reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
No mdłości powoli ustępują, ale czuję stale dziwny smak w ustach, jakbym się metalu najadła, dlatego stale muszę coś przeżuwać.
Co do brzucha, to wydęty:) Guzik stale odpięty

No to rewelacja, Agnes gratulacje kobietko:-D:-D:-D jejku ile pozytywnych wieści
 
no rmlanie te święta to jakieś magiszne były, bo fasolek zatrzęsienie:tak::-)
To dobrze, że przechodzi chociaż:tak: Ja póki co czuję sie ok, wczoraj lekkie mdłości ale dzis już lusus....tak mogłoby być non stop. Tylko lekka zgaga:baffled: a guzik to ja też...fasolka ma jakiś 1mm a ja już spodnie rozpinam:-D
 
oj dziewczyny ale Wam zazdroszcze fasolek :zawstydzona/y: ja juz zaczynam wątpić czy w tym cyklu był złoty strzał :-(czuje że @ przyjdzie chociaż objawy jakies dziwne mam :-(ale mam chandre
 
Tośka spokojnie!! JEszcze kilka dni i się okaże:tak: ehhh też już się niecierpliwie:tak: a ja nie moge wuierzyć ze fasolka jest...nie byłam u ginka i jakoś mało wiary mam:zawstydzona/y:
 
Zobaczycie, że i u was pojawią się dwie kreseczki, prędzej czy później:) Wierzę w to i wy też musicie.

Kerna powiedz mi proszę czy Ty czułaś, że zaszłaś w ciąże? Powiem Ci, że ja po owulacji czułam, że tak, jajniki, brzuch wszystko było takie kłujące, ciągnęło i czułam, że to chyba fasolka, ale z tropu mnie zbiła tempka bo jak mierzyłam jakieś 4 dni po owulce, to wyszło 36 i dałam sobie spokój, no ale potem już rosła i wszystko było ok.
Zauważyłam, ze mieszkasz w Hiszpanii, moi dwaj bracia tam mieszkają:) Nawet moje szwagierki tam rodziły (to znaczy jedna jest Hiszpanką, a druga Polką). Szwagierka - Polka powiedziała, że jeżeli chodzi o szpitale, to nawet nie ma porównania, tam rewelacja opieka, jedzenie, lekarze.
 
Ostatnia edycja:
Kerna powiedz mi proszę czy Ty czułaś, że zaszłaś w ciąże? Powiem Ci, że ja po owulacji czułam, że tak, jajniki, brzuch wszystko było takie kłujące, ciągnęło i czułam, że to chyba fasolka, ale z tropu mnie zbiła tempka bo jak mierzyłam jakieś 4 dni po owulce, to wyszło 36 i dałam sobie spokój, no ale potem już rosła i wszystko było ok.
nie obserwowałam temperatury, ale pierwszy objaw (jeszcze nie myslałam, że jestem w ciąży) to wrażliwośc piersi na dotyk. Mozna było zwariowac, nawet jak sie myłam, przetarłam, stanik zakładałam, juz nie mówiąc o jakis pieszczotach:tak::sorry2::baffled: jak mój mąz dostal zakaz dotykania, to zapytał, czy ja przypadkiem w ciązy nie jestem. Ja na pewniaka: "ależ skąd!!", a on od tego czasu powtarzał, że on wie swoje. ;-):tak: Nawet powiedział swojej siostrze, że jestem w ciązy. Ona zaczęła mi gratulowac, a ja że jeszcze nie ma czego, bo dopiero dzis termin @ i jutro zrobie test, bo M mi żyć nie daje:happy2:
 
A ja się nasprzątałam po tej powodzi,że ło maaatko! :szok:
I teraz mnie ciągnie w brzuchu i krzyżu. :dry:
Poza tym dziś 28dc - @ i plamień brak! :-D Wiedziałam! :-D ;-) :-p


Dzień dobry.

Agutka, ale mieliście przeboje w nocy. :szok: A z Zuzi dzielna dziewczynka, ma jakiś instynkt :tak: i pamiętam tamtą poprzednią sytuację. Ale wtedy to o ogień chodziło prawda?

Aga,dokładnie - wtedy była akcja z ogniem. :baffled:


Agnes ma pozyt test!!!:-D

Super! Gratulacje. ;-)

Tośka spokojnie!! JEszcze kilka dni i się okaże:tak: ehhh też już się niecierpliwie:tak: a ja nie moge wuierzyć ze fasolka jest...nie byłam u ginka i jakoś mało wiary mam:zawstydzona/y:

Kochana,a kiedy do ginka się wybierasz?
 
reklama
Agutka kiedy testujesz?:) Czujesz jakieś zwiastujące objawy? Wiesz, że jak zawsze trzymam kciukole, oby tym razem przyniosły jakiś efekt.
Antylopka cos czuję, że kolejna pozytywna wiadomość się szykuje, chociaż u mnie wrażliwość piersi pojawiła się dopiero po 15 dniach od spodziewanej @, wcześniej tylko to nieprzyjemne pociąganie w dole brzucha.
 
Do góry