reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja mierzyłam, ale jakoś zaufania do elektronicznego nie mam i okazało się słusznie:sorry:
Dlaczego nie masz zaufania do elektronicznych? Ja np kilka razy mierzylam elektornicznym w buzi i rteciowym waginalnie i roznica byla tylko 0,1 stopnia, wiec chyba z tym elektronicznym wsio oki...
Od lipca do końca września brałam po pół tabletki a teraz po 1 tabletce.
A jak idę na wizytę do mojego Ginka to słyszę" a pani nie w ciąży?" wiesz to ręce opadają i wcale nie chce mi sie już chodzić.
To ja przy Tobie hardkor jestem - biore po calej rano i wieczorem od samego poczatku:tak: A ten gin to faktycznie jakis nie teges - zamiast dzialac, doluje!

Tak,biało rozciągliwo. ;-) Tylko nie wiem,czy to nie powinno być przezroczysto. :zawstydzona/y: Masakra,pogubić się idzie... W mordę jeża!
:-D

Ło mamo,trochę już mam dosyć tej obserwacji i domyślania się,czy są płodne dni,czy nie... Przecież to "ocipieć" idzie... :-(
No nie musi - cechy sluzu pledego to rozciagliwy, przejrzysty lub jak bialko. Ale o plodym mowimy, gdy spelnia choc jeden z warunkow, wiec jest dobrze:tak:

No ja też domyślam się i z tych mich domysłów nic mi nie wychodzi:eek:Ja już od tygodnia jakoś mam takie niby owulujące dni;-) ale ile ta owulka może trwać???? Ile mogłam to się poprzytulałam a teraz to post w tych sprawach bo nie zniese:no: Mam nadzieję, że to wystarczy
Sama owulka trwa bardzo krotko, ale czas okoloowulacyjny jest dosc dlugi. Bo przeciez w dobrym sluzie chloaki moga przezyc nawet 72 godziny! I jesli ten sluz jest to nic tylko sie cieszyc i dzialac :tak:
I o ile te wszystkie pomiary i obserwacje moze nizbyt dobrze wplywaja na atmosfere, to moga wskazac na ewentualne nieprawidlowosci. U nas beztroski sex, z "wylaczonym mysleniem" nie przyniosl rezultatow, wiec teraz probuje z zegarkiem w reku;-) Zobaczymy, czy bedzie owocowo...
 
reklama
hejo

agnieszka kk kiedy testujesz?? :-)

k
test już mam i to podobno dobry także za testuję bo chcę mieć pewność na czym stoję a tak biję się z myślami :-(
za testuję jutro rano i dam wam znać jak wyszedł test.

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi i sugestie:)
 
Ostatnia edycja:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D leże i kwicze!!!!1
Maćku dlatego nie mam zaufania bo codziennie wychodzi mi taka sama tempka a do tego mojemu M też..taka sama jak moja!!!! I cały czas mam poniżej36:szok:więc to chyba coś nie tak..M owulki nie ma ..raczej.....
Maćku trzeba próbować tego i owego....coś w końcu poskutkuje..no przecież wiecznie starankami nie będziemy;-)
a w ogóle to ja się dziś dziwacznie czuję. konkretnie moje podbbrzusze. Czuję się jakbym miała ze trzy tampony w środku... taki mam tam ścisk, że jak siadam to powoli żeby mi się tam wszystko poukładało. Hmmm może owulka faktycznie....
 
Ostatnia edycja:
ZAFASOLKOWANE:

Agapas -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
Pajka - 14 cykl
jagódka1231- 5 cykl
marulka – 4 cykl


zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 24.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz-2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG- 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully- 3 cykl
olcia23- 2 cykl
elleth- 3cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
CameoURLOPIK (jednocyklowy)
Kiciaq85-
simag1-
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 5 cykl
kerna - 2 cykl (test 14. 01)
myszka1987- 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl
ryba30 - 3 cykl
Betisia– 4 cykl
Svensonka
ewelina26k
msdracula
missiiss1301 – 1 cykl
pok – 3 cykl
suzi1
biedroneczka1980 - URLOPIK
to lista z 22.12 myślę, że aktualna.....
 
Ostatnia edycja:
ZAFASOLKOWANE:

Agapas -

dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
Pajka - 14 cykl
jagódka1231- 5 cykl
marulka – 4 cykl


zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 24.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 6 cykl z hakiem
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz-2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG- 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully- 3 cykl
olcia23- 2 cykl
elleth- 3cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
CameoURLOPIK (jednocyklowy)
Kiciaq85-
simag1-
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 5 cykl
kerna - 2 cykl (test 14. 01)
myszka1987- 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl
ryba30 - 3 cykl
Betisia– 4 cykl
Svensonka
ewelina26k
msdracula
missiiss1301 – 1 cykl
pok – 3 cykl
suzi1
biedroneczka1980 - URLOPIK
 
Witam się!
Zaglądam na sekundkę, bo zaraz mkniemy do sąsiadów.. Poświąteczna realcja wygląda tak, że zbytnio się nie przejadałam, raczej jestem śpiąca i mam tak zmienne nastroje, że sama już mam siebie dość.. :zawstydzona/y::-( Jeśli chodzi o dolegliwości fasolkowe to cycki dalej bolesne, no i te wahania nastrojów wyglądają na zmiany hormonalne...

Poza tym czuję się spoko :tak: żadnych mdłości... mam tylko wrażenie, że już napęczniałam... czuję się gruba jak wieloryb :tak:;-) co będzie później??? :eek::shocked2: hehe... życzę miłego wieczorku.. w 100% widzimy się w poniedziałek. Buziaki!

kerna, agutka nie próżnujcie!!! w 2010 mamy być mamami WSZYSTKIE :tak::-D
 
Witam was dziewczyny,zawitałam tu do was ponieważ szukam porady.6 dni temu powinnam dostać @ 4 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.Boję się że brak miesiączki może oznaczać ciąże czy może to tylko skutek uboczny odstawienia tabletek antykoncepcyjnych.
A może powinnam zrobić test? poradźcie mi?
powinnaś zatestować bez żadnego zawachania skoro chcesz wiedzieć czy to ciąża. Jeżeli ciąża to już na pewno wyjdzie.
Już ci kiedyś mówiłam że po odstawieniu antykoncepcji cykl potrafi się rozregulować całkowiecie i trwa to kilka miesiecy zanim sie unormuje.
U mnie to czasami trwał 41dni nawet cykl aż w koncu z czasem sie ustabilizowało i teram mam co miesiac (29dniowe cykle)
 
ZAFASOLKOWANE:

Agapas -

dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
Pajka - 14 cykl
jagódka1231- 5 cykl
marulka – 4 cykl


zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - URLOPIK
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 6 cykl z hakiem
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz-2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG- 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully- 3 cykl
olcia23- 2 cykl
elleth- 3cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
CameoURLOPIK (jednocyklowy)
Kiciaq85-
simag1-
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 5 cykl
kerna - 2 cykl (test 14. 01)
myszka1987- 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl
ryba30 - 3 cykl
Betisia– 4 cykl
Svensonka
ewelina26k
msdracula
missiiss1301 – 1 cykl
pok – 3 cykl
suzi1
biedroneczka1980 - URLOPIK

U mnie 13 cykl już...
jest ciężko ale nie poddajemy się

 
reklama
powinnaś zatestować bez żadnego zawachania skoro chcesz wiedzieć czy to ciąża. Jeżeli ciąża to już na pewno wyjdzie.
Już ci kiedyś mówiłam że po odstawieniu antykoncepcji cykl potrafi się rozregulować całkowiecie i trwa to kilka miesiecy zanim sie unormuje.
U mnie to czasami trwał 41dni nawet cykl aż w koncu z czasem sie ustabilizowało i teram mam co miesiac (29dniowe cykle)

też stawiam na tabletki ale...no właśnie zawsze jest to ale i nigdy nic nie wiadomo dlatego zatestuję,test już mam,mąż kupił dziś w aptece i jeśli okaże się że to nie ciąża to będę czekała na @
pozdrawiam
 
Do góry