reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

oj ile ja bym dala zeby pojsc do kina ostatni raz bylam jak chodzilam do gimnazjum chyba 1 klasy bo kino jest tylko w grudziadzu 25 km ode mnie:-(

ja do kina jeżdżę pociągiem 32 km (do Wrocławia), bo tam lepsze są :-) a moja koleżanka z pracy ze swoją córcią też dojeżdza czasem do kina ok. 25 km :tak: także 1 dzień wolny i pakuj się w auto lub pociąg do kina ;-):-)

intuicja ma do wszystkich spraw związanych z firmą naszą :-) i do ciężarnych też - jego drugie dziecko jest wpadką i tak długo marudził swojej żonie że jest w ciązy że ta dla świetego spokoju zrobiła test i co 2 krechy :-D potrafi wmówić dziecko w brzuch :tak:

oj to zaproś go na forum i niech nam ładnie poustala terminy zafasolkowania :tak:

cześć wszystkim jestem tu nowa i też poczynam z mężem starania o dzidzie....:-):tak:QUOTE]

witaj :-):-):-)

dziewczyny a ja u dentysty byłam i sie ciesze jeszcze jak powiedziałam lekarzowi, ze biore leki na podtrzymanie to powiedział, zeby tego zeba sobie odpuścic a jak bedzie bolał założy jakos opatrunek gipsowy cokolwiek to jest, zeby dzidziusia nie narażac bo powiedział, ze samo znieczulenie nie jest groźne, ale stres związany z usuwaniem + później mogą dojsc antybiotyki - stwierdzł poczekamy a mi w to graj :))
Suzi ja prolaktyne robiłam w 3 dc a potem w 12 dc przed samą owulką bo prolaktyna moze ją blokować dlatego ważny jest jej poziom przed owu.

oj to dobrze :tak: zawsze trzeba mówić :tak: ja też jestem po wizycie u dentysty :-p a stresiol był, że ho, ho :-p najbardziej nie cierpię wiercenia :szok:

nie wiem czy pamiętasz... robiłam w 20 dc prolaktyne i inne badania (nisko było), a gin stwierdził, że owu nie było. Po czym myślałam, że @ przylazła (a to było plamienie okołoowulacyjne). Zaczęłam nowy cykl, ale jakaś temp była wysoka. Po czym w 16 dc przylazła @ :szok: i zaczęłam analizować te 2 cykle i wyszło, że to był 1 długi (61 dc) :baffled: Z wykresu temp wychodzi, że owu mogła być w 48 dc... :confused: Więc prolaktyna z 20 dc była niemiarodajna, a owu mogłam mieć :-) Cykl i tak przepadł, ale miło wiedzieć, że mam skok temp :-)
 
reklama
Jestem dzielna i poszlam z piesa:tak: Ale cieplutko w domciu jak sie z takiego mrozu wejdzie...
Apetytu mi z tym monte zrobilyscie... Ale znalazlam jedno w lodowce:-D
no lekarka przepisalam mi w sumie 5 bromków( najpier 1/2 tabl)
i duphaston miedzy 15-26dc ale jak poczytalam o bromku to sie przerazilam- ja caly czas jezdze samochodem i nie moge sobie pozowlic na niedyspozycje :-(
i wtedy stwierdzilam ze bedziemy probowac bez bromka i jak nic nie bedzie wychodzilo to znow do lekarza i wtedy badania i zobaczymy
a duphastonu nie bralam - czytal ze w zaleznosci od fazy cyklu , w kotrej sie go przyjmuje to roznie dziala
Ja zanim zaczęłam brać tez naczytalam sie niestworzonych historii, ale postanowilam brac (wszystko dla fasolki, z tym ze moja prl to prawie 40). Ale u mnie nie bylo wcale źle - na poczatku lekkie zawroty glowy, sennosc, pozniej mdlosci. Ateraz jest juz oki - nie czuje nic. A biore 2 tabletki na dobe. W przyszlym tyg ide zbadac czy bromek dziala:tak:

Dziewczynki a prolaktyne robi sie w którym dniu????bo ja chyba mam teraz zrobic pomiedzy 22-23 dniem cyklu!!!!!!
Ja mialam 10dc przy okazji pobytu w szpitalu i Hsg.

A beta chyba ponizej 30 zl kosztuje - z tego o pamietam...



Ale wysoka prolaktyna powoduje bardziej, ze masz mleko w piersiach a nie i8ch ból bo mnie piersi tez bolały a prolaktyne miałam w normie.
Clo nie działa na prolaktyne a nie wiem jak sterydy bo nie wiem jakie bierzesz.
A mnie przed @ cyce bolaly, a obecnie po miesiecznym bromkowaniu nie bola.
Tak na marginesie to w ogole nic nie czuje w tym cyklu. I sie zastanawiam, czy to dlatego, ze
a) wiem, ze nie bylo owulki, wiec nic sobie nie wkrecam (no moze minimalnie, bo przeciez lekarz mogl sie pomylic lub/i niedowidziec;-))
b) wczesniej owulki byly, dlatego organizm inaczej reagowal

ja miałam na wykazie norme do 25, ale nie wie w jakich miałas jednostkach bo ja miałam w ng/ml od 1,90 do 25,0
Normy takie sa. Ale kazde normy sa uogolniane, dla ogolu spoleczenstwa. Kobieta, ktora mysli o poczeciu powinna miec ponizej 15. Im mniej tym lepiej
 
do mnie @ dzis niepszyszla :-D a brzuszek mnie dzis pobolewal a zawsze pobolewal tylko w 1 dniu @ i co mnie bardzo cieszy niemam przerazajacej ochoty na frytki bo zawsze dzien przed mi sie bardzo chcialo frytek i dopiero jak sie ich najadlam to przychodzila @ a teraz nawet mi sie wogole frytek niechce :-D
 
kurde wkoncu doczytalam hura ALE BABKI NIENADAZAM DZIS ZA WAMI ZAWSZE COS MNIE NA CHWILE ODCIAGNIE OD KOMPA I JUZ MAM 2 STRONY DO NADROBIENIA ALE TERAZ JUZ SIOEDZE AZ DO 22 JAK SIE DOKTOR HAUS SKONCZY:tak:
Dobrze, ze mi o halsie przypomnialas:tak:

Cykl i tak przepadł, ale miło wiedzieć, że mam skok temp :-)[/COLOR]
A ja mam skok tempki a owu nie:tak:
 
A ja się jakoś dziwnie czuję teraz, bolą mnie z lekka jajniki, piersi przy dotyku też, a do tego tak jakby mnie trochę mdliło, ale wymiotowac mi się ne chce. Oj, nie czułam się tak nigdy
 
reklama
Do góry