reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

jak będę miała okazję zamówić sobie z avonu to tak zrobię :tak: dziękuję za radę ;-) ogólnie to smaruje dax cosmetics i pharmaceris i właśnie wróciłam ze sklepu i zakupiłam zwykłą oliwkę w żelu może coś da już sama nie wiem :-( nie chciałabym żeby zostały :no: ale ogólnie ciało mam chyba podatne na to g****

avonu jest sporo na allegro - podesle ci z domu linka od laski ktora ma tanio te kosmetyki
 
reklama
Lopciu tylko termin wg OM...czyli 8 listopada.
Mi lekarz kiedyś wytłumaczył że termin wg usg to nie mówi nam o wieku ciąży tylko bardziej informauje o tym czy dzidziuś jest większy czy mniejsza...a termin wg om to termin którym należy się sugerować przy wyznaczaniu terminu porodu.
A co do prasowania, prania i układania to tak szczerze wolałabym już mieć to zrobione...bo nienawidzę prasować, ale tutaj pewnie z pomocą przybędzie moja mam.

Batonik ja Ci powiem że jak R Cię przestanie kochać...to zawsze pozostaje Ci Staszkowa miłość :-D :-D :-D
A co do rozstępów to kochana radzę je pokochać...zobaczyć że są piękne i paradować topless w przyszłym roku po plaży :-) no chyba że wolisz zamknąć się w domu, użalać i płakać z tego powodu. Ja polubiłam ten mój słoneczny brzuszek.

A jak koniecznie chcesz jakiś krem to wypróbuj tego Palmersa...mnie się wydaje najlepszy z tych wszystkich, bo idealnie skórę nawilża i jest taka milutka.
Ja tutaj zamawiałam http://allegro.pl/item1195242397_palmers_na_rozstepy_tania_wysylka_gratisy.html
 
Ostatnia edycja:
Na początku Szymon będzie miał z nami pokoik...w sensie w sypialni.
Łóżeczko już kupione i dodatki też. W weekend malujemy :-) w nastęnym tygodniu zamawiam 2 dodatkowe szafki na małe ciuszki... i będzie gotowe.
Już się nie mogę doczekać kiedy to będzie wszystko przygotowane. Dałam sobie czas na to wszystko do końca września, góra pierwszy tydzień października. A później to będę już tylko czekać.
Matko jak to zlecialo:szok:

mi został jeden roztępik i tak mi się podoba i się cieszę że go mam bo jak by mi nie było już dane zostać mamą po raz drugi to chociaż mam taką pamiątkę:)
W tym momencie brakuje mi takiej buzki, co sie po glowie mlotkiem bije. Wstawilabym Ci;-)
 
Lopciu tylko termin wg OM...czyli 8 listopada.
Mi lekarz kiedyś wytłumaczył że termin wg usg to nie mówi nam o wieku ciąży tylko bardziej informauje o tym czy dzidziuś jest większy czy mniejsza...a termin wg om to termin którym należy się sugerować przy wyznaczaniu terminu porodu.
A co do prasowania, prania i układania to tak szczerze wolałabym już mieć to zrobione...bo nienawidzę prasować, ale tutaj pewnie z pomocą przybędzie moja mam.

Batonik ja Ci powiem że jak R Cię przestanie kochać...to zawsze pozostaje Ci Staszkowa miłość :-D :-D :-D
A co do rozstępów to kochana radzę je pokochać...zobaczyć że są piękne i paradować topless w przyszłym roku po plaży :-) no chyba że wolisz zamknąć się w domu, użalać i płakać z tego powodu. Ja polubiłam ten mój słoneczny brzuszek.

A jak koniecznie chcesz jakiś krem to wypróbuj tego Palmersa...mnie się wydaje najlepszy z tych wszystkich, bo idealnie skórę nawilża i jest taka milutka.
Ja tutaj zamawiałam PALMERS NA ROZSTĘPY - TANIA WYSYŁKA + GRATISY!!! (1195242397) - Aukcje internetowe Allegro


Myszka mam nadzieję że w przyszłym roku to razem pojedziemy na te wakacje i nie będę musiała się z nich przed Tobą tłumaczyć ;-):-D:-D:-D a nie pozostaje mi nic innego jak je polubić i się przyzwyczaić bo skoro pojawiły się w 5 m-cu to na pewno będzie ich więcej :sorry::zawstydzona/y:


a co do szykowania to Ty i tak już masz za dobrze z tą mamą ... daj żyć kobiecie :-D:-D

ja wczoraj poprasowałam troszkę i dziś mam "shrekowe stópki" jak to Myszka określa :-D i tez mam je niby polubić ;-):-D

właśnie przyszedł sterylizator z allegro :-)
 
Matko jak to zlecialo:szok:

Czasami się zastanawiam czy zdążę ze wszystkim :-D ale co tam...

Batonik generalnie to po prostu nie ma co się przyjmować...bo i tak to w niczym nie pomoże.
I trzeba polubić to rosnące ciałko i pojawiające się na nim niedoskonałości...bo w sumie to nic nam innego nie pozostaje :-D :-D :-D
 
Czasami się zastanawiam czy zdążę ze wszystkim :-D ale co tam...

Batonik generalnie to po prostu nie ma co się przyjmować...bo i tak to w niczym nie pomoże.
I trzeba polubić to rosnące ciałko i pojawiające się na nim niedoskonałości...bo w sumie to nic nam innego nie pozostaje :-D :-D :-D


Ty Staszek Ty tu nie filozofuj ;-):-D:-D:-D:-D:-D
 
Ty Staszek Ty tu nie filozofuj ;-):-D:-D:-D:-D:-D

Czasami się zastanawiam czy zdążę ze wszystkim :-D ale co tam...

Batonik generalnie to po prostu nie ma co się przyjmować...bo i tak to w niczym nie pomoże.
I trzeba polubić to rosnące ciałko i pojawiające się na nim niedoskonałości...bo w sumie to nic nam innego nie pozostaje :-D :-D :-D

wariatki cieszcie sie z tych rozstepów - ile ja bym dała żeby mięc takie ciążowe :p
 
bryyyy
Tak sobie podczytuje co wy tu piszecie i powiem Wam kochane dziewczeta ze jeden lub dwa rozstepy to nic strasznego , a wiem co mowie ja po perwszej ciaży mam blizny a nie rozstepy do 7 mies bylo spoko nawet nie mialam za duzego brzusia , a potem z dnia na dzien byl coraz to wiekszy i skora zaczela pekac , i na poczatku byly takie krwiste krechy i wszczyscy mysleli ze krew mi leci .Skora za szybko zaczela sie rozciagac ale to malo istotne bo najwaznijsze bylo ze urodzila sie sliczna zdrowa corcia :) z waga 3900 i byla bardzo dluga i wszystkie panie pielegniarki mowiły ze wyglada jak 3miesieczny noworodek :) . A na plaze ide w stroju dwu czesciowym i nie obchodzi mnie czy ktoś patzry na moj brzuch czy nie Takze dziewczeta nie ma co sie przejmowac :)
 
bryyyy
Tak sobie podczytuje co wy tu piszecie i powiem Wam kochane dziewczeta ze jeden lub dwa rozstepy to nic strasznego , a wiem co mowie ja po perwszej ciaży mam blizny a nie rozstepy do 7 mies bylo spoko nawet nie mialam za duzego brzusia , a potem z dnia na dzien byl coraz to wiekszy i skora zaczela pekac , i na poczatku byly takie krwiste krechy i wszczyscy mysleli ze krew mi leci .Skora za szybko zaczela sie rozciagac ale to malo istotne bo najwaznijsze bylo ze urodzila sie sliczna zdrowa corcia :) z waga 3900 i byla bardzo dluga i wszystkie panie pielegniarki mowiły ze wyglada jak 3miesieczny noworodek :) . A na plaze ide w stroju dwu czesciowym i nie obchodzi mnie czy ktoś patzry na moj brzuch czy nie Takze dziewczeta nie ma co sie przejmowac :)
Amen:tak:
 
reklama
wariatki cieszcie sie z tych rozstepów - ile ja bym dała żeby mięc takie ciążowe :p

Zobaczysz że za niedługo zaczną się pojawiać :-) &&&

Ty Staszek Ty tu nie filozofuj ;-):-D:-D:-D:-D:-D

Chciałabym zauważyć że to Ty jesteś Staszek !!! Lat 47 w dodatku!

bryyyy
Tak sobie podczytuje co wy tu piszecie i powiem Wam kochane dziewczeta ze jeden lub dwa rozstepy to nic strasznego , a wiem co mowie ja po perwszej ciaży mam blizny a nie rozstepy do 7 mies bylo spoko nawet nie mialam za duzego brzusia , a potem z dnia na dzien byl coraz to wiekszy i skora zaczela pekac , i na poczatku byly takie krwiste krechy i wszczyscy mysleli ze krew mi leci .Skora za szybko zaczela sie rozciagac ale to malo istotne bo najwaznijsze bylo ze urodzila sie sliczna zdrowa corcia :) z waga 3900 i byla bardzo dluga i wszystkie panie pielegniarki mowiły ze wyglada jak 3miesieczny noworodek :) . A na plaze ide w stroju dwu czesciowym i nie obchodzi mnie czy ktoś patzry na moj brzuch czy nie Takze dziewczeta nie ma co sie przejmowac :)

No u mnie to jest całe słońce... ale jakoś mi to nie przeszkadza.
W. mi obiecał że jak będę mnie po porodzie drażnić to później coś temu zaradzimy a na dzień dzisiejszy mam się nie przejmować. I tak też robię.
 
Do góry