reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witajcie, jak po Swietach? mnie cos ostatnio męczą wzdęcia, okropne uczucie!
poza tym temp sie utrzymuje powyzej 37, a od dzis strasznie bola piersi.... test chyba zrobie jutro lub w poniedzialek
 
reklama
Marulka to zaciskaj kciukasy za nas:tak: Oj to dajesz M niezle popalić:tak:
Martuskaa jak zatestujesz to pisz co i jak!!! Życzę dwóch tłustych krech:tak:
 
http://www.pajacyk.pl/

Drogie Mamy!
Jesli codziennie lub czesto masz wlaczony komputer, kliknij tez na brzuszek pajacyka w powyzszym linku.
Nas takie klikniecie nic nie kosztuje, a kazde klikniecie to pomoc dzieciom; sponsorzy placa na rzecz pajacyka za kazda odslone i klikniecie

Pozdrawiam serdecznie, i nie zapomnijcie, codziennie pomoz i kliknij!
 
Maćku jak możesz to napsiz jeszcze jak to jest z okresem okołoowulacyjnym Czy śluz pojawia się przed owulką, w trakcie a po od razu znika tak???
 
hej wieczornie

kerna ...bedziemy sie starac dopiero od lutego :sorry: odstawilam tabsy z koncem listopada, w grudniu juz nie bralam... Nasluchalam sie, ze plod moze byc uszkodzony, albo moga wyjsc blizniaki (czego sie boje) ... wole odczekac troche :sorry:

pozdrawiam Was wszystkie i milej nocy.
Odezwe sie jutro, mam nadzieje ze nie bede Wam babeczki przeszkadzac :sorry:
 
Witam!

test już mam i to podobno dobry także za testuję bo chcę mieć pewność na czym stoję a tak biję się z myślami :-(
za testuję jutro rano i dam wam znać jak wyszedł test.

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi i sugestie:)

Trzymam kciuki za teścik pozytywny.

Ja to mam dziś małego doła, znów w pracy, głowa mnie pobolewa, owu nadciąga a M nie będzie, Sylwester w pracy bez M i wogóle jakoś mi smutno :sad:
 
reklama
Do góry