reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Pajka - a jak bralas clo to chodzilas na monitoring do gin? no wiesz, czy sa pecherzyki, czy jest owulacja? a jak dlugie mialas cykle? bo ja 31 dni i moze dlatego tak kazal mi brac? mam nadzieje ze u mnie zadziala tak jak mi podal
 
reklama
Pajka - a jak bralas clo to chodzilas na monitoring do gin? no wiesz, czy sa pecherzyki, czy jest owulacja? a jak dlugie mialas cykle? bo ja 31 dni i moze dlatego tak kazal mi brac? mam nadzieje ze u mnie zadziala tak jak mi podal

ja na samym początku miałam cykle 60 dniowe i lekarz zaczął od luteny wiec cykle mi sie skróciły do 30 dni i obserwował wtedy cykle to trwało 5 m-cy w miedzy czasie M musiał zrobic 5x badania chłopaków. Okazało sie, ze chłopaki są bardzo słabe i lekarz nie chce stymulowac clo wiec sie z nim rozmówiłam i brałam od 5-9 i monitoring co 2 dni - dla mnie głupota bo tylko myslałam o tym,zeby pecherzyki były potem na usg chodziłam co 3-4 dni. Po 3 cyklach nabawiłam sie torbieli a owulki nie było. Zrobiłam 2 m-ce przerwy ten lekarz mi powiedział, ze NIGDY nie zajde w naturalną ciąże i ze mam isc na in vitro wiec zmieniłam lekarza. Nowa lekarka zmieniła z 5-9 na 2-6 i efekt jest za pierwszym razem była owulka i jest fasolka.

Pajka a Tobie sie udało przez CLo czy natural:confused:

przy clo :tak: ja natulanie w ogóle nie mam owulki moze jedna na rok:szok:
 
hejka ledwo nadazylam czytac wszystko od poludnia co sie napisalo widze ze wiele z was chodzilo lub chodzi na monitoring jajeczek...pewnie chodzicie prywatnie a drogie to???bo jak mi sie w tym miesiacu niepojawia 2 kreski to tez bym sie skusila :sorry2: kurcze a to z ta kumpela co jedna pisala ze niechce bobo a ma to tak przewaznie jest ze jak kobieta niechce to ma nawet niewiadomo kiedy a jak chce to ni bata nieidzie to moze sobie wmowmy ze niechcemy i wtedy sie uda odrazu :-D zartuje oczywiscie i witam wieczorkiem

hej kobietki a jak robicie ze was sowaczek jest zawsze pod wypowiedzia bo ja nieumiem go wkleic raz na zawsze :(
 
Ostatnia edycja:
hejka ledwo nadazylam czytac wszystko od poludnia co sie napisalo widze ze wiele z was chodzilo lub chodzi na monitoring jajeczek...pewnie chodzicie prywatnie a drogie to???bo jak mi sie w tym miesiacu niepojawia 2 kreski to tez bym sie skusila :sorry2: kurcze a to z ta kumpela co jedna pisala ze niechce bobo a ma to tak przewaznie jest ze jak kobieta niechce to ma nawet niewiadomo kiedy a jak chce to ni bata nieidzie to moze sobie wmowmy ze niechcemy i wtedy sie uda odrazu :-D zartuje oczywiscie i witam wieczorkiem
 
zabka - witaj!
Pajka - kurde, kiepsko to u Ciebie bylo, ale torbiele juz wyleczone??? ja chyba zaraz po wzieciu tabletek pojde na kontrole zeby zobaczyc czy jest ta owu w ogole, bo jak nie to po co sie meczyc 4 cykle....
pozyjemy, zobaczymy,
a powiedz mi jeszcze czy mialas jakies skutki uboczne zazywaja clo? ile tabletek bralas? 1 czy 2 dziennie? a teraz jak Ci zmienila cykl, to bylas tez na obserwacji???
:cool: a to znaczki od mojej Wikusi - dla Was :cool2: - BEDZIE COOL laski
 
hejka ledwo nadazylam czytac wszystko od poludnia co sie napisalo widze ze wiele z was chodzilo lub chodzi na monitoring jajeczek...pewnie chodzicie prywatnie a drogie to???bo jak mi sie w tym miesiacu niepojawia 2 kreski to tez bym sie skusila :sorry2: kurcze a to z ta kumpela co jedna pisala ze niechce bobo a ma to tak przewaznie jest ze jak kobieta niechce to ma nawet niewiadomo kiedy a jak chce to ni bata nieidzie to moze sobie wmowmy ze niechcemy i wtedy sie uda odrazu :-D zartuje oczywiscie i witam wieczorkiem

hej kobietki a jak robicie ze was sowaczek jest zawsze pod wypowiedzia bo ja nieumiem go wkleic raz na zawsze :(

wchodzisz w ustawienia i tam jest edytuj sygnaturę i wklejasz tam kod suwaczka i akceptujesz

zabka - witaj!
Pajka - kurde, kiepsko to u Ciebie bylo, ale torbiele juz wyleczone??? ja chyba zaraz po wzieciu tabletek pojde na kontrole zeby zobaczyc czy jest ta owu w ogole, bo jak nie to po co sie meczyc 4 cykle....
pozyjemy, zobaczymy,
a powiedz mi jeszcze czy mialas jakies skutki uboczne zazywaja clo? ile tabletek bralas? 1 czy 2 dziennie? a teraz jak Ci zmienila cykl, to bylas tez na obserwacji???
:cool: a to znaczki od mojej Wikusi - dla Was :cool2: - BEDZIE COOL laski

tak torbielki wyleczone teraz juz wszystko ok. ja brałam 1 tabl dziennie i nie miałam szkutków ubocznych oprócz sluzu bo clo go uposledza i dlatego brałam dodatkowo wiesiołka, ale tylko do owu
 
widze ze wiele z was chodzilo lub chodzi na monitoring jajeczek...pewnie chodzicie prywatnie a drogie to???
hej kobietki a jak robicie ze was sowaczek jest zawsze pod wypowiedzia bo ja nieumiem go wkleic raz na zawsze :(
Ja mam wszystkie badania i monitoring w ramach NFZ - bardzo sie z tego powodu ciesze. Z tym, ze u mnie bezowocne staranka troche juz trwaja, wiec pewnie dlatego sie mna tak zajal...
I na ten monitoring chodze np do szpitala - robi mi w biegu usg miedzy cesarka a innym zabiegiem;-) A najlepsze jest to, ze kaze mi przychodzic w danym terminie i wcale o tym nie pamieta. NIe wspominajac o tym, ze nie majac mojej karty przed soba nie ma pojecia kim jestem i czemu przyszlam:-D Ale wazne, ze monitoring jest...:tak:

ja chyba zaraz po wzieciu tabletek pojde na kontrole zeby zobaczyc czy jest ta owu w ogole, bo jak nie to po co sie meczyc 4 cykle....
Nie rozumiem - to przy pierwszym cyklu z CLO od razu musi byc owulka? Tak to dziala?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
to ja musze isc na ten monitoring bo mam slabą prace jajnikow wiec musze uwazac zeby sie cos z nimi nie zrobilo zlego.... lepiej dmuchac na zimne....
tyle ze ja chodze do gin prywatnie.... na nfz musialabym czekac bardzo dlugoooooooooo, co w moim przypadku jest bez sensu....
 
Do góry