reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Jagódko gratulejszyn:-)
Piękny prezent na święta.
Martwi mnie tylko fakt,iż jesteś chora i na aktybiotyku.Wczesna ciąża i choroba to naprawdę pech - wiem coś o tym.Dbaj o siebie
 
reklama
no właśnie jak się czujesz???? Bierzesz dalej antybiotyk????:unsure:
A ja założyłam sobie suwaczek chociaż nie wiem czy to nie bez sensu z moimi cyklami.....hmmmm
 
Witam sie, ale naszkrobałyscie :szok:


To w takim razie napiszę ci szczerze:tak:. tak jak wcześniej pisałam, 6 cykli to nie tragedia:tak: Ja zaszłam w 7m-ym. a lekarz mnie uprzedził, że muszę rozpocząć leczenie, bo najprawdopodobniej nie dam rady zafasolkować. A tu proszę;-)Jak jestes zdrowa to bocian przyleci na pewno. tylko jak tu piszą wszystkie po kolei WYLUZOWAĆ! Tu mamy Pajke co zaszła po 14 cyklach więc głowa do góry:-):-):-)

Nie ma co sie poddawac, ja walczylam tyle wiec głowa do gory, ale najwazniejsze tak jak piszesz luzik to pkmaga ja kupiłam sobie muzyczke relaksacyjną ;-)

witam się kobietki!!!

u mnie ból biustu okrutny małpowy i temperaturka 36,9... tyle z komunikatów pogodowych a teraz zapraszam Panie na serial pod tytułem głupia cipcia:

co robi głupia cipcia podczas staranek? za wcześnie testuje i przekonuje się o I :-(

Poki tempka nie spadła nie dołujemy się!!!!!!!!!!!

Zapewne kazda kobitka, ktora juz sie leczy ma dluzsze staranka za soba. Bo jak wiadomo lekarze (nawet prywatnie) jednak zabieraja sie za to najwczesniej dopiero po pol nieudanych prob.

Oj nie jest to regułą! u mnie lekarka od razu zakasała rekawy no ale 5 konowałów wczesniej pokazało klase :wściekła/y:

A mi sie wlasnie strasznie dluzy... A tu dopiero 7dpo!!! I choc dopiero zaczelam brac bromka i szanse sa nikle, to ja sie i tak ludze... Bo przeciez cuda sie zdazaja;-) I gdyby nie byly to skutki uboczne bromka (zmeczenie, sennosc, zawroty glowy), to na pewno bylyby to objawy fasolki.;-)

Jeszcze nie zaczela a juz tak sie nastawia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja miałam objawy wcale nie takie - fakt kładłam sie spac o 21 :szok: ale glownie mialam skurcze podbrzusza + wysoka tempka zobacz sobie na wykresik - a cycki to mnie od owulki bolały az do teraz



mi właśnie też się zaczęło dłużyć i wczoraj był 7dpo i pomyślałam, że siedem dni minęło - można testować.... i ot co z tego wyszło.... :cool:

miło jest czytać, że nie tylko ja się niecierpliwię i łudzę.... ;-)

Ło matko zdecydowanie za wczesnie ja testa walnelam 2 dni od spozniajacej @. Test moze wyjsc w 10 dpo , ale nie musi u mnie wyszedł chyba w 17 dpo

Dziewczyny,chciałam tylko przekazać,że zrobiłam test i jest druga kreska,a więc test taki sam jak wczoraj :)))))))))))))))) więcej nie robie!


Aha te co się zabierają za szybko do testów, ponieważ jestem chora i na antybotyku,zrobiłam bete HCG w 7dpo i co?poniżej 1,a w 12dpo test pokazał dwie kreski,więc proszę czekajcie choćby do tego 12dpo,ok??????

Głowy do góry!!!
GRATULACJE ZAPRASZAM DO SIERPNIÓWECZEK :)

Ja dzisiaj ogolni4e mdłosci :(
 
Jagódka gratulacje, ale macie prezencik na święta a jaki udany będzie na wakacje. Powodzenia przez 9 miesięcy i uważajcie na siebie.
 
Udało mi się do was dziś zaglądnąć...:-)

jagodka1231 - wiedziałam, że ten test nie może kłamać :tak: udało się!!!!!!!!!! GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) Oj, ten grudzień jest dobry :tak: To kto w kolejce????? :-)

Pajkaa, kerna - dziękuję. Aż szkoda słów na lekarzy, bo jeden goni tatę do drugiego i żaden nic nie robi! :-( Szkoda słów... Mam nadzieję, że w końcu będzie dobrze! :tak: MUSI BYĆ! :tak:

LauraOna - nie smutkaj się ;-) I ty będziesz mieć w końcu swoją fasoleczkę :tak: A ja trzymam kciukasy by jak najszybciej :tak:

marulka - mi się wydaje, że za szybko test zrobiłaś :tak: i trzymam kciukasy dalej :-)

Lady_Marion - witaj na forum i (nie wyganiam cię), ale szybko zmień je na "dla zafasolkowanych" :tak:;-):-)

A jak choinki u was? U mnie stoi od tygodnia i w końcu śnieg przyszedł :-D

Jagódka gratulacje, ale macie prezencik na święta a jaki udany będzie na wakacje. Powodzenia przez 9 miesięcy i uważajcie na siebie.

:-) a za ciebie będę trzymać kciukaski podwójnie :tak: w końcu należy wam się już fasoleczka ;-) za Pajkę trzymałam i jest :tak:;-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jagódko,cudnie! Gratulacje wielkie! :tak:

A mnie jajnik wciąż boli. :sorry:
Poza tym jakieć 3h temu odbiło mi się tak,że wszystkie kwasy żołądkowe podeszły mi do góry. :eek:
Myślałam,że z Zuzią z miasta nie wróc,tak mi niedobrze było w autobusie,że aż mi się w głowie kręciło. :-( :eek:
 
Witam Was dziewczynki :-)

Ja mam dziś kryzys..:-( Kurcze Wy to chociaż wiecie kiedy możecie spodziewać się @. A ja w zasadzie się nie spodziewam, bo i tak @ przyjdzie kiedy jej sie będzie podobało... Z żalu siedze i jem mandarynki (zjadłam już chyba z kilogram) a ponieważ mam uczulenie na cytrusy, to jutro rano rzuce się w gwoździe, żeby się podrapać.. a co!!! Przynajmniej zajme czymś myśli.. Choć w zasadzie nadzieja mnie opuściła i wiem, że w tym cyklu się nie udało...:-(

A odnośnie teściowej to ja na razie mam spokój z głupimi pytaniami, bo sama nam powiedziała, że mamy rok (licząc od ślubu) na zafasolkowanie. Nie to, żebym próbowała się dostosować, ale jeszcze troche czasu minie zanim zacznie drążyć temat.

I na koniec coś o lekarzu.. My niby staramy sie od ślubu, ale przez dwa miesiące nie miałam @ (chyba przez stres). I po ostatniej wizycie moja pani doktor stwierdziła, że jeśli nam się w tym cyklu nie uda, to w styczniu przebadamy "żołnierzy" mojego męża i dopiero zaczniemy badać mnie. Więc stosunkowo szybko zaczniemy szukać przyczyny niepowodzenia.
Ale się rozpisalam..ale dziś mam okropny dzień i musiałam się wygadać.. :-(
 
Poza tym lewy jajnik mi doskwiera... Ach,jak ja już bym chciała 17... A najlepiej to 21 i II ! ;-)
Ja tez! Ja tez!:tak:

Oj nie jest to regułą! u mnie lekarka od razu zakasała rekawy no ale 5 konowałów wczesniej pokazało klase :wściekła/y:

Jeszcze nie zaczela a juz tak sie nastawia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja miałam objawy wcale nie takie - fakt kładłam sie spac o 21 :szok: ale glownie mialam skurcze podbrzusza + wysoka tempka zobacz sobie na wykresik - a cycki to mnie od owulki bolały az do teraz

Ło matko zdecydowanie za wczesnie ja testa walnelam 2 dni od spozniajacej @. Test moze wyjsc w 10 dpo , ale nie musi u mnie wyszedł chyba w 17 dpo
Widocznie ta pani doktor jest wyjatkiem potwierdzajacym regule;-)
No chyba lepiej, ze zwalam wszystko na bromka zamiast sie ludzic, ze to fasolka. Bede pozniej mniej rozczarowana...;-)
Jak juz gdzies wczesniej pisalam - podziwiam Cie, ze tak dlugo czekalas z testem!

I na koniec coś o lekarzu.. My niby staramy sie od ślubu, ale przez dwa miesiące nie miałam @ (chyba przez stres). I po ostatniej wizycie moja pani doktor stwierdziła, że jeśli nam się w tym cyklu nie uda, to w styczniu przebadamy "żołnierzy" mojego męża i dopiero zaczniemy badać mnie. Więc stosunkowo szybko zaczniemy szukać przyczyny niepowodzenia.
Ale się rozpisalam..ale dziś mam okropny dzień i musiałam się wygadać.. :-(
Widocznie lekarze maja rozne taktyki. Moj postanowil mnie najpierw sprawdzic "od stop do glow", a potem ewentualnie Małża (ale mnie sie spodobalo to okreslenie:tak:). I troszke mnie to dziwi, skoro masz nieregularne cykle... No ale to ona wie lepiej - w koncu jest lekarzem, a ja tylko rozne fora podczytuje;-)
 
reklama
Macku jak przez 13 miesiecy oglądasz I kreche w cyklach, które są prawie idealne jak na zafasoklowanie to potem nie chcesz znowu testa robic a teraz i tak zrobilam dla swietego spokoju bo dziewczyny mnie meczyly ze mam go zrobic :-D
 
Do góry