reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Normalnie cos mnie trafi zaraz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Zrobiłam:
1.szybkie menu
2.edytuj sygnature
3.wkleiłam kod i zapisałam sygnature

i jakos nie jest done:no:

Ja zrobiłam tak: jak już miałam zrobioną sygnaturę to skopiowałam jej kod URL i jak poszłam do nas na "Edytuj sygnaturę" (wyskoczyło to okno):

Dodaj Obrazek do Sygnatury
Możesz dodac własny avatar wybierając go z dysku lub podając jego adres poniżej.

Wpisz adres URL obrazka z innej strony:
Tu wklejam
Opcja 2 - Wrzuć Obrazek ze Swojego Komputera

Pamietaj: Maksymalna wiekość obrazka może mieć 500 na 100 pixeli lub 19,5 KB (lub mniejsze).

wkleiłam URL do okienka z URL i wysłałam, a potem weszłam jeszcze raz i wyżej był moja sygnatura. Obok niej posało "dodaj sygnaturę..." i to klikłam, a potem na "podgląd sygnatury" i jest.
Może się zdażyć, że jest za duża i trzeba tło przy tworzeniu jej wybrać inne.
 
Ja zrobiłam tak: jak już miałam zrobioną sygnaturę to skopiowałam jej kod URL i jak poszłam do nas na "Edytuj sygnaturę" (wyskoczyło to okno):

Dodaj Obrazek do Sygnatury
Możesz dodac własny avatar wybierając go z dysku lub podając jego adres poniżej.

Wpisz adres URL obrazka z innej strony:
Tu wklejam
Opcja 2 - Wrzuć Obrazek ze Swojego Komputera

Pamietaj: Maksymalna wiekość obrazka może mieć 500 na 100 pixeli lub 19,5 KB (lub mniejsze).

wkleiłam URL do okienka z URL i wysłałam, a potem weszłam jeszcze raz i wyżej był moja sygnatura. Obok niej posało "dodaj sygnaturę..." i to klikłam, a potem na "podgląd sygnatury" i jest.
Może się zdażyć, że jest za duża i trzeba tło przy tworzeniu jej wybrać inne.

Mam dokładnie taki sam suwaczek jak Ty no to chyba rozmiar jest dobry...
Bez sensu
Zrobie jeszcze tak jak Kinga pisze
 
IIIIIIIIIIIIIIihahahahahahahaha!!!!!
Tak jak Kigna mi napisałas musiałam sie wylogowac i jeszcze raz!!!!!:tak:
 
wiesz... ja też nie chciałabym aby nasze starania trwały w nieskończoność bo jednak moj syn skończyl juz 3lata a naprawde zalezy mi aby różnieca miedzy dziecmi nie byla wielka. Ale jak to bedzie to nie wiem... Tam u góry jest wszystko już widamo kiedy bedziemy mieli teraz dzieckio i kiedy wy bedziecie mieli i każda z nas....
tak to juz jest.
Ja też tak chciałam i co mój syn ma już 6 lat i niestety chyba różnica bedzie większa. Bo nie wiem czy się uda w ogóle:-( w tym roku. Wiecie niby sie chce maleństwo jnuż mi coraz mniej zależy bo tyle już było już nie powodzeń że strach policzyć ( chociaż i tak wiecie jak spojrzycie na listę staraczek):szok:Prawdziwy szok.
 
smutno mi jak czytam ze tyle czasu sie staraja co niektore z Was :-( Ciekawe jak to u mnie bedzie... Kochane badzcie dobrej mysli, ze Wam sie uda!
 
reklama
lopop sytuacja niefajna, delikatnie mówiąc....współczuję Ci tyle czsu czekania..ale kiedyś na pewno się los uśmiechnie!!
suzi no udało ci sie!!! Większość z nas miała z tym problemy:tak::tak::tak: A ja o zakręceniu nie miałąm nic wrednego na myśli;-) takie już mam żarty:tak:
 
Do góry