reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ale żeśnie napisały!! nie wiem od czego zacząć:zawstydzona/y:
malapralinka - dla mnie to jest lekka druga kreska:tak: ale zanim zaczniesz skakać z radości zrób lepiej beta z krwi, żeby nie było rozczarowania.
3mam kciuki!!:blink:
Loczek - super, gratulacje!:tak: Teraz możesz być panią własnego rozkładu dnia zamiast siedzieć przy głupim kompie w pracy:baffled: leżeć z lapkiem i ciagle pisać na BB:-D
pysia - oby Wam sie udało, a takich chłopów to w kanale la manche utopić:wściekła/y:Jaki perfidny typek, że na spacer bierze i porywa:no:
pok- to ja pytalam o te bóle głowy, dzięki za info.:happy2: mam jeszcze 2 opakowania i potem odstawiam i tak tabletki. Wczoraj np. było ok, głowa nie bolała. Przed ciążą brałam marvelon 2 lata i nic takiego nie było, ale teraz to juz sama nie wiem, czy to tabsy, czy cos innego.:confused: Pójdę do gina za półtora miesiąca. jeśli teraz przy nowym opakowaniu będe miala te bóle, to ostatniego opakowania juz nie będę brać.:-p
 
reklama
Cześć Babeczki! Ło matko,aleeeeeeeee nocka za Nami! :szok: :szok: :no:
Zuzia obudziła się i przyczłapała do Nas do wyrka. ;-) Patrzę na zegarek,a tam 3. :baffled: Myślę - może się popsuł,więc idę zobaczyć do kuchni. Wychodzę do przedpokoju i .... chlup we wodę,która sięgała mi ponad kostki! :szok: :szok: :szok:
Nie wiedziałam,co się stało. Pierwsza myśl,że pękła Nam rura w junkersie,bo ostatnio z nią mieliśmy jakieś przeboje. Ale to nie to. Patrzę,a to poszła rura jakaś w wc i tryskało z niej,że masakra! :szok: Szybko zaniosłam Zuzię do moich Rodziców,obudziłam G. i mojego Tatę i żeśmy prawie 3h wywalali wodę,bo była na całym naszym piętrze. :baffled:
Teraz czekam aż dziadek wstanie,bo nie wiem,czy o odszkodowanie nie będzie startował,gdyż nasz dom jest ubezpieczony... Ale dobrze,że Zuzia wstała,bo przynajmniej do pokoju nie zdążyła ta woda dotrzeć. :szok: Drugi raz Nam Dziecko dom uratowało... Raz,jak była malusia...

Małapralinka,jak dla mnie to śliczne II. :-)

Ale jestem padnięta dziś,że szok. :baffled:
 
dziewczyny mam pytanie w poprzednich cyklach moja nizsza temp to 36,2- 36,4 a w tym mam 36,6 o czym to moze swiadczyc? czy cos jest nie tak?
 
Witam Was dziewczęta z poranna kawusią!!!!

Ja dzis mam podły humor,bo pokłuciłam sie z M!!!:wściekła/y:I nici ze starań,wiec kolejny cykl spisuje na straty!!!!!:wściekła/y:Normalnie szlag mnie trafi!!!!!!Mam dosc!!!!
Za kazdym razem to ja prowokuje do staranek,mmoj m ciagle jest zmeczony:wściekła/y:Poprostu szok!!!!!Co prawda ma teraz inwentury,ale jakos na siłownie to zawsze ma ochotę isc i nie jest zmeczony!!!Powiedziałam mu dzis ze mam to wszystko w dupie i do lekarza nie bede juz chodzic,ani nie bede brac zadnych tabletek bo i po co skoro staramy sie raz w miesiacu!!!!!
Na co wydawac tyle kasy za badania,wizyty i usg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Normalnie rycze jak głupia!!Nie mam juz siły!!!!!:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Sorki ze was zalałam łzami z samego rana ale musiałam sie wygadac!!!!:zawstydzona/y:

Jak dla mnie to tez piękne II kreseczki:tak:
 
suzi - nie przejmuj się, że nam tutaj płaczesz;-). Jeżeli ma Ci to pomóc to płacz!!
Z chłopami tak to jest, że nie znajdziesz egzemplarzu bez wad:baffled::sorry2: Nic na to nie poradzimy. Odpuść ten cykl, zrelaksuj sie i zrób coś dla siebie, co nie ma nic wspólnego z zafasolkowaniem.
malutka - ja nie mam pojęcia, bo nigdy nie mierzyłam i nie prowadziłam obserwacji cyklu.:zawstydzona/y::sorry2:
 
MALAPRALINKA gratuluje bedziesz mamusia mimo ze zdjecia dalas maciupenkie to i tak widac 2 kreske wiec masz prezent dla meza i dla dziadkow na dzien baqbci i dziadka

KASICA przykro mi najlepiej isc do gina

a JA dzis tez robilam test ten z allegro co ma czulosc 10miu/ml i 1 krecha:wściekła/y: ale jesli @ nieprzyjdzie to bede je robila do skutku co 2 dni bo wedlug moich obliczen ktore niewiem czy sa cos warte to @ powinna byc jutro ale kupilam jeszcze dzis w miescie bobo test bo dziewczyny go tu polecaly wiec w piatek zrobie chyba ten bobotest a nie tamten i z jednej strony niechce sie martwic i wmawiam sobie ze za pare dni moze beda 2 kreski ale z drugiej strony ten test z allegro w instrukcji jest napisane ze bardzo wczesna ciaze moze wykryc nawet tydzien przed @ i w dodatku jest niemiecki a ponoc co niemieckie to dobre i juz sama niewiem bo juz 2 tyg po owu wiec test moze nieklalam pokazujac 1 wyrazna kreche :zawstydzona/y:

MALAPRALINKA jakiej firmy test robilas???zrob znow za 2 dni to zobaczysz juz wyrazne 2 grbe krechy ja niezobaczylam nawet cienia drugiej :shocked2: a wpatrywalam sie jak w niewiadomo co....juz powoli trace nadzieje....ale to dopiero 1 cykl wiec niepowinnam sie martwic ale ja chce urodzic w tym roku koniecznie i napewno niechce rodzic w zime :( i do tego bardzo chcemy miec synka a klaudia braciszka...moze za wiele na raz bym chciala i dlatego niema nic :-(
 
Cześć kobietki!


Strasznie dawno mnie tu nie było i widzę że doszło baaaardzo dużo postów – doczytałam 4 strony wstecz ale więcej na razie nie dam rady.



Bardzo dużo się ostatnio u mnie dzieje – ale może po kolei. W poprzedni poniedziałek tj 4 stycznia byłam u ginia wypytał mnie o ostatnie okresy sprawdził kalendarzyk (zapisuję tylko kiedy były ostatnie @ bo po tabletkach jestem nieregularna) i zrobił USG. Przez chwilę nawet się ucieszyłam ponieważ lekarz zasugerował delikatnie że coś widzi ale dla pewności zrobi jeszcze USG dopochwowe. Jak stwierdził – nie jest na 100% pewny – coś zauważył ale prosił żeby jeszcze nie brać tego na poważnie bo może to być bardzo wczesna ciąża co sugerują lekko powiększone jajniki jak przy początkowej fazie ale może się mylić. Zalecił zrobienie testu więc zaraz pobiegłam do apteki i kupiłam kindertest który zrobiłam następnego ranka. Niestety była tylko jedna kreska L. Zastanawiam się jednak nad powtórzeniem testu za jakiś czas ponieważ dzisiaj mija 37 dzień od ostatniej @.



Z tego całego stresu troszkę się pochorowałam i zrobiłam kontrolne badania u lekarza domowego tzn. podstawowe badania laboratoryjne i dodatkowo lekarz przepisał zrobienie krzywej cukrowej i badania TSH. Wszystkie wyniki sa w porządku tylko na TSH jeszcze czekam. Żałuję że nie pomyślałam o badaniu Beta miałabym teraz jasną sytuację.


Ale się rozpisałam J no nic już kończę i czekam na kolejne pościki. Pozdrawiam!


suzi - nie martw się z facetami tak jest ale płacz czasami pomaga rozładować emocje więc płacz i pisz - jesteśmy z Tobą :)
 
reklama
witaj IWONA CZY TY TEZ JESTES PO ODSTAWIENIU TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH??? bo ja jestem 1 cykl bez nich i niewiem kiedy mam sie spodziewac @ bo wspolzylam z mezem we wszystkie dni plodne i wg mnie owu byla w sylwestra dzis zrobialm test ale 1 krecha i niewiem kiedy ta @ moze sie pojawic:baffled:

dodam ze przed braniem tabletek mialam regularne 28 dniowe cykle a dzis mam 32 dzien cyklu pierwszego po odstawieniu tabletek i 13 dzien po zaobserwowanej prze ze mnie owulacji:baffled:

KOBIETKI JA JUZ CHYBA GLUPIEJE OD TEGO WSZYSTKIEGO OD CZEKANIA I WYLICZANIA:baffled::baffled::baffled:
 
Do góry