reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej laski, ale płodzicie;-):-) już byłam na bieząco, wyszłam na chwilę z synkiem ulepić bałwana i znów musiałam nadrabiać:tak:.
U nas tak pięknie pada śnieg, czy to nie mogło być tak na święta.
Byłam też z dzieciakami dziś pooglądać szopki, bo w święta były straszne kolejki, a dziś na spokojnie zaliczyliśmy 4 w tym jedną żywą i jedną ruchomą, w ogóle fajny dzień dziś był.Chłopaki zadowolone:-):tak:.
Witam wszystkie nowe staraczki

A to nasze wieczorne dzieło
 

Załączniki

  • DSC06487.jpg
    DSC06487.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 17
  • DSC06489.jpg
    DSC06489.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 18
reklama
witam dziewczyny! nie wiem czy pamiętacie, ale w tamtym tygodniu pisałam o moich testach, ktore robiłam dzień po dniu przez 4 dni począwszy od terminu @, zawsze wychodziły bardzo blade. Dzisiaj tydzien po terminie @ zrobiłam kolejny test, oto on:

:-) no jak nie pamiętamy??? :-) GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!:-) trzymałaś nas w niepewności...!;-)

Cześć dziewczynki, mocno zaciskam kciukasy za staranka. Och jakbym chciała, żeby ty Nowy Rok był dla was baaaaaaardzo "pozytywny":)
buziaczki

kochana i co tam u ciebie? jak zdrówko i samopoczucie?? :-):-):-)



:-p:-p:-pjami, jami :-p:-p:-p

Udalo mie sie dopchac do lekarza rodzinnego. Dal mi skierowanie do endokrynologa z podejrzeniem niedoczynnosci tarczycy:-(
Troche mnie to zdolowalo... Czlowiek niby sie dobrze czuje, jest zdrowy, a jak zacznie sie zaglebiac to sie takie cos okazuje:-(

;-) nie smutkuj :tak: zbadaj i wszystkiego się dowiedz :tak: i jak trzeba to lecz!! ;-):-)

Hej Dziewczyny Witam.Dołączam do grona staraczek:-)

:-) witamy :-)

no wiem wiem..ja też od zawsze mam bolące @ ale teraz jestem po owulce a czuję się jakbym miała @. dlatego pytam, bo zgłupiałam..nie wiem czy nakręcać się czy odkręcać....może ktosik jeszcze się wypowie??? Babki no!!!!!:confused:

ja to się w sumie nie znam, ale tak sobie myślę... :-p ...czy może zagnieżdzenie?? :-p:-)

Witam. Ja na staraczkach po raz drugi:tak: ale jeśli mnie przyjmiecie to buźka mi się ucieszy:-D
Pozdrawiam.

:-) witamy :-)

Wczoraj dostałam @ po tygodniu opóźnienia:baffled: ale co tam walczę dalej to juz chyba 11 cykl.:baffled:
Wczoraj też były urodzinki mojego synka więc humorek mi dopisywał:-D:tak:.
dziś mi się przykro i smutno zrobiło, bo mój mąż zgubił obrączkę przed świętami i nic mi nie powiedział:no:, dopiero ja dzisiaj zobaczyłam ,że ma jakąś inną:-:)-(

oj, nie dobry mąż :shocked2: daj mu karę!! ;-) a jaką? :confused: może śniadanko do łóżka :-)

Czesc dziewczyny chce do Was dołączyc aby zostac mama w 2010 roku :tak:Obecnie zaczniemy drugi cykl staran :tak:Pozdrawiam Was swiatecznie .

:-) witamy :-)
 
Dzien doberek:)

Ja własnie zawitałam z pracy:tak: i jutro wolne:-DWiec popisze z Wami!!!!!
Kurde a jak ja mam liczyc???Ze ktory to cykl:confused:


np ja staram się od sierpnia ale mimo to co miesiąc mam @ czyli u mnie to 5 cykl staran

czyli kiedy zaczelaś starania po ktorej @ czy w listopadzie a moze we wrzesniu???
czy zrozumialaś bo troszku chyba zagmatwalam :) ???;-)
 
Witam poniedziałkowo!

witam dziewczyny! nie wiem czy pamiętacie, ale w tamtym tygodniu pisałam o moich testach, ktore robiłam dzień po dniu przez 4 dni począwszy od terminu @, zawsze wychodziły bardzo blade. Dzisiaj tydzien po terminie @ zrobiłam kolejny test, oto on:

Msdracula gratuluję pięknych dwóch kreseczek!

Udalo mie sie dopchac do lekarza rodzinnego. Dal mi skierowanie do endokrynologa z podejrzeniem niedoczynnosci tarczycy:-(
Troche mnie to zdolowalo... Czlowiek niby sie dobrze czuje, jest zdrowy, a jak zacznie sie zaglebiac to sie takie cos okazuje:-(

A na podstawie jakich badań lekarz skierował cię do endokrynologa?
Ja też mam skierowanie ale trudno mi się dostać do tego lekarza co chcę.

Hej Dziewczyny Witam.Dołączam do grona staraczek:-)

Czesc dziewczyny chce do Was dołączyc aby zostac mama w 2010 roku :tak:Obecnie zaczniemy drugi cykl staran :tak:Pozdrawiam Was swiatecznie .

Witam serdecznie!

Hej laski, ale płodzicie;-):-) już byłam na bieząco, wyszłam na chwilę z synkiem ulepić bałwana i znów musiałam nadrabiać:tak:.
U nas tak pięknie pada śnieg, czy to nie mogło być tak na święta.
Byłam też z dzieciakami dziś pooglądać szopki, bo w święta były straszne kolejki, a dziś na spokojnie zaliczyliśmy 4 w tym jedną żywą i jedną ruchomą, w ogóle fajny dzień dziś był.Chłopaki zadowolone:-):tak:.
Witam wszystkie nowe staraczki

A to nasze wieczorne dzieło

Ale u was śniegu napadało :szok:


A ja dochodzę do siebie po dwóch dniach pracy, trochę pospałam a teraz mam lenia ja nic. Jutro dzwonie umówić się z ginkiem, może uda mi się iśc teraz przed @ a potem jeszcze raz w czasie owu pod koniec stycznia.
 
ZAFASOLKOWANE:
Agapas -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
Pajka - 14 cykl
jagódka1231- 5 cykl
marulka – 4 cykl
msdracula – 3 cykl




zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85- 13 cykl iURLOPIK
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 6 cykl z hakiem
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz-2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG- 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully- 3 cykl
olcia23- 2 cykl
elleth- 3cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
CameoURLOPIK (jednocyklowy)
Kiciaq85-
simag1-
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 5 cykl
kerna - 2 cykl (test 14.01)
myszka1987- 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 2 cykl
lopop - 45 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl
ryba30 - 3 cykl
Betusia– 5 cykl
Svensonka
ewelina26k
missiiss1301 – 1 cykl
pok – 3 cykl
suzi1 – 7 cykl
biedroneczka1980URLOPIK
larvunia
martuskaa
agnieszka.kk
asiaN
agi79
bombelek8 – 11 cykl
Fleur – 2 cykl
 
Ostatnia edycja:
A ja własnie wyliczyłam ze od tego roku to 7 cykl!
bo 2 miesiace były przerwy a starmamy sie od kwietnia:tak:
 
reklama
Do góry