reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

wiecie co, taka mnie wzięła ochota na slodkości, że chyba tez cos upiekę;-). Zaraz wychodzę z pracy i kupię coś po drodze i po spacerku upieczemy z Wikunią jakieś kaloryczne pyszności. :szok:
Moja Migotka jak je coś, co jej smakuje, to mówi "jakie pyszne witaminki", nawet jak to pierniczek, hehe:-D
czekam na info o dwóch kreskach:-D:tak:

Zuzia zawsze komentuje: "Mmmmmm,to jest przepyszne! Moje ulubione!" . :-D :-D :-D A ja obrastam w piórka. :sorry2: :zawstydzona/y:
Filip też zawsze mówi "Mmmmmm, pyszne! Smakuje mi! Taak! Moja mamusia zrobiła!" a mnie oczywiście duma rozpiera i satysfakcja, że babci potrawy (teściowej) aż tak nie smakują choćby nie wiem jak się starała.
 
reklama
Weź mi nawet słowa "teściowa" nie wymawiaj,bo ekhm... :oo:

Coś mnie jajniki kują po troszku,ups ups...


Dobra,ja zmykam. ;-)

Miłego popołudnia Babencje. :-)
 
Oliwka dzięki za odpowiedź, mam nadzieję że u mnie też będzie tak łatwo :tak: Chociaż nadal karmię, ale z długimi nocnymi przerwami, więc nie powinno to już działać anty.
A brzuch nadal boli mnie przeokropnie, już dobre dwa tygodnie..
No i narobiłyście mi ochoty na coś dobrego - na szczęście przecier bananowo-kokosowy znalazł się w słoiczku, więc wcinam, czytam wątek i chyba skuszę się na zakup testu. Jak ja chcę te dwie krechy już zobaczyć!!!
 
Weź mi nawet słowa "teściowa" nie wymawiaj,bo ekhm... :oo:
Ooooooooo... czyżby już dała się we znaki? A pomyśl, że ja ze swoją muszę mieszkać.:sad: I pamiętasz jak mnie ona wkurzała? Że ja się zgodziłam na to mieszkanie:shocked2: co mi strzeliło go głowy:confused:

Fajny ten przepis taki prościutki (ja uwielbiam piec) i rzeczywiście to jest to samo co jabłecznik, ja myślałam, że szarlotka to wyższa szkoła jazdy. Tylko, że ja i tak nie mam ani jabłek, ani margaryny i śmietany też nie mam...:no:. Może jednak wybiorę się do sklepu, choć jeszcze trochę nie chce wyłazić na zimnicę ze względu na te moje korzonki, no i chodniki też nie z ciekawie wyglądają.

Sylvietta, podziwiam Cię, jak mój syn miał trzy miesiące to nawet nie myślałam o drugim bejbiku.
 
Ostatnia edycja:
Drogie Mamy czy moje posty z braku , i . są dla was bełkotem i są niezrozumiałe? bo na innym forum nazwano moje wypowiedzi bełkotem tylko za brak , i . :-D
czym prędzej opuściłam tamto forum chyba źle weszłam i nie było to forum dla rodziców a forum poprawnej polszczyzny.
Przy 2 dzieci szkoda mi czasu na pisanie ładne składne liczenie kropek i przecinków grunt, że nie piszę wspak skrótami czy po łacińsku...
Od leków na lęki mam luki w głowie i czasem zdarzy mi się pomylić kolejność literek w słowie ale zaraz staram się to poprawić.
Poza tym na gg pisze bez ą ż ó bo pisze szybko a tutaj staram się pisać poprawnie i w miarę czytelnie...
Jeżeli i was razi w oczy brak kropek czy przecinków lub pisze bełkotem to prosze śmiało mi to napisać... :)
Nie muszę być taka jak inni i stawiać kropki czy przecinki ale aby miło wam się czytało i zrozumiale moje posty postaram się liczyć . i ,
 
Ale smaka robicie na słodkości...tylko, ze ani jeść by mi się nie chciało, a tym bardziej robić. Niezły leniwiec ze mnie dzisiaj, prawie nic nie zrobiłam przez cały dzień...
Tylko myślę o tym, żeby położyć się i zasnąć, a przecież spałam chyba z 9 godz. Wczoraj też się wyspałam, a padłam po południu....

Jeszcze 5 dni czekania i też może zrobię teścik :-) może też 2 kreski w końcu zobaczę...
 
reklama
Do góry