reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam was dziewczyny,zawitałam tu do was ponieważ szukam porady.6 dni temu powinnam dostać @ 4 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.Boję się że brak miesiączki może oznaczać ciąże czy może to tylko skutek uboczny odstawienia tabletek antykoncepcyjnych.
A może powinnam zrobić test? poradźcie mi?

Ja tam bym zatestowała. ;-)
Chociaż,ja jak odstawiłam tabletki (zaczęliśmy się od razu starać),to mi się też cykle rozlegulowały. :confused2:
 
reklama
Niestety nie. Na razie zapilsal mi terapie miesieczna. Ale sporo czytalam w necie i u niektorych kobiet prl spada znaczaco juz po miesiecznym leczeniu. A Ty sobie badalas prl przez te pol roku?
Od lipca do końca września brałam po pół tabletki a teraz po 1 tabletce.
A jak idę na wizytę do mojego Ginka to słyszę" a pani nie w ciąży?" wiesz to ręce opadają i wcale nie chce mi sie już chodzić.
 
Ja tam bym zatestowała. ;-)
Chociaż,ja jak odstawiłam tabletki (zaczęliśmy się od razu starać),to mi się też cykle rozlegulowały. :confused2:

Wysłałam męża po test do apteki i chyba za testuje ale gdybym za testowała teraz to czy wiarygodność testu z godziny 10.30 będzie 100% ?chodzi mi o mocz.
a 10.30 bo u mnie jest godzina różnicy niż w Pl to tak dla wiadomości.
 
Wysłałam męża po test do apteki i chyba za testuje ale gdybym za testowała teraz to czy wiarygodność testu z godziny 10.30 będzie 100% ?chodzi mi o mocz.
a 10.30 bo u mnie jest godzina różnicy niż w Pl to tak dla wiadomości.

Skoro tyle dni już Ci się @ spóźnia,to będzie wiarygodna. ;-)
Te mniej wiarygodne są przed @. ;-)
Czekam na wyniki teściorka! :tak:
 
Agnieszka Agutka ma rację po takim czasie wynik będzie wiarygodny..ale 100% żaden nie ma:no:
Agutka mój M wczoraj tak się spił i takie rzeczy wyprawiał na chacie że nie wiem jak ja to wytrzymałam....faceci są beznadziejni....:crazy:
A teraz jak pewnie mam owulke to ani gadać mi się nie chce..o przytulankach nie ma mowy:no::no::no:
Agutka jak tak Cie rwie to może też masz owulkę???:cool2:
 
Kerna,ło matko,to miałaś przeboje! :eek: Nie dziwię Ci się,że nie masz ochoty teraz na przytulanki. :no: Też bym nie miała. :no: W ogóle pewnie teraz plemniki skacowane,więc jakby miały dotrzeć do celu? :wściekła/y: :sorry: :-D ;-) Główka do góry! Może zrozumie i przeprosi za te beznadziejne zachowanie?

Mam nadzieję,że u mnie owulkowo,bo boli bardzo. :sorry: Znowu coś nowego w cyklu,ech...
 
Agutka przeprosił i poszedł spać....dla mnie to za mało:wściekła/y:ale to już nazbierało mu się za wszytko. Jestem wściekłaaaaaaaaa:crazy:. To jak boli to na pewno owulkowo..a śluzowato troszkę?????
 
Agutka przeprosił i poszedł spać....dla mnie to za mało:wściekła/y:ale to już nazbierało mu się za wszytko. Jestem wściekłaaaaaaaaa:crazy:. To jak boli to na pewno owulkowo..a śluzowato troszkę?????

Tak,biało rozciągliwo. ;-) Tylko nie wiem,czy to nie powinno być przezroczysto. :zawstydzona/y: Masakra,pogubić się idzie... W mordę jeża!
A Twój niech śpi - przynajmniej masz spokój. :laugh2: Oby już się to mu więcej nie powtórzyło. :confused2: W ogóle dla mnie dziwnym jest upijanie się w Święta - co to za okazja. :eek:
Nie mam tu na myśli Twojego męża,ale ja np. też w latach młodości :)laugh2:),chodziłam na świąteczne imprezy i piwkowałam. A teraz,jak sobie pomyślę... Głupie to było. :eek: Chyba się starzeję jednak. :-p :-D
 
Agutka upijanie się na święta to dla mnie też żadna okazja:eek: i czy mój M czy inny dla mnei to bez sensu. No ale on przecież musi bo wszyscy....ehhhh a tearz siedze jak kołek sama...ale mi to świateczny nastrój:wściekła/y: A ja właśnie kilka dni temu tu przeczytałam..chyba Maćku napisała, że nie musi być wcale przezroczysto:tak::tak::tak:
 
reklama
Agutka upijanie się na święta to dla mnie też żadna okazja:eek: i czy mój M czy inny dla mnei to bez sensu. No ale on przecież musi bo wszyscy....ehhhh a tearz siedze jak kołek sama...ale mi to świateczny nastrój:wściekła/y: A ja właśnie kilka dni temu tu przeczytałam..chyba Maćku napisała, że nie musi być wcale przezroczysto:tak::tak::tak:

No to skoro być nie musi,to może i u mnie coś się tam owuluje? :cool2: :-D
Ło mamo,trochę już mam dosyć tej obserwacji i domyślania się,czy są płodne dni,czy nie... Przecież to "ocipieć" idzie... :-(

A co do zostania samej,to hm... G. oglada tv,ja przy kompie,a Zuzia poszła po spacerku z Dziadkami spać do nich. :-p Więc też nastrój świąteczny dziś - żaden. :sorry2:
 
Do góry