reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

macku mialam tobie powiedziec ze jak bylismy znajomych , to laseczka obok jest w ciazy w 3 mies i martwia sie bo wyszlo ze ma jakies probl z tarczyca , ale wiesz tak nie do konca uslyszalam jakie bo mowila kumpela to swojej mamie , ale pomyslalm sobie ze i z tarczyca idzie, to ja sie pytam , a my ???to co dziwne to wszystko , innym i wysok prl nie przeszkadza to ja juz k...... nic nie kumam :(
Bo to nie jest az takie proste niestety... Widocznie znaczenie ma wiele innych czynnikow, o ktorych nie zdajemy sobie sparwy, a stawiamy, ze to np prl (u mnie moze sie okazac, ze to jednak te bakterie nie daja szans fasolce. A jak zaczynalam sie starac wydawalo sie, ze jestem zdrowa jak ryba, bo nie mialam zadnych niepokojacych objawow i cykle regularne...).
Poza tym tej dziewczynie mogly wyjsc problemy z tarczyca dopiero jak zaszla w ciaze... I nie jestem pewna, ale chyba przy niedoczynnosci sa problemy z plodnoscia, a z nadczynnoscia nie...
A tak na marginesie to dziais jeszcze troche czytalam o tej naszej nieszczesnej prlaktynie. I najprawdopodobniej jest tak, ze gdy ma sie wysoka prl jest zaburzona faza cialka zoltego. Tym samym jest za niski progesteron i ciaza nie moze sie utrzymac...
A Ty badalas sobie progesteron? Ja tak, ale jak juz mialam unormowana prl i byl oki.

ty to masz dobrze , cofnij sie do poprzedniej strony ,bo edytowalam

a ja pod koniec sierpnia na pare dni na wies jade , jupiiiii i dzis sobie wymyslilam ze we wrzesniu nad morze na 3 dni :) a co
Tez fajnie. Ja bym sie tez nad morze przejechala. Ale raczej nie uda mi sie wyciagnac M. No i kasy troche szkoda, bo mozna odlozyc na cos innego...
 
reklama
Bo to nie jest az takie proste niestety... Widocznie znaczenie ma wiele innych czynnikow, o ktorych nie zdajemy sobie sparwy, a stawiamy, ze to np prl (u mnie moze sie okazac, ze to jednak te bakterie nie daja szans fasolce. A jak zaczynalam sie starac wydawalo sie, ze jestem zdrowa jak ryba, bo nie mialam zadnych niepokojacych objawow i cykle regularne...).
Poza tym tej dziewczynie mogly wyjsc problemy z tarczyca dopiero jak zaszla w ciaze... I nie jestem pewna, ale chyba przy niedoczynnosci sa problemy z plodnoscia, a z nadczynnoscia nie...
A tak na marginesie to dziais jeszcze troche czytalam o tej naszej nieszczesnej prlaktynie. I najprawdopodobniej jest tak, ze gdy ma sie wysoka prl jest zaburzona faza cialka zoltego. Tym samym jest za niski progesteron i ciaza nie moze sie utrzymac...
A Ty badalas sobie progesteron? Ja tak, ale jak juz mialam unormowana prl i byl oki.


Tez fajnie. Ja bym sie tez nad morze przejechala. Ale raczej nie uda mi sie wyciagnac M. No i kasy troche szkoda, bo mozna odlozyc na cos innego...

no to ja tez doczytalam o tej naszej prl ze obniza progestr , i zakumalam z tym co powiedziala ginka o tej lutce ,a i przez prl sa proble z @ brak bardzo skape i takie tam, nie nie badalam jeszcze wiesz co tak mi jakos tak to wszystko oblatuje , chyba juz jakos sil brakuje
ale wiesz czekam na wredote i zaczynam bromek ziolka i wogole wiecej ruchu i moze uda mi sie wylaczyc ten wylacznik
ja lubie takie wypady a kasa rzecz do nabyciajak tak mowia , wiesz ja to jak mam sobie cos kupic to tydzien sie zastanawiam , ale na takie wypady kasy nie zaluje
 
ja lubie takie wypady a kasa rzecz do nabyciajak tak mowia , wiesz ja to jak mam sobie cos kupic to tydzien sie zastanawiam , ale na takie wypady kasy nie zaluje
Tylko my jestesmy nadal "na dorobku" i jest kilka rzeczy do zrobienia w domu. A na jedych wakacjach juz bylismy... Ale zostaja nam weekendy na dzialeczce nad jeziorkiem:tak:
 
Tylko my jestesmy nadal "na dorobku" i jest kilka rzeczy do zrobienia w domu. A na jedych wakacjach juz bylismy... Ale zostaja nam weekendy na dzialeczce nad jeziorkiem:tak:

wiem i rozumiem , spoko trzeba najpierw cos dokonczyc co sie zaplanowalo , dzialeczka piekna rzecz , tez lubie na swojej poleniuchowac i wogole dobrze sie tam czuje
oki misiaki spadejszym bo jeszce musze pranie powiesic , do poklikania
dobrej nocy !

naprawde musze juz isc spac bo pisze bez skladu i ladu hehehe
pa pa do jutra
 
Ostatnia edycja:
hej toska dzisiaj ja sie pierwsza z toba witam hihihi
batonik,mysza wstawac kawkowe panienki :-D


a witam sympatyczne koleżanki w czwartkowy poranek :-)

ja jakoś ostatnio mało mam czasu na kompa bo R ma tydzień wolnego i cały czas gdzieś lofrujemy ;-):tak:

wczoraj byłam u mojej chrześnicy a w tym czasie R poszedł na rowerek i zrobił 120 km :szok: najlepsze jest to że z kumplem pojechali z Torunia do Golubia - Dobrzynia i na rynku w Golubiu spijali sobie kawkę :-D słabo co pojechać 40 km żeby napić się kawki na rynku :-D

Myszaka wstawaj śpioszku :-) kawka czeka
 
witam koleżanki z rana
u mnie słoneczko a u Was??
to co za chwilę i u mnie czy u batonika na kawce się spotykamy??
Mysza wstawaj!!!
 
reklama
a witam sympatyczne koleżanki w czwartkowy poranek :-)

ja jakoś ostatnio mało mam czasu na kompa bo R ma tydzień wolnego i cały czas gdzieś lofrujemy ;-):tak:

wczoraj byłam u mojej chrześnicy a w tym czasie R poszedł na rowerek i zrobił 120 km :szok: najlepsze jest to że z kumplem pojechali z Torunia do Golubia - Dobrzynia i na rynku w Golubiu spijali sobie kawkę :-D słabo co pojechać 40 km żeby napić się kawki na rynku :-D

Myszaka wstawaj śpioszku :-) kawka czeka

no to niezle pojeżdzili :)

Hej Żabko :)

a mnie coś głowa boli dzisiaj :-(
 
Do góry