reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witajcie dziewczynki, mialam Wam ic nsrazie nie mowic, ale to chyba mezowi poki co nie powiem bo pewnosci nie mam....
Plakac mi sie chce, ze szczescoe ale boje sie jeszcze...
Prosze ocencie czy to jest to co mysle...
88ef6c40508302a6.html


Rozumiem, ze test z krwi musze wykonac na czczo??
Jesli tak to bedzie to mozliwe dopiero w piatek:-(

413268.jpg
nie musi być na czczo:no::no::no:
a kreski są dwie!!! Tak jak u mnie!!!Blada, a drugi test wyszedł wyraźnie:tak:
Gratuluję bo na pewno fasolinka jest!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:
 
reklama
zabka nie stresuj się bo to na dobre nie wyjdzie musisz trochę wziąść na luz - ja właśnie dlatego czekam tak długo z testem żeby nie dobijać się myślami że jest znowu jedna kreska. Zamiast wydawać na testy kup sobie coś fajnego na poprawę humoru :)
 
chetnie bym sobie cos kupila ale szkoda mi kasy bo odkladam sobie kase na kupienie luzeczka :tak: bo to co tescie maja po swoich dzieciach to jakas porazka mala w nim byla od 1 do 2 roku zycia i zaluje ze je wzielam akle wtedy niemaialam wyboru ale teraz sobie odkladam i kupie ladne skladane z dodatkami i 2 poziomami koniecznie bo tamto ma tylko 1 i jest strasznie kanciaste dlatego go juz niechce dla 2 bejbika
 
witaj IWONA CZY TY TEZ JESTES PO ODSTAWIENIU TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH??? bo ja jestem 1 cykl bez nich i niewiem kiedy mam sie spodziewac @ bo wspolzylam z mezem we wszystkie dni plodne i wg mnie owu byla w sylwestra dzis zrobialm test ale 1 krecha i niewiem kiedy ta @ moze sie pojawic:baffled:

dodam ze przed braniem tabletek mialam regularne 28 dniowe cykle a dzis mam 32 dzien cyklu pierwszego po odstawieniu tabletek i 13 dzien po zaobserwowanej prze ze mnie owulacji:baffled:

KOBIETKI JA JUZ CHYBA GLUPIEJE OD TEGO WSZYSTKIEGO OD CZEKANIA I WYLICZANIA:baffled::baffled::baffled:

u mnie przeszło bez zmiany, tzn. już pierwszy cykl po odstawieniu był 28 dniowy. Przez pierwsze dwa sie zabezpieczaliśmy,. w trzecim (1 cykl prób) zaszłam w ciąże. Zobaczymy jak bedzie teraz...
łóżeczko warto kupić, bo teraz nie sa drogie. My dla Wiki razem z materacem płaciliśmy niecałe 600 zl (z tym że materacyk wybrałam dobry gatunkowo i był jeden z droższych). Ma 3 poziomy ustawienia materacyka i wyjmowane szczebelki, żeby biegajacy dzieciaczek mógł sam wchodzic i wychodzić.
 
Dziewczynki tak sobie przejrzałam forum i przesyłam gratulację:)
Loczek i Kerna - spokojnych 9 miesięcy bez mdłości, migren i zmęczenia:)
Buziaki

Starającym się kobietkom życzę Tłuściuchnych dwóch kreseczek:)
 
Małapralinka zaciskam mocno kciuki!!!

Ja nadal czekam na @ cycuś kłuje, brzucho boli śpiąca jestem i leniwa. Myślę ze dzis popołudniu albo jutro juz bede zdychac....
A jutro rano am spotkanie w sprawie pracy...także mam nadzieje ze nie zbiegnie mi się to na jeden czas:)




A które dziewczynki jutro testują ???:):):):)
 
a ja sobie kupie takie PREZENT LOZECZKO KOJEC KOLYSKA +GRATISY+ PRZEWIJAK (871353700) - Aukcje internetowe Allegro

jest dla mnie idealne bo
1 jest nieduze a to wazne bo z mezem mamy maly pokoik
2 ma duzo gratisow
3 ma 2 posiomy
4 jest skladane i nieduze wiec w kazdej chwili bede je mogla przeniesc na dzien do pokoju coeki gdzie z reszta spedzam caly dzien bo maz spi zawsze po nockach wiec bede miec male pod reka i niebedzie w tamtym pokoju budzic meza a w nocy spowrotem do mojego pokoju zeby w nocy niebudzilo corki ;-)
5 bardzo wazne jest TANIE wiec szybko sobie na nie uzbieram kase a od meza niechce brac kasy bo ma mala wyplate i wszystko zawsze jest kupowane za jego kase bo ja niepracoje dlatego raz chce cos kupic sama za swoja kase :tak:
 
Dziewczynki tak sobie przejrzałam forum i przesyłam gratulację:)
Loczek i Kerna - spokojnych 9 miesięcy bez mdłości, migren i zmęczenia:)
Buziaki

Starającym się kobietkom życzę Tłuściuchnych dwóch kreseczek:)
dziękuję milusia! JAk sie czujesz????
A na wątku po raz drugi Agnes chyba testuje:szok: Napisała, że idzie do wc...no i czekam na wieści:tak:
 
hej kobietki zaciazone juz mam pytanie jaki macie brzuch miekki czy twardy???bo moj jest twardy:confused: oki jua juz zmykam bo musze mala z przedszkola odebrac bede tu znow popoludniu albo wieczorem i sprawdze wasze odpowiedzi caluski dla wszystkich i zycze 2 tlustych krech
 
reklama
Do góry