reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

witaj IWONA CZY TY TEZ JESTES PO ODSTAWIENIU TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH??? bo ja jestem 1 cykl bez nich i niewiem kiedy mam sie spodziewac @ bo wspolzylam z mezem we wszystkie dni plodne i wg mnie owu byla w sylwestra dzis zrobialm test ale 1 krecha i niewiem kiedy ta @ moze sie pojawic:baffled:

dodam ze przed braniem tabletek mialam regularne 28 dniowe cykle a dzis mam 32 dzien cyklu pierwszego po odstawieniu tabletek i 13 dzien po zaobserwowanej prze ze mnie owulacji:baffled:

KOBIETKI JA JUZ CHYBA GLUPIEJE OD TEGO WSZYSTKIEGO OD CZEKANIA I WYLICZANIA:baffled::baffled::baffled:

Skoro masz wątpliwości to idź i zrób betę, wówczas będziesz wiedziała wszystko. A pierwsze miesiące po odstawieniu, wszystko musi się poukładać i nie wiadomo kiedy @ powinien przyjść. Po za tym jeżeli masz 13dpo. to jeszcze niewiele bo lutealna przy dobrym cyklu trwa 12-16dni, w 18dpo. i braku @ można z dużym prawdopodobieństwem obstawiać na ciażę. Dlatego poczekaj spokojnie lub betka!
 
reklama
AGNIESIAR ja mam takiego pecha ze mieszkam w takim zadupiu ze u nas bety nierobia a gin jest tylko raz w tygodniu a do wiekszego miasta mam 25 km wiec musialabym 2 razy jechac tam autobusem i jeszcze niewiadomo ile za ta bete by chcieli wiec rozumiesz bete to chcialam sobie zrobic ale babka laborantka powiedziala ze u na s w przychodni nierobia :-( wiec musze czekac jak do konca tygodnia @ niebedzie to w poniedzialak zarejestruje sie do gina bo zawsze we wtorki jest:baffled:

najgorsze jest to ze jestem przekonana ze zaszlam bo jestem przekonana ze owu byla bo mialam poltora dnia okropny bol jajnika i w ciagu dnia sluz z krwia co by oznaczalo pekniecie pecherzyka i starania byly i przed i w trakcie owu i8 to ostatnie klucie w podbrzuszu pare dni ostatnio i akurat w tym samym miejscu gdzie byla zagniezdzona moja corenka jak ja lekarz wymacal na 1 kontroli...
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry.

Agutka, ale mieliście przeboje w nocy. :szok: A z Zuzi dzielna dziewczynka, ma jakiś instynkt :tak: i pamiętam tamtą poprzednią sytuację. Ale wtedy to o ogień chodziło prawda?

Małapralinka, fakt zdjęcie malutkie, ale ja widziałam na 28 dni w powiększeniu i widać drugą kreseczkę. Bladziutka ale jest. Gratulacje! A testu z krwi (beta hcg) nie musisz robić na czczo, można go robić o każdej porze dnia.

Kasica, przykro mi, że I kreska, może zrób tą betę dla pewności.

Suzi, jak masz ochotę się nam tutaj wypłakać to płacz. Nie wiem co mogę Ci napisać na pocieszenie, bo ja sama takiego problemu nie mam. Jedynie to to, że faceci są z innej planety i zupełnie inaczej patrzą na to wszystko niż my kobietki. I wiem, że łatwo się mówi - odpuść ten cykl - ale może spróbuj, może to coś da jak M zobaczy, że rzeczywiście odpuściłaś.

Zabka, przykro mi, że test negatywny. Wiesz ja też miałam takie lajcikowe podejście do 3 cyklu, jak w tym trzecim już się nie udało to zaczęłam się jakoś stresować. No ale Tobie życzę żebyś nie musiała czekać nawet do tego 3-go.

Iwona, a może po prostu u Ciebie stężenie HCG w moczu jest niskie i dlatego test nic nie wykazał. Szkoda, że nie zrobiłaś bety, no ale przecież jeszcze nic straconego.
 
Dziewczyny bardzo wam dziekuje za te słowa...
Poprostu brakło mi sił!!!!!!!!
Faceci ehhhhh!
Ten cykl mogę odpuscic,ale kolejny mam zacząc konkretne leczenie i decydując sie na to trzeba sie starac,bo inaczej sensu to nie ma żadnego:no:

Czeka mnie rozmowa z M!!!!!Tylko najpierw muszę się uspokoić!
 
kiedy mi tak bardzo zalezy i chcialabym juz wiedziec a niewiem doslownie nic po za tym ktory dzien cyklu i po domniemanej owu i ze dzis byla 1 krecha ale za 2 dni powtorze test jak ja bym chciala chociaz bladziutka 2 kreseczke :zawstydzona/y:
 
87zabka tak tak ja też jestem po odstawieniu tabletek - brałam ładnych pare lat i odstawiłam jakoś pod koniec sierpnia. Przed tabletkami miałam bardzo mocne i nieregularne @ Pierwsza po odstawieniu przyszła po 30 dniach później było różnie raz plamienia potem w miarę normalny. Tak jak już pisałam wcześniej teraz znowu bardzo długo się spóźnia więc mam nadzieję że wogóle nie przyjdzie. No cóż zobaczymy - chyba w poniedziałek powtórzę test - jak myślicie po 2 tygodniach od ostatniego testu zrobić czy wcześniej? A może jeszcze trochę poczekać.
 
podziwiam za cierpliwosc ja zamierzam robic testy co 2 dzien az do pojawienia sie 2 kresek albo nie daj boze @ wiec nastepny bede robic w piatek...
 
87zabka tak tak ja też jestem po odstawieniu tabletek - brałam ładnych pare lat i odstawiłam jakoś pod koniec sierpnia. Przed tabletkami miałam bardzo mocne i nieregularne @ Pierwsza po odstawieniu przyszła po 30 dniach później było różnie raz plamienia potem w miarę normalny. Tak jak już pisałam wcześniej teraz znowu bardzo długo się spóźnia więc mam nadzieję że wogóle nie przyjdzie. No cóż zobaczymy - chyba w poniedziałek powtórzę test - jak myślicie po 2 tygodniach od ostatniego testu zrobić czy wcześniej? A może jeszcze trochę poczekać.

podziwiam za cierpliwosc ja zamierzam robic testy co 2 dzien az do pojawienia sie 2 kresek albo nie daj boze @ wiec nastepny bede robic w piatek...


Dziewczyny mam nadzieje ze bedą dobre wiesci:tak:Mocno trzymam kciuki:-)
 
reklama
ja bardzo wieze ze jestem ale to czekanie niewiedza komletna i 1 krecha mnie dobijaja i zbijaja z tropu....:baffled: a moim najwiekszym problemem jest to ze ja jestem straaaasznie niecierpliwa osoba wszystko musze miec zrobione odrazu i zalatwione na czas i wogole wszystko musze miec zrobione dokladnie idealnie...:baffled:
 
Do góry