reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Martuskaa dobrze ze wiesz co jest grane i teraz mozna podjac leczenie!!!!Jak dla mnie najgorsza jest niewiedza-a ja własnie jestem na takim etapie!!!!teraz czerkam na wizyte i zobacze co mi lekarz powie!!!!!
Naraziew kazał poczekac-tylko ja sie pytam na co?????????????????/:szok:Jak to juz chyba 3 cykl bezowulacyjny:szok:No i ciekawe czy w tym bedzie owulka!!!!!!?????
nie wyjde od niego dopoki nie podejmie jakiejs konkretnej decyzji!!!!!
 
reklama
Martuskaa dobrze ze wiesz co jest grane i teraz mozna podjac leczenie!!!!Jak dla mnie najgorsza jest niewiedza-a ja własnie jestem na takim etapie!!!!teraz czerkam na wizyte i zobacze co mi lekarz powie!!!!!
Naraziew kazał poczekac-tylko ja sie pytam na co?????????????????/:szok:Jak to juz chyba 3 cykl bezowulacyjny:szok:No i ciekawe czy w tym bedzie owulka!!!!!!?????
nie wyjde od niego dopoki nie podejmie jakiejs konkretnej decyzji!!!!!
:tak:Twardym trezba byc a nie mietkim;-)
 
:tak:Twardym trezba byc a nie mietkim;-)
no bo Maćku co ja mam zrobic???Takie czekanie jest o dupe rozbic!!!!!
Cos mnie zaczyna wkurzac ten lekarz!!!!A niby specjalista od niepłodnosci:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co prawda chodze do niego od niedawna i wiem ze musi mnie poznac ,ale ja nie chce czekac!!:wściekła/y:
Dam mu jeszcze szanse!Zobacze jakie będą wyniki dzisiejszych badan...

A fakt faktem te moje cykle są jakies zakrecone!!!!!

Agutka a beta nie wchodzi w grę??????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no bo Maćku co ja mam zrobic???Takie czekanie jest o dupe rozbic!!!!!
Cos mnie zaczyna wkurzac ten lekarz!!!!A niby specjalista od niepłodnosci:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co prawda chodze do niego od niedawna i wiem ze musi mnie poznac ,ale ja nie chce czekac!!:wściekła/y:
Dam mu jeszcze szanse!Zobacze jakie będą wyniki dzisiejszych badan...

A fakt faktem te moje cykle są jakies zakrecone!!!!!
No pewnie, ze sie czlowiek wkurza... Nie dziwie Ci sie! Ja sie nie moge czwartku doczekac - wtedy dowiem sie czy owu bedzie czy nie. Nie wspominajac juz o tym, ze na wizyte endokrynologa musze do koca miesaca czekac...:wściekła/y:
 
Suzi - ciesze sie ze wiem co mi jest, ale nigdy w zyciu nie mialam takich problemow, a wlasnie kiedy podjelismy starania o kolejne dziecko, los nam spłatał takiego figla, ale mysle sobie, ze skoro nowy rok zaczął się tak niefortunnie i niekorzystnie to znaczy, ze zakonczy sie super - juz z dzidzia na swiecie, innej mysli nie dopuszczam:-)
a Ty mecz tego swojego lekarza, placisz - wymagasz!!!!
Agutka - trzymam mocno kciuki za 2 kreski, masz racje, @ nie pojawi sie juz!!! i ego sie trzymaj!
 
Suzi - ciesze sie ze wiem co mi jest, ale nigdy w zyciu nie mialam takich problemow, a wlasnie kiedy podjelismy starania o kolejne dziecko, los nam spłatał takiego figla, ale mysle sobie, ze skoro nowy rok zaczął się tak niefortunnie i niekorzystnie to znaczy, ze zakonczy sie super - juz z dzidzia na swiecie, innej mysli nie dopuszczam:-)
a Ty mecz tego swojego lekarza, placisz - wymagasz!!!!
Agutka - trzymam mocno kciuki za 2 kreski, masz racje, @ nie pojawi sie juz!!! i ego sie trzymaj!
A z poczecie pierworodnej nie bylo zadnych problemow?
Ja sobie ostatnio z kolezanka rozmawialam, co to sie ostatnio dzieje z tymi babami, ze im tak hormony szaleja. I doszlysmy do wniosku, ze to wszystko przez ta zywnosc modyfikowana:no: pasa te kurczaki czy swinie niewiadomo czym, byle szybcij urosly, a my to wszystko pozniej jemy... :wściekła/y:
 
Maćku - corka poczęła sie po 4 czy 5 cyklu, nie pamietam dokladnie, nie bylo przy tym zadnej farmakologicznej pomocy....
ale gin mi wcozraj powiedzial ze nie ma reguly, ze jak kobieta juz raz urodzila to znaczy ze bez problemow zajdzie w kolejna ciaze, organizm lubi nam platac figle.....
a wspominal, ze mial tez pacjentke, ktora bardzo dlugo starala sie o dziecko, w koncu zaszla w ciaze, bylo mnostwo komplikacji, ale donosila....
a potem ciaza za ciaza..... az po 3 stwierdzila ze juz kolejnych nie chce i miala cos z jajowodem robione, podwiazywane czy cos, nie pamietam....
 
reklama
No ja włąsnie tez nie raz słyszałam ze po porodzie czy ogólnie po cizy zachodzi sie raz dwa!!!A jak widac nie ma na to reguły:no::no::no::no:
Juz sobie układam do Ginka:tak::-):-):-):-)
A tak serio to zapisuje na kartce,bo jak wchodze do gina to mam czarna dziurę w głowie i nic nie pamietam,dojezdzam do domu a tu nagle 1000 pytan do...:sorry2:

Dziewczyny a duzo z Was bierze to CLO??????
 
Do góry