reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Maćku, zapytałam bo piszecie, że śluz jest najważniejszy a Tobie pęcherzyk nie pękł. Ja miałam tylko jeden podgląd jak pęcherzyk miał 18 mm, to była zwykła kontrolna wizyta nie monitoring i potem strasznie cykl mi się ciągnął, więc pomyślałam, że może mi też nie pękł, no ale ja miałam śluz meeeega płodny i ten ból okołoowulacyjny.

Kerna, no coś Ty? Jak to nikt Cię nie widzi? Opowiadaj jak się czujesz?
 
Scully ale zaszalałaś teraz;-):-) kurcze jestem na czerwono:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

:-) wogóle jest dużo osób na liści zanim jeszcze ja doszłam i się one nie odzywały :confused: i nie wiem czy jeszcze są, czy zrezygnowały, czy zafasolkowały:confused: pozatym nowe nie piszą, który cykl więc idzie się pogubić :confused:
:-D:-D:-D tak :-D:-D:-D czerwona, a jak!! zasłużyłaś :-D:-D:-D
 
nikt mnie nie widzi to spadam:baffled::zawstydzona/y:
Cześć nie spadaj jeszcze

:-) wogóle jest dużo osób na liści zanim jeszcze ja doszłam i się one nie odzywały :confused: i nie wiem czy jeszcze są, czy zrezygnowały, czy zafasolkowały:confused: pozatym nowe nie piszą, który cykl więc idzie się pogubić :confused:
:-D:-D:-D tak :-D:-D:-D czerwona, a jak!! zasłużyłaś :-D:-D:-D
Cześć Scully wpisz mnie na zielona 19 cylk. Z góry dzięki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Maćku, zapytałam bo piszecie, że śluz jest najważniejszy a Tobie pęcherzyk nie pękł. Ja miałam tylko jeden podgląd jak pęcherzyk miał 18 mm, to była zwykła kontrolna wizyta nie monitoring i potem strasznie cykl mi się ciągnął, więc pomyślałam, że może mi też nie pękł, no ale ja miałam śluz meeeega płodny i ten ból okołoowulacyjny.

Kerna, no coś Ty? Jak to nikt Cię nie widzi? Opowiadaj jak się czujesz?
a chciałam sie wtrącić i popisać z Wami bo mi siestęskniło a Wy ciągniecie temata, że nie ma jak się wepchac;-)
ryba śluz jak miałaś to powinno być ok ale nawet jak śluz jest to z pęcherzykiem mogą sie dziać różne rzeczy....
Ja sie czuje tak se o. Ochrzaniłam M że w ogóle nie pyta sie o fasolke a on do mnie bo ja nie wierze ze jestes w ciaży....:baffled:
 
To to pikuś :tak: Najlepsze było to, że w pociągu trakcja trzasła: ogrzewanie zdechło i światła nie było, a w radiu (ktoś puścił wiadomości na głos) mówili, że już sytuacja opanowana i pociągi jeżdżą... :-D a my jakoś nie jechaliśmy :-D
Widocznie w zlym pociagu siedzialas;-)
CZemu piszesz lipa??????????:shocked2:
Bo moga wyjsc nawet jak owulki nie bylo - bo przeciez hormony sa produkowane, ale cos moze ta owulke zaklocic(potwierdzil to moj gin). Mi np raz wyszedl pozytywny, 3 razu srednio (mam na mysli 4 rozne cykle) a owulki moglo nie byc.
Maćku, zapytałam bo piszecie, że śluz jest najważniejszy a Tobie pęcherzyk nie pękł. Ja miałam tylko jeden podgląd jak pęcherzyk miał 18 mm, to była zwykła kontrolna wizyta nie monitoring i potem strasznie cykl mi się ciągnął, więc pomyślałam, że może mi też nie pękł, no ale ja miałam śluz meeeega płodny i ten ból okołoowulacyjny.
Sluz jest moim zdaniem wazniejszy, bo tempka moze klamac (tak jak u mnie). A z tym sluzem to w sumie pewna nie jestem - mam go zawsze malo i zeby go znalezc musze pogmerac w srodku. Badam go dopiero drugi cykl, przy czym w zeszlym pilam len, w tym juz nie (lenistwo:zawstydzona/y:) i to tez moglo miec wplyw. A najlepsze jest to, ze bylam pewna ze pecherz pekl, bo mialam jakby bol owulacyjny! A tu niespodzianka! A jak dlugo ciagnal Ci sie ten cykl?

:-) wogóle jest dużo osób na liści zanim jeszcze ja doszłam i się one nie odzywały :confused: i nie wiem czy jeszcze są, czy zrezygnowały, czy zafasolkowały:confused: pozatym nowe nie piszą, który cykl więc idzie się pogubić :confused:
:-D:-D:-D tak :-D:-D:-D czerwona, a jak!! zasłużyłaś :-D:-D:-D
Ja tez jestem jak najbardziej za uaktualnieniem listy. Bo jestem tu w sumie dosc dlugo, a niektorych nie widzialam wcale, albo raz.:tak:
 
To to pikuś :tak: Najlepsze było to, że w pociągu trakcja trzasła: ogrzewanie zdechło i światła nie było, a w radiu (ktoś puścił wiadomości na głos) mówili, że już sytuacja opanowana i pociągi jeżdżą... :-D a my jakoś nie jechaliśmy :-D



Masakra, ja sobie nie potrafie wyobrazic tego jak mozna sie czuc w takiej sytuacji:-(
 
reklama
Do góry