reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Sylvietta

a zmęczenie to bardzo pożądany objaw :-) co jak co ale ciąża to potrafi zwalić z nóg, więc może to nie takie zwykłe przemęczenie tylko ...?
u mnie niestety ten wskaźnik też odpada, bo przy skumulowanym, chronicznym przemęczeniu związanym z opieką nad małym niemowlęciem nawet nie pamiętam jak to jest, gdy się jest wypoczętym ;-)

Dzięki za Twoje słowa... tak to jest, że wyszukujesz choćby najmniejszych objawów, że to już :tak:
Pamiętam jeden cykl, w którym przez cały czas od owulacji bolał mnie lewy jajnik, całe dwa tygodnie się męczyłam...i co nic :no: dłuższy cykl 31 d i okres...jakie było moje rozczarowanie. Od tego czasu wiem jak psycha może oszukać!!!
 
Wczorajsze dzieło Mojej Córci :-D :

Po lewej Mama. :-D Po prawej Tata. :-D

mamatata.jpg


 
Widzę,że sporo babeczek w tym tygodniu testuje - fajnie. :-)


Sernika bym sobie zjadła. :sorry2:
Też miałam testować 14/15 :wściekła/y:
ale już dziś leże plackiem i czuje że czerwona zmora jest już naprawde blisko.:wściekła/y:
Wstałam rano miałam sprzątać w szafie poukładać itp. A co zrobiłam? Wyszłam z psem, wypilam kawe-nawe nie całą zjadłam kinder maxi i spowrotem na łóżko....
Nie lubię być taka bezczynna :-:)-:)-(

Ale mam nadzieje ze od jutra prócz Mnie posypie sie cały ogródek maleńkich fasolek u Drogich Staraczek :) Trzymam kciuki za Was wszystkie!!!
 
Widzę,że sporo babeczek w tym tygodniu testuje - fajnie. :-)


Sernika bym sobie zjadła. :sorry2:


No rzeczywiście dużo testuje ,kurcze a ja muszę poczekać ...ja to poczekam jak @ nie przyjdzie to zrobie ,nie chce nadziei sobie robić choć mam dobre przeczucia.

A sernika nie mam ale za to szarlotka się piecze.

Świetne arcydzieło,moja też farbami maluje ale w koło muszę folie rozkładać bo jak ona to i Bartek maluje a on to pejzaże na cały pokój potrafi malować. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry