reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
wszystkim zafasolkowanym jeszcze raz gratulacje! rzeczywiscie az lzy do oka plyna i cieplo na serduchu sie robi! tak was czytam i czytam i chyba jakas jestem sto lat za murzynami, bo niczego poki co nie obserwuje... ani szyjki ani sluzu ani nic... chyba zdam sie na testy owu. Czy waszym zdaniem efekt jest ten sam?

Biedna Biedroneczka.. nie znam ale nie trzeba znac, zeby wspolczuc.

mi mozecie dopisac test w nawiasie 17 grudnia. juz nigdy wiecej nie zrobie.. dwa tygodnie najpierw odczekam zanim zdecyduje sie zaryzykowac kolejne rozczarowanie.

u nas to ciezko o tyle, ze przyszly tatuś chory jest ciezko a glownie (poza innymi roznymi) doskwiera mu chroniczne zmeczenie, co jak mozecie sobie wyobrazic nie sprzyja przytulaniu... ale poki co glowa do gory jeszcze trzy cykle i wciaz jeszcze moze sie udac byc supermama 2010 :)

ja sluchajcie w ogole wcale nic a nic tych swiat nie czuje. popakowalam teraz jakies prezenty, jem mandarynki, mroz, snieg, wszystko jak trzeba a po mnie splywa. wisi mi totalnie czy choinka w domu bedzie czy nie, te karpie i inne glupoty. nie wiem skad mi sie to wzielo. nameczy sie czlowiek, narobi a potem dwie godizny i czar pryska.

ktos wczesniej chyba pytam skad jestem, wiec odpowiadam: z Gdanska ale od kilku lat mieszkam w szwajcarii. teraz na swieta przyjechalam ja do rodzicow a P do swoich do warszawy - moze to i dziwne ale ja poki co tak wole, ze kazdy u swoich a i czasem troche czasu osobno sie przyda.

strasznie sie ciesze, ze Was znalazlam.

a usg do polowy dalam rade, bo sie boje, ze ryczec zaczne jak sobie nagle nie przerwe.

ściskalce!
 
oj ja tam zamierzam was podpatrywac cały czas nie ma :eek: nie ucieknę stąd tak szybko :-D




nie patrz na to co mówią te kalkulatiry obserwuj tempkę i śluz jak bedziesz miała pytania wal smiało nawet staraj sie badac szyjkę macicy u mnie to pomoglo


Ja mam pytanie jak bada sie szyjke????Mozna sie tego samemu nauczyc????:eek::sorry:
 

ZAFASOLKOWANE:

Agapas -

dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
Pajka - 14 cykl
jagódka1231- 5 cykl
marulka – 4 cykl


zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 24.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz-2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG- 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully- 3 cykl
olcia23- 1 cykl(test 5.12.)
elleth- 3cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
CameoURLOPIK (jednocyklowy)
Kiciaq85-
simag1-
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 5 cykl
kerna - 1 cykl
myszka1987- 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl
ryba30 - 3 cykl
Betisia – 4 cykl
Svensonka
ewelina26k
msdracula
missiiss1301 – 1 cykl
pok – 3 cykl
suzi1 -


Zmieniłam martulke na marulke.

biedroneczko mocno przytulam i współczuje, moge przypuszczać co czujesz bo sama straciłam dwie ciąże.

milusia super kroptusia, trzymam kciukasy za szczęśliwe i zdrowe 9 miesięcy
 
Ja mam pytanie jak bada sie szyjke????Mozna sie tego samemu nauczyc????:eek::sorry:
Najlepiej dwoma paluszkami;-):-p:tak::-) sprawdzasz czy szyjka jest wysoko czy nisko, czy jest miękka czy twarda i czy otwarta czy zamknięta. Ja też dopiero się uczę siebie więc dużo ci nie powiem . To mój pierwszycykl z badzniem szyjki, napewno nastepny bedzie lepszy bo bede miała z czym porównywać
 
Piekna fasoleczka:tak:
Strasznie współczuje straty fasolinki:-(Wiem co to znaczy:-(

Kurcze jak dla mnie czarna magia z tą szyjką:eek::szok:

Czyli wkładam dwa paluszki i natkne sie na cos twardego:szok:?????ŁooooPanieeeee:sorry:
 
hehe Suzi spoko:tak: wkłądasz paluchi i gmerasz. Załapiesz się na "czubek nosa" to nazwę i tot jest ta twoja druga szyja. Macasz dalej, czy jest jak warga miękka czy jak nos twarda. czy dziurka jest na czubku okrągła i palec się zagłębi czy jest zamknięta i nie ma szans. do tego sprawdzasz śluz czy jest i jaki jest. Najlepiej wieczorem przed sexikiem i kąpielą
 
No to bede zaraz poszukiwac noska bądz wargi;-)bo własnie wybieram sie do kąpieli!!!!
Tylko musze ukrywac sie przed mezulkiem,bo gotów pomyslec ze mi nie wystarcza:-D;-)

A robi sie to na stojąco?????Czy jak?????

Ps.ojjj chciała bym widziec swoja mine podczas tych poszukiwań:-D

hehe Suzi spoko:tak: wkłądasz paluchi i gmerasz. Załapiesz się na "czubek nosa" to nazwę i tot jest ta twoja druga szyja. Macasz dalej, czy jest jak warga miękka czy jak nos twarda. czy dziurka jest na czubku okrągła i palec się zagłębi czy jest zamknięta i nie ma szans. do tego sprawdzasz śluz czy jest i jaki jest. Najlepiej wieczorem przed sexikiem i kąpielą


Kerna napisałaś i to jest ta twoja druga szyjka... to jest jeszcze jakaś pierwsza:szok::eek::szok::eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No to bede zaraz poszukiwac noska bądz wargi;-)bo własnie wybieram sie do kąpieli!!!!
Tylko musze ukrywac sie przed mezulkiem,bo gotów pomyslec ze mi nie wystarcza:-D;-)

A robi sie to na stojąco?????Czy jak?????

Ps.ojjj chciała bym widziec swoja mine podczas tych poszukiwań:-D

Najlepiej na stojąco i o stałej porze. Ja juz w łóżeczku i po gmeranku, no i jest zdecydowana różnica co do ostatnich kilku dni. Dziś jest dużo niżej i miękka:tak::shocked2:
 
Do góry