reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej Babki.
Widzę,, że to posiedzisko kulinoarno - plotkarskie. Zlot czarownic normalnie.
Wyczarujcie mi kochane skok tempki, bo cholera 17 dc i nic. Czy mi skoczy ta temperatura???? Już jestem załamana. Załuję że wogóle robie te głupie pomiary. :wściekła/y:
 
reklama
Hej Babki.
Widzę,, że to posiedzisko kulinoarno - plotkarskie. Zlot czarownic normalnie.
Wyczarujcie mi kochane skok tempki, bo cholera 17 dc i nic. Czy mi skoczy ta temperatura???? Już jestem załamana. Załuję że wogóle robie te głupie pomiary. :wściekła/y:
Spokojnie
Albo ci się cykl wydłużył teraz poprostu
no albo masz cykl bezowulacyjny
jedno lub drugie a ja oczywiscie zycze ci aby to bylo to pierwsze i pewnie skok przed tobą jeszcze... czsami dziewczyny miewały w 19d.c. :tak:
 
Witam się dzisiaj.

Witam nowe staraczki.
Zafasolkowanym gratuluję.

Loczek, spokojnie skok jest przeważnie po owulce, więc jest jeszcze szansa, ja przy 32 dniowym cyklu skok miałam w 20 dc. A może po prostu owu Ci się przesunie, mi Sławek powiedział, że tak się często zdarza i w tym cyklu tak miałam.

U mnie dzisiaj 50 dc, @ brak, test dwa dni temu negatywny, temp. tylko tyci tyci wyższa. Nie wiem już o co chodzi.
 
Hej Ryba 30
No i dzięki za ten spokojny głos rozsądku, bo już przez ten zakichany net zdiagnozowałam u siebie hiperprolaktynerię i LUF. Ja mam cykle ok 30 dniowe, więc może jeszcze jest czas. Tylko mnie te moje cycki zmylają, bo bolą mnie bardzo. Ehh.... życie staraczki nie jest łatwe:-(

Kinga 85 i kerna
Nie chcę mieć cyklu bez owulki. No co Wy????:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wpadłam a tu tak pusto że szok :szok:
Kerna ty coś mówiłaś wcześniej o bólach po owulce. Bo tak mnie prawy jajnik kłuje i zastanawiam siędlaczego skoro tak terminowo to po owulce jest chociaż tak patrze i dziś mam 16 dc więc może to dzisiaj. I tak niczego się nie dowiem, ja tylko polegam na monitoringu.

Dobra dziewczynki idę posprzątać łazienkę trochę.
 
Dobry wieczór!
Byłam - jest ciąża :-D wczesna bo wczesna ale jest na miejscu... idę za 2 tyg. po wyniki cytologii i założyć kartę, no a potem siup! do mojego ginka :-)

Miałam dzisiaj mega kłótnię z małżonkiem i do tego zrobiłam sobie cudowny kolorek na łepku - także działo się.... jutro się wysilę, żeby Was poczytać a póki co życzę spokojnej nocki :tak:;-)
 
Dobry wieczór!
Byłam - jest ciąża :-D wczesna bo wczesna ale jest na miejscu... idę za 2 tyg. po wyniki cytologii i założyć kartę, no a potem siup! do mojego ginka :-)

Miałam dzisiaj mega kłótnię z małżonkiem i do tego zrobiłam sobie cudowny kolorek na łepku - także działo się.... jutro się wysilę, żeby Was poczytać a póki co życzę spokojnej nocki :tak:;-)

Całe popołudnie czekałam na takie wieści!!! :-) :-) :-)
To teraz już oficjalnie:

Marulka,ogrooooooomne gratulacje!!! :-) :-) :-D

A kłótnie są czasami potrzebne do "oczyszczenia atmosfery". :cool2: :-p

A My popołudniu byłyśmy na sankach. :-)
Teraz Zuzia już nynka,a ja zmykam do Męża może troszkę popsocić. :cool2: Ale bez zadyszek (Kerna :-p). :laugh2: :laugh2: :laugh2:

Dobrej nocki. ;-)
 
reklama
Marulka ja sięnie dziwię bo dla mnie to było oczywiste..ale gratki też dla G:-D:-D:-Dzałożyl okularki:-D:-D:-D gratuluję Marulka na prawde cieszę sie baaaardzo!!!!
Asiucha ja miałam bóle ale to nie jajka tylko bardziej tak skurczowo....tak niżej jak macica.....
 
Do góry