reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

No to dziewczynki ide gmerac:-)Obym tylko cos znalazła!!!!!
Śluz płodny co prawda juz był,ale mam 15dc,wiec moze bedzie jeszcze nizej!!!!

Aaaaa i chciałam was zapytac: od dzis miałam brac luteine podjezykowo, a na smierc zapomniałam o niej ,no i nie wykupiłąm recepty!!!!:crazy:W domu mam jeszcze kilka sztuk luteiny(ale dopochwowej). Co mam zrobic ????Stanie sie cos jak wezme ja od jutra???Czy mozna mieszac np.dzis powcipnie a jutro wykupie i wezme podjezyk????Czy to zły pomysł???

Fajnie ze was znalazłam!!!!!!

NO i znalazłam:-)Przypominało nosek a dziurką na srodku!!!takie chyba cos okrągłe!ale było dosc wysoko i nie dało sie wejsc do tej dziurki!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam porannie, bo nie wiem czy potem znajde czas:tak:
Dzis zamierzam ugotowac kapuste z grzybami, bigos i mięcho na pasztet. Jeszcze musze poleciec kupić poledwiczki. Zaraz budze dzieciole i po szkołach i przedszkolach trzeba porozwozi i za gary się brać;-):tak::-)

U mnie dziś bardzo wilgotno ale temka niziutko, jeszcze nigdy nie była tak nisko jak dziś, co jest? może taki spadek przed wielkim owulkowym skokiem. Oby:confused2:
Miłego dnia laski i mam nadzieję dzis przy gotowaniu do was zaglądać:happy:
 
Cześć Kochane Staraczki!

Biedroneczko,współczuję ogromnie... :-( Trzymaj się dzielnie!

Marulko,gratulacje wielkie wielkie wielkie!!! Będziecie mieli cuuuudne Święta! :-)

Milusia,achhh! Jakiż uroczy widok! Piękna fasolinka!!! :tak: :-)

A ja? Ja jakoś ciągle mam coś do zrobienia. Nie mam czasu nawet na chwilkę usiąść do kompa. :sorry: Dopiero teraz jakoś mogę,heh. ;-)

Poza tym smutno mi tak na serduszku jakoś... Że się nie udało... Ach,szkoda słów. :-( I nie chciałam Wam tu marudzić. :zawstydzona/y:

 
Witam się.

Milusia, Fasoleczka śliczna, normalnie wzruszyłam się patrząc na filmik i łezki poleciały.:-) Jejku jak ja się cieszę, że Wam się udaje.:tak:

Biedroneczko, współczuję.
:-(

U mnie dzisiaj tempka wysoko jak na mnie 37,02 jeszcze takiej jak dotąd nie miałam, no ale też pokusiłam się i zrobiłam test i niestety jedna gruba krecha.:-( Trochę żałuję, że nie wytrzymałam jeszcze ze 2 dni. Boli.
 
Rybko,a może jeszcze nic straconego?

Kerna,dowcipnaś. :-p ;-) :laugh2:

My dziś z Mężem idziemy na jakieś zakupki,bo jutro będę szykować co nieco. ;-) Dużo nie robimy,bo Wigilia u jednych i drugich Rodziców,1szy dzień Świąt u Szwagra na 30stce,2gi dzień Świąt u moich Rodziców,więc jakoś zleci... ;-)
 
hej kobitki

u mnie dzisiaj okropny dzien , tyle roboty... jak juz wspominalam tesciowka przyjezdza ;-) az mi sie z lozka ruszac nie chce jak pomysle co mnie czeka

ide dzisiaj na kontrole po porodzie i zobaczyc czy sie zagoilo wszystko, mam nadzieje ze ok jest i ze bedziemy mogli dzialac :-)

suzi tylko nie probuj otwierac ten dziurki na nosku :-D co do badania szyjki to ja nie wiem ja nie jestem zwolenniczka tej metody .. mi wystarczalo zawsze sluz i tempka choc i tak sobie grzebalam to nigdy nic madrego nie wygrzebalam tzn nigdy nie przypasowalam jej stanu do tempki isluzu...


milego dnia dziąłszki :tak:
 
Pajkaa super, że wszystko dobrze.
Marulko a nie pisałam że to fasolka- GRATULUJĘ GRATULUJĘ ale macie prezencik cudny.
Witam nowe koleżanki na naszym wątku. Byłoby cudownie abyśmy spotkały sie w innych okolicznościach np. jakie kaszki podawać żeby dzidziuś jadł.:-)
No nie a tutaj co druga -to lepszy przypadek z tablketkami witaminkami.

Masz racje ale wierze ze niedlugo o tym wlasnie bedziemy rozmawiac;-)

Scully- dziekuje:tak:


A u mnie @ zawitala w 42 dc ,spieszyc to ona sienie spieszyla:-D ,brzuch mnie boli az mi slabo ale jestem taka szczesliwa!!!:-) Juz czulam ze nie jestem w ciazy ,a to czekanie mniewykanczalo:sorry:Teraz jesem szczesliwa -dostalam @ -wszystko mi sie unormuje ,i moge zaczac starania na nowo w koncu!

Dziewczyny zycze Wam wszystkim i sobie szybciutkich dwoch kreseczek:tak::tak::tak:
 
reklama
ZAFASOLKOWANE:

Agapas -

dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
Pajka - 14 cykl
jagódka1231- 5 cykl
martulka – 4 cykl


zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 24.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz-2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG- 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully- 3 cykl
olcia23- 2 cykl
elleth- 3cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
CameoURLOPIK (jednocyklowy)
Kiciaq85-
simag1-
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 5 cykl
kerna - 1 cykl
myszka1987- 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl
ryba30 - 3 cykl
Betisia – 4 cykl
Svensonka
ewelina26k
msdracula
missiiss1301 – 1 cykl
pok – 3 cykl
suzi1 -
 
Do góry