reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

macku to jednym slowem zakrecony wesoly ginek :-D no ja mam gorzej u nas gin jest tylko 2 razy w tygodniu we wtorki 1 taki fajny i w piatki ponoc jakis stary pryk ale nigdy u niego niebylam wiec niewiem a do najbizlego szpitala mam 25 km a rodzilam w szpitalu 40 km ode mnie hihihia usg na nfz robia tylko w szpitalu tym 25 km ode mnie a u nas to tylko pruie i to tylko raz w tygodniu jak jest gin i kiedys bral 30 zl za 1 usg a teraz to niewiem
 
reklama
Cześć Dziewczyny!!! Jestem nowa i nie wiem jak się poruszać po forum. Może Ktoś pomoze? Ciesze się, ze Was znalazłam zawsze myślałam, że to strona dla Mam. A ja juz od 1.5 r-u się staram i juz mi strasznie ciężko samej, a w Was tyle nadzieji. Znów jestem w Fazie "NAJGORSZE DWA TYGODNIE ŻYCIA", bo tak nazywam czekanie na... Jeszcze mi jakiś tydz został. Pierwszy raz cykl z CLO i Pregnylem. Uff, wyrzuciłam troche z siebie!!!
 
Cześć Dziewczyny!!! Jestem nowa i nie wiem jak się poruszać po forum. Może Ktoś pomoze? Ciesze się, ze Was znalazłam zawsze myślałam, że to strona dla Mam. A ja juz od 1.5 r-u się staram i juz mi strasznie ciężko samej, a w Was tyle nadzieji. Znów jestem w Fazie "NAJGORSZE DWA TYGODNIE ŻYCIA", bo tak nazywam czekanie na... Jeszcze mi jakiś tydz został. Pierwszy raz cykl z CLO i Pregnylem. Uff, wyrzuciłam troche z siebie!!!

Serdecznie cie witam:)
Zawsze to razniej jak sie pogada z kim o tych samych problemach:tak:
Mnie to pomaga!!!!!
 
Cześć Dziewczyny!!! Jestem nowa i nie wiem jak się poruszać po forum. Może Ktoś pomoze? Ciesze się, ze Was znalazłam zawsze myślałam, że to strona dla Mam. A ja juz od 1.5 r-u się staram i juz mi strasznie ciężko samej, a w Was tyle nadzieji. Znów jestem w Fazie "NAJGORSZE DWA TYGODNIE ŻYCIA", bo tak nazywam czekanie na... Jeszcze mi jakiś tydz został. Pierwszy raz cykl z CLO i Pregnylem. Uff, wyrzuciłam troche z siebie!!!
Dobrze trafilas! Wyrzucaj smalo co Ci na watrobie lezy:tak:
 
Witaj Robin!
U nas jest super! wzajemnie sie wspieramy i pocieszamy i cieszymy z kolejnych zafasolkowanych, z reszta ja tez tu jestem od listopada, a uaktywnilam sie bardziej w grudniu wiec nie bede sie wypowiadac za bardziej doswiadczone kolezanki

Robin powiedz, jak bralas clo? w jakie dc?
 
to ja musze isc na ten monitoring bo mam slabą prace jajnikow wiec musze uwazac zeby sie cos z nimi nie zrobilo zlego.... lepiej dmuchac na zimne....
tyle ze ja chodze do gin prywatnie.... na nfz musialabym czekac bardzo dlugoooooooooo, co w moim przypadku jest bez sensu....

ogólnie przy clo trzeba uwazac i monitorowac bo łatwo o torbiele.
 
reklama
Do góry