reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

U nas pada od 10 rano cały czas, jest ślicznie, oby tak zostało. Jak bylismy oglądać te szopki, to owce w tym padającym śniegu wyglądały uroczo

:-p z chęcią bym sobie też szopkę zwiedziła i śniegowe kulki polepiła :-p

u nas popadało i stopniało i teraz breja sięzrobiła...feeeeee
A na sylwka słyszałam ,że ma być 18 na plusie:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

wow!! :-) to lato będzie :-) taki Sylwek w bikini :-)



Uciekam lulu, bo o 6:00 temp i do pracy :-(;-) to życzę snów o naszych przyszłych aniołeczkach-fasoleczkach :-):-):-)
 
reklama
aktualna jest tak któa teraz kilka postów wcześniej wkleiłam ona jest sprzed dwóch dni. Zreszta to widać bo są stare dane..ja już mam drugi cykla a na Twojej jest 1szy. Więc wklejam jeszcze raz tą listę i uaktualniajcie od niej:tak:
ale ja robiłam edycję i wszystko poprawiłam jak tylko napisałaś, że to stara :tak:dlatego napisałam,że moja jest aktualna :tak: staram się trzymać porządek :happy2:

Scully, Asiucha-L dziekuje dziewczyny :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kerna to jaką pogode ty sprawdzasz że u ciebie tak ciepło?:-D

czy wszystkie staraczki już śpią? czy jeszczejast ktoś na tyle aktywny i chetny do pisania?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A dobrze:)
Dzwoniłam dzis do lekarza i mam przedłuzyc luteine,bo jak bym ja dzis odstawiła to na sylwka był by @,lub wczesniej.A mam zrobic oznaczenia w 3 dc ,wiec boje sie ze to wypadnie w tą przerwe i nie bede miała jak zrobic...
 
Suzi patrzę na twój suwaczek i podsumowując po ślubie zaszłaś bardzo szybko w ciążę. Jak długo się staraliście chodzi mi o miesiące? To raczek u Ciebie teraz nie powinno być dużych problemów z zajściem? Lekarz coś mówił na ten temat?
 
reklama
Gin mnie wyslala na badania hormonow. I przy okazji wyszlo, ze TSH mam na granicy normy (wg jednych danych, bo wg innych jest duzo powyzej). Nie dawalo mi to spokoju, wiec poszlam do rodzinnego. I dal mi skierowanie, zebym sobie to sprawdzila. I tez nie wiem jak sie dostane do tego endokrynologa, bo ponoc u nas baaardzo trudno sie dopchac... Najwyzej pojde prywatnie jak trzeba bedzie...

Wiesz u mnie to samo tyle że ja chciałam iść prywatnie do konkretnej babeczki a okazuje się że nie ma szans w styczniu i dopiero w luty mogę się zapisać. Mi rodzinny odradził na nfz bo stwierdził że zanim zrobią mi odpowiednie badania i czegoś siędowiem to z rok minie a jeśli zależy mi na czasie to tylko prywatnie.
 
Do góry