reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
hej!
bardzo chetnie dolacze do watku, zeby poznac te, ktore tez chca byc w przyszlym roku mamami! Oby sie wszystkim powiodlo i zle mysli przychodzily jak najrzadziej. Mieszkam od jakiegos czasu zagranicą, za gorami, za lasami. U nas cale szczescie sluzba zdrowia jest swietna i poki nie urodze nie mam zmaiaru wracac do Polski lub przeprowadzac sie gdzie indziej.
Poki co probuje byc wyluzowana, niczego nie mierze, sluzu nie sprawdzam. Na razie probujemy zdac sie nature. Cos czuje jednak, ze dlugo jesli jeszcze cykl lub dwa nie wyjdzie to sie zaopatrze w testy owu, powinny sprawe ulatwic - bo do mierzen zadnych ja sie nie nadaje - ale nie mowie nigdy nigdy. Kwas foliowy biore, przebadalam sie ogolnie i wszystko zdrowe.
A czy dajecie tez cos Waszym partnerom/mezom?

ściskam mocno!
 
ja też nic nie dawałąm. Raczej unikaliśmy gorących pryszniców, palenia i picia. taki standard. Zdrowsza żywność i udało sie:tak:
 
OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca-
9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
jagódka1231- 5 cykl
toska32- URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG - 4 cykl (test 18.12.)
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully - 2 cykl
olcia23 - 1 cykl (test 5.12.)
elleth - 3cykl
LauraOna - 3 cykl
Cameo - (test 8.12.)
martulka - (test 17.12.)
Kiciaq85 -
simag1 -
SylwiaSz - 4 cykl
MALUTKA1023 - (test 6.12)
skowronek - 4 cykl
kerna - 1 cykl
myszka1987 - 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
pok - 3 cykl

witam! :-)

o co chodzi z testem w nawiasie? test owu? tc? pozytywny?
 
witajcie staraczki!!!

jeszcze nie testowałam ;-):-p ale zmian większych nie ma..... dalej sucho, napięte piersi.... nie mam już bólu małpowego (co nie ukrywam cieszy mnie, bo mniej się stresuję że przyjdzie) temperaturka 37,1.

później mąż przywiezie test z apteki to może zrobię.. ale powiem Wam, że jakoś tak... "nic" nie czuję. :sorry:

pok w nawiasie zapisujemy, kiedy staraczka wykonuje test ciążowy...:tak: witam Cię w naszym gronie ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się poniedziałkowo, już mniej mroźnie ale za to śnieżnie.
missiiss1301, pok, witajcie.
Pok, mam do Ciebie prośbę - kopiuj najbardziej aktualną listę.

ZAFASOLKOWANE:

Agapas -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa - 1 cykl
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl
eijf-7cykl
milusia83 -3 cykl
biedroneczka1980- 8 cykl
Pajka - 14 cykl
jagódka1231- 5 cykl

zielona.wampirzyca-9 cykl
Hope33-okolo 16 cykl
Martilla - 6 cykl
agniesiar - 12 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 5 cykl
Marzi55 - 4 cykl
emilchen-URLOPIK
toska32-URLOPIK
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 3 cykl (test 25.12.)
katia_793 - 9 cykl
Anulin- 2 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 5 cykl z hakiem (test 21.12.)
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz-2 cykl
&Ewcia - 8 cykl (test 26.12.)
iwcia81- - 1 cykl
agutkaZG- 5 cykl
nanusia - około 18 cykl
chiara1 - 2 cykl
Maxymka - 4 cykl
Scully- 2 cykl
olcia23- 1 cykl(test 5.12.)
elleth- 3cykl
LauraOna- 3 cykl i URLOPIK
Cameo- (test 8.12.)
marulka- (test 17.12.)
Kiciaq85-
simag1-
SylwiaSz- 4 cykl
MALUTKA10234 cykl
skowronek - 5 cykl
kerna - 1 cykl
myszka1987- 4 cykl (test 29.12)
Stefanka83 - 1 cykl
lopop - 44 cykl
Loczek36 – 4 cykl (po roku)
Lady_Marion – 6 cykl
asiucha-L- 7 cykl
ryba30 - 3 cykl
Betusia – 4 cykl
Svensonka-
pok - 3 cykl

Pok, ja mężowi też nic nie daję. Sam zaczął łykać witaminki, kupił sobie Centrum, ale to chyba tak dla siebie bardziej niż dla staranek.
Marulka, trzymam kciukasy.

U mnie dzisiaj tempka troszkę wzrosła i piersi zaczęły pobolewać, ale to może być równie dobrze na @.
 
Myslalam, ze skopiowalam te najbardziej aktualna ale widocznie cos pochrzanilam, przeprasam za bałagan.
Ja testow sie narobilam tydzien temu ze sto i raz byly jakies blade cienie raz nie az w koncu polecialam na bete i sie okzalao, ze niestety cienie byly ale pewnie bardziej w mojej wyobrazni. Objawow mialam tyle, ze juz normalnie pewna bylam i plany wielkie mialam :shocked2:malpa spoznila sie 5 dni (od roku sie tyle nie spoznila malpa wredna) i to o dziwo pierwszy raz od stu lat bez zadnych objawow. Brzuch mnie bolal jak z testami biegalam a ze stresu tempka do okresu trzymala mi sie powyzej 37,5. niesamowite rzeczy psychika z czlowiekiem robi. Obiecuje sobie, ze nastepnym razem zadne srucia przeczucia tylko test zrobie jak mi sie malpa spozni i nie bede zgadywac pod lampa pod roznymi katami czy widze cos czy nie widze, bo se w leb strzele.
To moje wyliczenie cykli starajacych sie jest takie niezbyt dokladne. Moj partner jest dosc ciezko chory i wstrzelic sie w owulacje nie zawsze mozemy. 3 razy na razie sie udalo naprzytulac w okolicach owu a takich miesiecy co to bylby cud nie lada bylo troszke wiecej. Sytuacja troche skomplikowana.

ściskam!
 
reklama
Hej Staraczki. Te "Stare" i to "Świeżynki".
Jak tam początek dnia?
U mnie cicho. Domownicy się porozchodzili. Gotuję bigos (nadal). I wiecie co? Na święta chcę zrobić pasztet, a nie umiem. Może, któraś z Was ma jakiś dobry przepis?
Ryba30 - który u Ciebie dc? U mnie 8. Za niedługo przystępujemy do dzieła;-)
 
Do góry