznych watkach jest negatywnych opinii o testach, acz z drugiej strony nigdy nie wiadomo czy wszystkie negatywnie wypowiadajace sie uzywaly testow prawidlowo. Moim zdaniem za 2-3 cyklem dopiero sie wie o co chodzi. Ja w 1 cyklu (zwyklych) testow nie mialam bladego pojecia co i jak, a potem juz bylo okej. Jednak zyje w potwornym pospiechu i z lenistwa kupuje te elektro (lenistwa i latwosci interpretacji - puste kolko albo usmiechnieta buzia).

to daj znać co lekarz powie :tak:

Witam się i ja muszę poczytać co naskrobałyscie
dziewczyny jaki powinien być sluz podczas owu ??

rościągliwy, przeźroczysty i dużo go (uczucie "powodzi") :tak: nie każda kobietka tak ma :sorry: ja mam różnie ;-)

ja mam w ch*** sluzu i do tego podbrzusze boli jak nie wiem :-( wczoraj temperatury zapomnialam zmierzyc a dzisiaj juz 36,9

szkoda, że nie można twojego wykresu podejrzeć, bo ja bardziej wzrokowiec jestem ;-)

taki lepki ale czy on przejrzysty jest to nie powiem ;/ raczej lekko pod biały podchodzi ;/
dzisiaj jeszcze wukorzystam W. a jutro do lekarza

wykorzystuj ile się da :tak:

bryyyy
Tak sobie podczytuje co wy tu piszecie i powiem Wam kochane dziewczeta ze jeden lub dwa rozstepy to nic strasznego , a wiem co mowie ja po perwszej ciaży mam blizny a nie rozstepy do 7 mies bylo spoko nawet nie mialam za duzego brzusia , a potem z dnia na dzien byl coraz to wiekszy i skora zaczela pekac , i na poczatku byly takie krwiste krechy i wszczyscy mysleli ze krew mi leci .Skora za szybko zaczela sie rozciagac ale to malo istotne bo najwaznijsze bylo ze urodzila sie sliczna zdrowa corcia :) z waga 3900 i byla bardzo dluga i wszystkie panie pielegniarki mowiły ze wyglada jak 3miesieczny noworodek :) . A na plaze ide w stroju dwu czesciowym i nie obchodzi mnie czy ktoś patzry na moj brzuch czy nie Takze dziewczeta nie ma co sie przejmowac :)

jestem "za" :tak::tak::tak:


W tym cyklu to naprawdę czuję dni płodne :-p tylko chodzę i myślę jak mojego tu podejść :-D
 
erbus jak sie czujesz dzisiaj?
bardzo tobie współczujemy tych mdłości ale też takie byśmy już chciały mieć- no a potem głośno będziemy narzekać:confused2: juz taki nasz los

a propos roztępów wiecie ze ja jako dziecko byłam strasznie szczupła z siostrą i jak zaczęłyśmy dojrzewać i troszkę kształtów kobiecych nabierać to też dostałyśmy roztępy np. na nogach po wewnętrznej stronie przy kolanach były niebieskie a teraz wcale nie ma ich widać a jak już to najwyżej tam jeden i jakoś wcale mnie to nie drażni batonik ciesz sie tymi roztępami ja moje kocham i kocha je mój m a jak będziesz ich miała masę to i tak Ci gwarantuję że Twój M też będzie Cię kochał i ubóstwiał że dałaś mu taki mały skarbek:tak::tak::tak::tak:
także pokochaj je bo jeszcze przybędą:-p( oczywiście nie życzę tego Tobie )

scully jakaś dobra kolacja z afrodyzjakiem ?
 
dziś spadła :sorry: ale zobaczymy dalej :tak:



pewnie, że sie uda :tak: trzymam kciukaski :tak:



to daj znać co lekarz powie :tak:



rościągliwy, przeźroczysty i dużo go (uczucie "powodzi") :tak: nie każda kobietka tak ma :sorry: ja mam różnie ;-)



szkoda, że nie można twojego wykresu podejrzeć, bo ja bardziej wzrokowiec jestem ;-)



wykorzystuj ile się da :tak:



jestem "za" :tak::tak::tak:


W tym cyklu to naprawdę czuję dni płodne :-p tylko chodzę i myślę jak mojego tu podejść :-D

ja dzisiaj zauważyłam krew na wkładce :sorry: a podbrzusze boli od wtorku i dzisiaj tez :-p
jestem miła dzisiaj na W. jak nigdy :-pdzisiaj popraweczke walniemy :-D
 
siostra mi zamówiła super seksowną koszuklę nocną w panterkę i zamierzam ją wykorzystać w te dni
a potem mam od drugiej siostry palero z Egiptu takie co dźwięczy przy każdym ruchu i mój bardzo ją lubi
a kolacje sama jakąś po weekendzie bedę musiała wymyślić

to ciekawie się szykuje :tak:;-) na pewno będzie szalał ze szczęścia :-)

ja dzisiaj zauważyłam krew na wkładce :sorry: a podbrzusze boli od wtorku i dzisiaj tez :-p
jestem miła dzisiaj na W. jak nigdy :-pdzisiaj popraweczke walniemy :-D

oj, to mocno trzymam kciukaski :tak:



My w sobotę wieczorem wyjeżdżamy do Zakopanego (z mamą) więc trzeba wykorzystać te 3 dni na maksa ;-) idealnie płodne powinny się kończyć przed wyjazdem :tak:
Testa owu właśnie oglądam... O...!!!!!:laugh2: a dziś test owu znów ma lekką drugą kreskę :tak: dobry znak :laugh2::laugh2::laugh2:
 
siostra mi zamówiła super seksowną koszuklę nocną w panterkę i zamierzam ją wykorzystać w te dni
a potem mam od drugiej siostry palero z Egiptu takie co dźwięczy przy każdym ruchu i mój bardzo ją lubi
a kolacje sama jakąś po weekendzie bedę musiała wymyślić
oooooo to goraco bedzie uhuhuhuhuhu....
ja dzisiaj zauważyłam krew na wkładce :sorry: a podbrzusze boli od wtorku i dzisiaj tez :-p
jestem miła dzisiaj na W. jak nigdy :-pdzisiaj popraweczke walniemy :-D
no to trzymam kciuki pewnie owu byla jutro do gina powiedz o wszystkim i popros o dalsze zalecenia a dzisiaj walnij poprawke a jak niech bedzie milo
to ciekawie się szykuje :tak:;-) na pewno będzie szalał ze szczęścia :-)



oj, to mocno trzymam kciukaski :tak:



My w sobotę wieczorem wyjeżdżamy do Zakopanego (z mamą) więc trzeba wykorzystać te 3 dni na maksa ;-) idealnie płodne powinny się kończyć przed wyjazdem :tak:
Testa owu właśnie oglądam... O...!!!!!:laugh2: a dziś test owu znów ma lekką drugą kreskę :tak: dobry znak :laugh2::laugh2::laugh2:
ja widze ze wy babki szalejecie az mi sie zachcialo hihih a m w pracy i kicha a ostatnio niemialam cosik checi ale dziwne bo co noc mam takie zberezne sny ze szok a w dzien checi na seksik zero i badz tu babo madra...

kobirtki pajka na sierpniowkach na opowiesciech z porodowek opisala swoj porod ja sie poplakalam mozecie tez zobaczyc i napisalam do niej ze jak znajdzie czas zeby nam foteczke maluszka wkleila :-)

baby co tu tak pusto dzis????
 
Ostatnia edycja:
W tym cyklu to naprawdę czuję dni płodne :-p tylko chodzę i myślę jak mojego tu podejść :-D
To za duzo nie mysl tylko atakuj!:-D

o

kobirtki pajka na sierpniowkach na opowiesciech z porodowek opisala swoj porod ja sie poplakalam mozecie tez zobaczyc i napisalam do niej ze jak znajdzie czas zeby nam foteczke maluszka wkleila :-)

baby co tu tak pusto dzis????
No wiec wlasnie!

Zaraz poczytam:tak:

Ja wlasnie skonczylam zaprawiac ogorasy - jakies 40 sloiczkow...
 
reklama
To za duzo nie mysl tylko atakuj!:-D


No wiec wlasnie!

Zaraz poczytam:tak:

Ja wlasnie skonczylam zaprawiac ogorasy - jakies 40 sloiczkow...
to malo moja tesciowa przez ostatnie 2-3 tygodnie 2 razy w tygodniu po 4-5 skrzyn ogorow zaprawia na rozne spodsoby bo ogory rosna a ludzie na rynkach niekupoja a wywalic szkoda wiec zaprawia kuchnia i piwnica zawalona ogorami na rozne sposoby z curry,z musztarda, kiszone, korniszone, po zydowsku,z chili i czosnkiem, i inne ktorych niepamietam nazw :-D
 
Do góry