reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hej dziewczyny !
Ale się dzisiaj wkręcam :oo: 29 dc na 28.
Zrobiłam test z rana iiiii ? Zero, null, nic. Po paru minutach (15 chyba) cóś takiego mega ledwo, prawie nic nie widocznego się pojawiło. Nawet mojego M poprosiłam, żeby też na to spojrzał. Kochany widząc moje oczka powiedział :"no takie chyba trochę takie niewyraźne coś jest" no kochany pocieszyć mnie chce ;-)
I z rana jakieś tam drobne plamki się pojawiły, że niby @ i teraz biegam co 30min do klo sprawdzać :-(
Wogóle to się wkręcam głupia baba. Jak można bez owulki zafasolkować hę?:no:
Eh kobitki, ja już dla spokoju ducha to poproszę żeby ta @wredota przyszła. :hmm:

Kochana ja też juz tak nie raz miałam:dry:
Nic innego nie pozostaje jak poczekac jeszcze kilka dni! jak małpiszon sie nie pojawi to jeszcze raz zrób tescik lub betke i bedzie wiadomo:blink:
 
Kochana ja też juz tak nie raz miałam:dry:
Nic innego nie pozostaje jak poczekac jeszcze kilka dni! jak małpiszon sie nie pojawi to jeszcze raz zrób tescik lub betke i bedzie wiadomo:blink:
Jak się nie pojawi to betkę zrobię w piątek. Martwie się tylko bo w 8dc wyciągnęłam spiralkę iiii potwierdzenie sobie zrobię, a fasolka mi ucieknie, bo nie będzie miała warunków. Wtedy to dopiero będzie mi smutno
 
Maga ja na Twoim miejscu zamiast czekać na @ to pobiegłabym na betkę:)
Dziewczynki owocnych staranek w lutym:) Niech miesiąc zakochanych sprzyja serduchowaniom:)
 
Witam się Dziewczynki i zaraz zmykam!!!
Zdażyłam Was nadrobić w niezłym czasie ( był by lepszy jakby mi prądu nie wyłączyli)
Nie było mnie kilka dni, i nie wiem czy wszystko co poczytałam pamiętam

Svensonka super przepisy będę niedługo kosztować takich pyszności, no i laska z Ciebie, że pewnie meksykanie nie mogli wzroku oderwać

Żabka kawały juz sprzedałm babki mało się nie posikały u mnie w pracy a po południu rozśmieszę mężusia!!!


Scully jak zaobserwowałam pojawiasz się i znikasz:)))) Owocnych staranek w tym cyklu trzymam kciuki.

Kerna Pajeczko rosnijcie zdrowo razem z fasoleczkami! Pozdrawiam!!!

Jak widzę testujacych brak a pod koniec tygodnia zobaczycie dziewczynki jak się posypią dobre wiesci to nie nadążymy fluidków łapać:))))


Martyśka jak dla mnie to zaciażyłas kobietko, i wydaje mi się, że nie tylko Ty w Naszym gronie trzymam kciuki

Maćku i Asiucha Wam tez mam nadzieję poszło swietnie i wam zyczę, żeby udało się niemyśleć

Wszystkim, które się dziś przytulają "złotych strzał"

I oczywiście dołaczam sie do cieplutkich powitań "nowych staraczek"


A ja chyba nie wytrzymam i juz dzisiaj pobiegnę po teścik, ale zrobie jutro rano...
Mam nadzieję, że to nie psycha mi płata znowu figle, ale narazie ciii..........

Buziale, Kochane i miłego dzionka!!!
 
Maga ja na Twoim miejscu zamiast czekać na @ to pobiegłabym na betkę:)
Dziewczynki owocnych staranek w lutym:) Niech miesiąc zakochanych sprzyja serduchowaniom:)
chyba poczekam:sorry2:
bo teraz tak sobie myślę :
spać się chce, bo przecież jest zima i słońca mało
mdli, bo mam zjechany żołądek przez niezdrowy tryb życia
wielkie piersi, bo nie było owu i przed okresem czasem tak jest
itd....:-(
 
Kochana ja też juz tak nie raz miałam:dry:
Nic innego nie pozostaje jak poczekac jeszcze kilka dni! jak małpiszon sie nie pojawi to jeszcze raz zrób tescik lub betke i bedzie wiadomo:blink:
Oj, Suzi nie wspomniałam!!! Przeeeeepraaaaaaaaaszam!!! Jak tam bojowe nastawienie u Ciebie, mam nadzieję, że zaczynasz nowy cykl z pozytywnym nastawieniem?! Pozdrowionka!!!
 
chyba poczekam:sorry2:
bo teraz tak sobie myślę :
spać się chce, bo przecież jest zima i słońca mało
mdli, bo mam zjechany żołądek przez niezdrowy tryb życia
wielkie piersi, bo nie było owu i przed okresem czasem tak jest
itd....:-(
Jeżeli dasz radę to czekaj cierpliwie:) Trzymam kciukaski:)
 
A ja chyba nie wytrzymam i juz dzisiaj pobiegnę po teścik, ale zrobie jutro rano...
Mam nadzieję, że to nie psycha mi płata znowu figle, ale narazie ciii..........

Buziale, Kochane i miłego dzionka!!!
To trzymam kciuki i liczę na fluidki i dobre nastawienie :-D
 
reklama
Do góry