reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
A potem jeszcze trzeba cos wklejac???BO widze ten suwaczek,zapisałam tak jak Kerna napisała...


Juz mi sie nie chce kombinowac.
Moze jutro cos uda sie zrobic
 
Dziewczyny może to głupie pytanie, ale czy boicie się porodu?

ja osobiście masakrycznie się boję :ninja2: sama nie wiem czy bólu, czy rozcięcia czy może rozerwania... - chyba najbardziej niewiedzy!!! :confused:

No cóż... wstrętna @ mnie odwiedziła. Troche mi smutno, ale jeśli i tak miała przyjść to lepiej, że teraz niż miałoby to nastąpić za tydzień. Przynajmniej szybciej zaczniemy się znów starać :tak:

przykro :-( i trzymam kciukaski za nowy cykl :tak:

tak jak sądziłam - wynik negatywny.... cos musialo mi sie niezle rozregulowac, chyba musze zrobic badania bo miewam wzdecia i zgage a w moim moczu zauwazylam cos dziwnego, i w dodatku ta temperaturka, po co to mierzyc jak wysoka wcale nie swiadczy o ciazy.... i teraz nie wiem kiedy bede miala znowu owu...

szansa jeszcze jest :tak:

Kurcze i włąsnie sie zastanawiam bo dzis mam 21 dc i jak skoncze dzis brac luteine to @ powinna przyjsc chyba po jakis 2/3 dniach????To bedzie max 25dc!Nie za szybko?????
Moze lepiej przeciągnąc luteine do 10 dni?????wtedy miała bym 25 dc
Kurcze nie wiem co robic...:no:
Poradzicie mi cos????

Ja też miałam wziąść na wywołanie przez 10 dni 2 razy dziennie (ale w końcu nie wziełam, bo max po 5 dniach powinnam dostać @ i dostałam po 4).
Wiem, że po luteinie @ powinna przyjść po max 10 dniach po łyknięciu ostatniej tab. Także masz czas 10 dni, a nie 2-3. Zresztą jak cykl bez owu to im szybciej dostaniesz @ to tym szybciej zaczniesz nowe staranka :tak:
 
reklama
suzi to ja nie wiem....
podopowiadam dokładnie tak jak powinno być ja bynajmniej tak robię ijest okej:)

musisz dodać odpowiedni link a to jaki pisałam ci wczesniej.
I jezeli robisz wszystko tak jak ci powiedziałam powinno byc dobrze. No nie wiem
:sorry2:
 
Do góry