reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
svensonka duzo zdrowka dla taty:tak:bedzie dobrze;-)
a mnie dzis znowu bolalo to podbrzusze a czasami takie klucia ze masakra...ale dzis bylo przytulanko w dzien:zawstydzona/y:a caly dzien mam taki sluz jak na polodne dni...wiec juz sie sama pogubilam w tym cyklu
 
FERBY kochana wedlug mnie napewno niejestes w ciazy mialas okres nawet jesli 1-2 dni krotszy to zawsze okres czyli zamkniecie cyklu a w ciazy wystepuja tylko plamienia a nie okres jesli testy pokazaly brak ciazy to tak pewnie jest sorki ze tak bezposrednio i dobitnie pisze ale tak jest ja tez sobie wkrecalam i robialm testy nawet po @ bo caly czas od owu bylam pewna ze sie udalo i ze jestem w ciazy ale jak juz sie uspokoilam i stwierdzilam ze jednak niejestem to moje objawy itp minely....wiec moze poprostu psyhika wymusza na ciele te objawy...
 
svensonka - duzo zdrowka dla Taty!!!
wiecie, zdecydowalam ze robie test w piatek, a co! chyba ze @ przylezie a jak nie to robie.... domyslam sie oczywoscie wyniku (1 krecha) ale co tam.... chce wiedziec na pewno a nie snuc domyslu.... nienawidze tego momentu.... im blizej tym gorzej, jeszcze do 20 ktoregos dc bylo ok, pelen luzik, zero stresu a teraz wlaczylo mi sie niestety....:zawstydzona/y: ale jeszcze 2 i pol dnia
 
Tośka co u Ciebie słychać po takich cudnych wiadomościach u ginka?
Działanko było , myślisz, że celne?:-D

Słonko nie wiem czy celne to się okaże :tak::tak: ale jakoś się nie nastwiam hehe
wiem że wszystko jest oki owulka jest więc będziemy się starać do skutku hihihi:-D:-D

a jak Twoje samopoczucie ??
 
ale tu cicho dzisiaj chyba przytulaskowe wieczory się rozpoczynają :-)
Nie myślę , że jedzą kolacje przy świecach:-D:-D:tak::tak:

Słonko nie wiem czy celne to się okaże :tak::tak: ale jakoś się nie nastwiam hehe
wiem że wszystko jest oki owulka jest więc będziemy się starać do skutku hihihi:-D:-D

a jak Twoje samopoczucie ??
No moje ok, nie nastawiam się i jest teraz mi z tym dobrze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Maćku powiedz mi często masz takie zmienne myśli????Tego typu co pisałam wczesniej?
Srednio co miesiac - jak @ przylazi. Ale na drugi, trzeci dzien jest juz lepiej:tak:

no to ja mam zajebistego pecha moj tata dostal dzis zawal serca i lezy w szpitalu w krakowie wiec nici ze staranek w ty miesiacu lece w nocy do polski i kto wie ile tam bede z jednej strony jestem wsciekla a z drugiej mi smutno
mam juz dosc tego roku a dopiero co sie zaczol chcialam miec fajne walentynki kuuuuuuu....cze
Przykro mi...:-(


No to ja też sie do was dolacze jesli mozna ;-)

No i kurcze.. w tym miesiacu nici z dzidziusia.. :baffled: eh..
a mialam wrażenie że jednak cos sie dzialo.. strasznie bolaly mnie piersi jak nigdy, ból jajników i wogóle.. ale pewnie sobie wkrecalam..:baffled: tak bardzo chce mieć dzidziusia że naprawde mam jakieś schizy juz..:baffled: a pozatym mieszkamy wszyscy że tak powiem "na kupie", szwagierka w domu obok niedwano urodzila, żona kuzyna mojego Ł. (mieszka w tym samym domu) tez rodzi za miesiac.. a jaa co??!! :nerd:
ale dzisiaj postanowilam z tym skonczyc, może tez przez to nie moge zajść.. przez to że sie tak nakręcam.. koniec z tym!!! pelen luz..:-) bezstresowo.. bedziemy sie starać i napewno wkoncu kochana fasoleczka sie pojawi :-) do kolejnej szansy już naszczescie niedlugo :-)

trzmam za was kciuki dziewczyny :-)
Jesli nie chcesz sie nakrecac to to forum nie jest dobrym miejscem;-)
 
Do góry