reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

tośka czemu pytasz o cukrzycę?? Masz podejrzenia..problemy?? ja miałam w tamtej.....

Wiesz kochana wczoraj byłam u mojej teściowej i ona troche narzekała na moją szwagierkę że ta nie dba o siebie, że zle się odżywia i że stwierdzono u niej cukrzycę ciążową. A ja podczytałam w necie ale chciałabym się dowiedzieć czegoś od kobiety która to miała. Moja teściowa nie lubi swojej przyszłej synowej wiec jej nie oszczędza :wściekła/y:(ja z resztą też nie przepadam za nią :zawstydzona/y:)
 
reklama
Cukrzyca ciążowa to problemy w gospodarce glukozy..w jej trawieniu. Może być uwarunkowana genetycznie. ale też można jej zapobiegać. Mnóstwo ruchu, dieta bogata w warzywa a uboga w owoce słodkie no i w ogóle w cukry, węglowodany. Cukrzyca może też być wywołana przez PCO. Na dziecko nie musi mmieć wpływy, pod warunkiem że stosujemy dietę i utrzymujemy w miarę stały poziom glukozy we krwi. Skutkiem cukrzycy może być poród przedwczesny, problemy z glukozą u noworodka, zbyt duża masa ciała dziecka. Jest też wiele, wiele innych ale żadko sięzdażają. często wystarcza dieta jak u mnie, ale jak nie pomaga to insulina...
Ja miałam napady drgawokowe (delikatne) jak spadał mi bardzo cukier. nie wolno dopuścić do tego, żeby czuć głód.
 
Cukrzyca ciążowa to problemy w gospodarce glukozy..w jej trawieniu. Może być uwarunkowana genetycznie. ale też można jej zapobiegać. Mnóstwo ruchu, dieta bogata w warzywa a uboga w owoce słodkie no i w ogóle w cukry, węglowodany. Cukrzyca może też być wywołana przez PCO. Na dziecko nie musi mmieć wpływy, pod warunkiem że stosujemy dietę i utrzymujemy w miarę stały poziom glukozy we krwi. Skutkiem cukrzycy może być poród przedwczesny, problemy z glukozą u noworodka, zbyt duża masa ciała dziecka. Jest też wiele, wiele innych ale żadko sięzdażają. często wystarcza dieta jak u mnie, ale jak nie pomaga to insulina...
Ja miałam napady drgawokowe (delikatne) jak spadał mi bardzo cukier. nie wolno dopuścić do tego, żeby czuć głód.

Dzięki wielkie :tak:
 
nie ma sprawy mam nadzieję, że pomogłam:tak:

ja się martwie o to maleństwo czy jemu niec ie grozi, bo moja szwagierka w 3 miesiącu wiedząc że jest w ciąży imprezowała na moich imieninach że szok łacznie z alkoholem :wściekła/y: gdzie przecież 3 pierwsze miesiące są najważniejsze - tak mi się zdaje :-(
 
Tośka dobra kobieta z Ciebie jest ;-)
Kerna jak się czujesz?

Aguś dziecko nie jest winne temu że ma głupią matkę :tak:. A ta gwiazda wszystko najlepiej wie co szkodzi a co nie - ja się nie odzywam bo nigdy nie byłam w ciązy i nie chce żeby pozniej gadała że się wtrącam. Chociaż w środku krew mnie zalewa. Za to moja teściowa potrafi jej powiedzieć do słuchu ale ta głupia się obraża :wściekła/y:
 
reklama
Aguś dziecko nie jest winne temu że ma głupią matkę :tak:. A ta gwiazda wszystko najlepiej wie co szkodzi a co nie - ja się nie odzywam bo nigdy nie byłam w ciązy i nie chce żeby pozniej gadała że się wtrącam. Chociaż w środku krew mnie zalewa. Za to moja teściowa potrafi jej powiedzieć do słuchu ale ta głupia się obraża :wściekła/y:

brak odpowiedzialności tak to się nazywa...
Masz rację lepiej się nie wtrącach bo jeszcze będzie gadac pierdoły a jak teściowa ma cos na jezyku to niech wygada i to porządnie :wściekła/y:
 
Do góry