reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no wlasnie okres mi sie skonczyl w sumie wczoraj a to 9 dzien cyklu mam bo zaczelam liczyc od pierwszego dnia mesiaczki a od 10 dnia czyli jutro moj ggin kazal mi robic testy owolacyjne az do skutku wiec staranka ten tydzien to w walantynki powinno cos juz wyjsc czy nie?????
wiesz ze nie wiem... ale chyba po 9 dnich od zaplodnienia test juz moze wyjsc:-)ja pamietam jak bylam w pierwszej ciazy i zaszlam jakos pod koniec wrzesnia(tk mi sie wydaje) to 8 pazdziernika wyszly dwie ladne krechy;-)wiec mozesz testowac z nami 14:-D
 
reklama
wiesz ze nie wiem... ale chyba po 9 dnich od zaplodnienia test juz moze wyjsc:-)ja pamietam jak bylam w pierwszej ciazy i zaszlam jakos pod koniec wrzesnia(tk mi sie wydaje) to 8 pazdziernika wyszly dwie ladne krechy;-)wiec mozesz testowac z nami 14:-D
Witaj mam do Ciebie pytanko, ile trwa Tw ój cykl, bo chyba pisałaś, że @ miałaś 11???
 
tak wlasnie wiec ja od dzis ostra jazda do niedzieli he he
cos mnie podbrzusze pobolewa moze to owulka sie zbliza wielkimi krokami testy juz kupione wiec jak zobacze usmiechnieta minke na tescie to celibatttttttttttttt he he
heheheh widze ze ostro zabierasz sie za robote:-Dale tak trzymac:-):tak:a mi sie zawsze wydawalo ze to wlasnie w dzien owulki trzeba sie tulic bo inaczej to male szanse:-Da tobie zycze tej coreczki, ktora tak bardzo chcesz...ja tez mam corcie i teraz tez dobrze jakby druga sie trafila:tak:

pusc "fajny filmik" chodz po mieszkaniu w samych stringach schylaj sie po widelce upadajace prze przypadek i bedzie okiiiiiiiii
ale ty masz pomysly:-D:-Dsuper chyba sama skorzystam:tak::-)

tak 11 stycznia mialam a poprzednia 10 grudnia wiec taki dluzszy cykl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a zapomnialam wam powiedziec ze ja jutro ide do gina. wczesniej mialam wizyte zaplanowana jak jeszcze nie staralismy sie o dzidzie. wiec pojde i zobacze czy wszystko ze mna ok po odstawieniu tabletek:tak:no i powiem gin ze podjelismy starania i powie mi moze czy byla owulka:confused:no i pobolewa mnie podbrzusze czsami a to tak od polowy cyklu mam:baffled:

Pytałam, bo ja tez mam cykle 28- do 31 @ miałam 10 ,a juz chcę testować???
wiesz co mnie tez kusi zeby zatestowac heheh ale poczekam jeszcze..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pajeczko a skąd takie przeczucie ze to chłopczyk????

nie wiem wlasnie caly czas mowie, ze to on:-D
no i każdy mi mowi, ze wyglądam bardzo ladnie w ciąży wiec to pewnie chłopak bo dziewczynka wyciąga z mamy- ale tez w to nie wierze. Ale bede sie cieszyla jak z niego zrobi sie ona :)
moze kwasne jesz czy ostre?????

ja jem dosłownie wszystko kiszone zagryzam słodkim ciastkiem mam ochote na wszystko wiec smaki u mnie nie wchodzą w gre.:-Dbo wyszedłby obojnak:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nie wiem wlasnie caly czas mowie, ze to on:-D



ja jem dosłownie wszystko kiszone zagryzam słodkim ciastkiem mam ochote na wszystko wiec smaki u mnie nie wchodzą w gre.:-Dbo wyszedłby obojnak:-D
ja w pierwszej ciazy tez mowilam caly czas on:-)a jest ona:-Dwiec to roznie bywa ale przed pierwsza ciaza snil mi sie zawsze chlopczyk a jest corcia a teraz jak mi sie sni to zawsze dziewczynka wiec moze tym razem jak sie uda to bedzie chlopczyk.. a moj M pewnie by byl dumny:-):-D
 
Podziwiam Cierpliwość, i oby była wynagrodzona dobrymi niusami. A może Ci dzis lekarz powie Dobra Nowinę!!!

Muszę kończyć. Trzymajcie się cieplutko wszystkie!!!
nawet jakby sie udalo to chyba jeszcze za wczesnie.. ale nie wiem czy moze podejrzewac ciaze na podstawie badania i wygladu szyjki:confused:jutro wam napisze co mi powiedziala:-)
 
reklama
Ja juz wczesniej pisalam, ze wszystko zalezy na jakiego gina sie trafi. Moj jest bardzo czesto dostepny i przymuje mnie nawet w miedzyczasie jak ma dyzur w szpitalu. I mam jego prywatny nr kom i moge zawsze do niego zadzwonic (nawet jak ma urlop):tak: A na prywatnym sie zawiodlam...


No to do boju malenka:cool2:

Oj Ty to musisz wszystko zepsuc;-) Tak Cie chcialam na duchu podtrzymac;-)
Ja tez mierze, choc nie ma to wiekszego sensu. Dwa razy mi tempka spadla przed @, a raz nie... Poza tym ostatnio mialam faze wyzszych i nizszych temp, a owulki nie bylo... Ale coz...;-)
ach dzieki, podtrzymuj dalej.... przyda sie:-)
 
Do góry