reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
no to ja mam zajebistego pecha moj tata dostal dzis zawal serca i lezy w szpitalu w krakowie wiec nici ze staranek w ty miesiacu lece w nocy do polski i kto wie ile tam bede z jednej strony jestem wsciekla a z drugiej mi smutno
mam juz dosc tego roku a dopiero co sie zaczol chcialam miec fajne walentynki kuuuuuuu....cze
sversonka wspolczuje najwazniejsze ze tate odratowali ja mojego dziadka niezdazylam jak moj mlodszy brat zadzwonil ze dziadek wieszal pranie i sie przewrocil jak jechalismy samochodem z mezem no to maz na gaz i na bloki i jak na zlosc jedyne 2 swiatla ktore mielismy po drodze oczywiscie byly czerwone koszmar normalnie ciag dalszy jest mniej przyjemny wiec raczej nienapisze...
 
cześć dziewczyny...
mam takie pytanie czy są jakieś powody żeby test nie wykrył ciąży...
pierwszywykonałąm w terminie@ lecz wyszedł negatywnie no i tego samego dnia /@ przyszła lecz bardzo mnie dziwiło że nie boli mnie jak zwykle podbrzusze ( a zawsze zwijałam się z bólu) za to pozostało kłucie jajników które zaczęły się 2 dni po owulce...do tego @ miałam mniej obfitą niż zawsze i trwała 4 dni (przy zwykłych5-6dni)a 2 ostatnie dni to bardzo skąpa...zastanowiło mnie to bardzo i powtórzyłam test lecz ponownie wyszedł negatyw ....mąż zuważył że zmienił mi się kolor warg sromowych zrobiły się ciemniejsze i sine zwłaszcza te mniejsze...mdłośi nie mam nie bolą mnie piersi jedynie swędzą i brzuch jak balon...zrobiłam dziś 3 test oczywiście negatywny to by było 25dni po owulce...
nie wiem co myśleć dziwnie czuję że to jednak ciąża ale przecież testy wykazały wynik negatywny.... poradźcie albo sprowadzie mnie na ziemie może potrzebny mi kubeł zimnej wody:confused::confused:
 
zabka to ten śluz ciągnący, o któym pisałaś wcześniej to mogła być owu...jak się będzie zaęszczał i bielał to całkiem mozliwe, ze jesteś już po...
kurcze jesli jestem po to pewnie dupa z dzidzi :-( ale zobaczymy zawsze mialam bol jajnika na owu a jak narazie w tym cyklu jeszcze niebylo sama juz niewiem wogole w tym cyklu jakis ten sluz porabany mozesz zobaczyc na 28dni.pl bo mam tam cykl
 
zemdlal na ulicy zawal serca po raz 3 jest na intensywnej terapi pod respiratorem
co prawda nie byl dobrym tata bo duzooooooo pil i bil ale ja nie mam serca i przykro mi

coś mi wiadomo nt takiego taty...:-( jednak ojciec, to ojciec....ja jednak pamiętam, ze najważniejsza jestem dla siebie ja, potem on...

Mam nadzieję, ze się wykaraska z tego...3 zawał wow...a ostatnio jak się prowadził?
 
reklama
Do góry