reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Własnie też o tej sterylizacji myślałam. :sorry2: A orientujesz się,ile to kosztuje w ogóle? :sorry2:
Muszę się zastanowić jeszcze. :tak:

Co do testowanka,to byłoby super. :-) Bo ono na pewno i u mnie i u Ciebie zakończyłoby się II ! :-) :tak:
zapytam mamy, ale my sterylizowałyśmy koty:tak: ależ masz pewniaka!!! Podoba mi sięto co móiwsz...no a Tobie moje objawy nie wydają się żadnymi?????
Marulka nie podburzaj;-);-)
Mój M ma 14 urodziny........i tak sobie myślę....ale agutka u Ciebie byłoby za wcześnie nie?????
 
Ostatnia edycja:
Kerna,u mnie 14. wypada termin @,której oczywiście nie dostanę. :-) Więc to już ostateczność ten dzień. :-p
Co do objawów... Nie wiem. :sorry2: Nie chcę Cię nakręcać,ani odkręcać. ;-)
Ja sama miałam się nie nakręcać,ale to strasznie trudne...
Obiecajmy sobie,że do testowanka nie wyszukujemy objawów,co? :-p
 
kobiety 14 to idealna data... i u jednej i u drugiej testy sikane już powinny dać pozytywny wynik :-D a z objawów macie coś takiego, co jest mega inne i pierwsze w tym cyklu? coś czego nigdy nie było a teraz jest?
 
kobiety 14 to idealna data... i u jednej i u drugiej testy sikane już powinny dać pozytywny wynik :-D a z objawów macie coś takiego, co jest mega inne i pierwsze w tym cyklu? coś czego nigdy nie było a teraz jest?

Mniejsze ochotki na psotki miałam (ale tłumaczę to zmęczeniem świąteczno - noworocznym) i suchość stosunkowa od kilku dni. :dry: :zawstydzona/y:
 
Dziewczyny ma do Was pytanie??
Teraz jakoś mam owulacje (z moich obliczeń wynika) ale towarzyszy temu straszny ból z prawej strony jakby coś miało tam pęknąć w środku :( czy któraś z Was miała coś takiego kiedyś ??
raczej wykluczam przeziębienie dróg moczowych czy inne :(
 
Dziewczyny ma do Was pytanie??
Teraz jakoś mam owulacje (z moich obliczeń wynika) ale towarzyszy temu straszny ból z prawej strony jakby coś miało tam pęknąć w środku :( czy któraś z Was miała coś takiego kiedyś ??
raczej wykluczam przeziębienie dróg moczowych czy inne :(

to może być zwykły ból owulacyjny... czasem może się nawet pojawić lekkie plamienie. powinno przejść dość szybko, jeśli nie przejdzie pędź do gina. Jeśli przejdzie - nie martw się lub dla pewności przy kolejnej wizycie powiedz lekarzowi...
 
Babeczki,a ja mam pytanko jeszcze w/s tego psiaka. :zawstydzona/y:
Jeśli nasza suczka dostaje zastrzyki na zatrzymanie cieczki,to nie ma szans,żeby miała pieski,prawda? :sorry2:
 
to może być zwykły ból owulacyjny... czasem może się nawet pojawić lekkie plamienie. powinno przejść dość szybko, jeśli nie przejdzie pędź do gina. Jeśli przejdzie - nie martw się lub dla pewności przy kolejnej wizycie powiedz lekarzowi...

no mam nadzieje że przjedzie kurcze pierwszy raz mam taki ból :-( zawsze odczuwałam kłucie i lekko bolało ale to co jest teraz uuu okropność ;-)

Babeczki,a ja mam pytanko jeszcze w/s tego psiaka. :zawstydzona/y:
Jeśli nasza suczka dostaje zastrzyki na zatrzymanie cieczki,to nie ma szans,żeby miała pieski,prawda? :sorry2:

najlepiej takie informacje uzyskać od weta
ja mogę ci tylko powiedzieć w sprawie sterylizacji że płaciłam ok 150 zł za psa u suczek jest to troche drożej bo operacja bardziej skomplikowana jest.
za ciachnięcie kota ok. 100 zł
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Co do objawów... Nie wiem. :sorry2: Nie chcę Cię nakręcać,ani odkręcać. ;-)
Ja sama miałam się nie nakręcać,ale to strasznie trudne...
Obiecajmy sobie,że do testowanka nie wyszukujemy objawów,co? :-p
no mnie możesz ponakręcać;-);-);-) a tak serio to masz rację......na spokojnie..ale Ty to w ogóle powsciągliwa jesteś:szok::szok::szok::szok: tak po cichu wszystko a za tydz testy:szok::szok::szok:

kobiety 14 to idealna data... i u jednej i u drugiej testy sikane już powinny dać pozytywny wynik :-D a z objawów macie coś takiego, co jest mega inne i pierwsze w tym cyklu? coś czego nigdy nie było a teraz jest?
hmmmmm no i ciężko powiedzieć....mam suchoty praktycznie od samej owulki..jak płodny się skończył tak koniec. Suchosć że aż nieprzyjemnie..a u mnie zwykle tak jest 2-5 dni.... do tego te uczucie w podbrzuszu..ile razy bejbesa dzwignę to mnie tam zakłuje..no a wcześniej nic nie czułam...dźwigałąm i koniec;-)

Babeczki,a ja mam pytanko jeszcze w/s tego psiaka. :zawstydzona/y:
Jeśli nasza suczka dostaje zastrzyki na zatrzymanie cieczki,to nie ma szans,żeby miała pieski,prawda? :sorry2:
hym...ale te zastrzyki są niezdrowe i ona może bardzo utyć i wtedy taka kulka sie zrobi i może szybko zdechnąć....

aha a co do terminu to zróbmy go absolutnie razem i ustalmy dobry dzień dla jednej i drugiej..żeby potem nie było gdybania....14 wypada u Ciebie dzień @ więc 15. ok?
 
Ostatnia edycja:
Do góry