reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Nie mogłam się dzisiaj dodzwonic do ginia i pojade cykl naturalnie uda się albo się uda innej opcji nie przyjmuje:):).

Zapisałam się do gabinetu termin 8 lutego Może by się zgłosiły dziewczyny co biora Clo lub Pregnyl

oj... nie czytałaś listy :tak: przecież jesteś :tak:
Właśnie przeczytałam dzięki!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
aaa zrobiłam szumu i jednak sie wymywam....spanie mnie bierze okropnie. Zresztą cały dzień byłam głodna, cały dzień jadłam i zmęczona jestem tym wszsytkim..ot uroki;-):-) dobranoc babeczki miłej nocki:-)
 
No to ja juz slepa jestem...
A dwa razy przegladalam:confused:

Ide sie tez juz powoli klasc, mam nadzieje ze jutro w pracy nie bede zasypiala na stajaco - tak jak dzisiaj:-D

Dobranoc
 
reklama
Do góry